راهنمایی در مورد css قالب

as_ja882

تازه وارد
سلام دوستان من از قالب blogo استفاده می کنم که 2 تا مشکل دارم باهاش.اول اینکه کنار هر پست در قسمت اشتراک گذاری مطلب یه نوار سفید رنگ میاد که اصلا جالب نیست عکس گذاشتم حودتون ببینید دوم اینکه می خوام کلمه بیشتر زیر هر پست رو یکم بیارم بالا تر که از کد margin-bottom استفاده کردم اما علاوه بر متن بگراند پشتش رو هم بالاتر میاره که من فقط میخوام متن بالا بیاد یکم.

سایت رو هم ببینید:

attachment.php

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ربطی به CSS نداره

چون توییتر ، فیل ter هستش. فریم به صورت صفحه ی خطا نمایش داده میشه. با قیل ت/ر شکن مراجعه کنید میبینید مشکلی نداره

bestdata

تازه وارد
مشکل از پلاگین لایک فیس بوک هست که با استایل دهی بهش میتونید مشکل رو حل کنید با جی کوئری بهش استایل بدید

as_ja882

تازه وارد
ربطی به CSS ندارهچون توییتر ، فیل ter هستش. فریم به صورت صفحه ی خطا نمایش داده میشه. با قیل ت/ر شکن مراجعه کنید میبینید مشکلی نداره
ممنونم.خب میشه کلا از کار بندازمش تویتر می خوام چکار سایتم درست نشون داده بشه؟

- - - Updated - - -

مشکل از پلاگین لایک فیس بوک هست که با استایل دهی بهش میتونید مشکل رو حل کنید با جی کوئری بهش استایل بدید
ممنونم ولی یکم بیشتر توضیح میدید دوست عزیز من متوجه نشدم دقیقا چه کار کنم؟

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

راحت ترین راه که از شرش خلاص شی اینه که ، بری تو style.css و کلاس post .meta .socialButtons رو پیدا کنی و بهش خاصیت display:none بدی

یعنی میشه اینجوری :

کد:
.post .meta .socialButtons {
    padding: 30px 0px 15px 20px;
    border-top: 1px dashed #A2C9DA;
    font-size: 17px;
    display: none;
}
موفق باشی :53:

as_ja882

تازه وارد
سلامراحت ترین راه که از شرش خلاص شی اینه که ، بری تو style.css و کلاس post .meta .socialButtons رو پیدا کنی و بهش خاصیت display:none بدی

یعنی میشه اینجوری :

کد:
.post .meta .socialButtons {
    padding: 30px 0px 15px 20px;
    border-top: 1px dashed #A2C9DA;
    font-size: 17px;
    display: none;
}
موفق باشی :53:
ممنونم دوست من حل شد :53:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ممنونم دوست من حل شد :53:
کلا بهتره اگه نمیخوایدش از سورس سایت حذفش کنید . اینجوری با css فقط مخفی میشه ولی چون فیس بوق خیلتر هست ، موقع لود شدن سایت هی میخواد بهش وصل شه نمیتونه و خیلی سرعت سایت رو کم میکنه ...

as_ja882

تازه وارد
کلا بهتره اگه نمیخوایدش از سورس سایت حذفش کنید . اینجوری با css فقط مخفی میشه ولی چون فیس بوق خیلتر هست ، موقع لود شدن سایت هی میخواد بهش وصل شه نمیتونه و خیلی سرعت سایت رو کم میکنه ...
آره اینکارم کردم ولی یه بار کلا حذفش کردم سایتم بهم ریخت چون تو فایل ایندکس قرار داره الان آدرساشو عوض کردم مثلا فیس بوق رو کردم فیس خالی :D اینجوری خوبه دیگه نه؟بازم سعی میکنه وصل شه؟

بالا