راهنمایی در مورد Css Sprite کردن یک عکس

1taweb

تازه وارد
سلام دوستان من دارم یه فرم ورود به سایت با HTML & Css می سازم میخوام از تکنیک Css sprite که سرعت کار رو افزایش میده استفاده کنم...من تیکه های فرمرو تو یه عکس گذاشتم به صورته زیر

[
39950605744673751464.jpg

یعنی فرم دارای یه قسمت بالا یه قسمت پایین و یه قسمت هم واسه نمایش اطلاعات هست یعنی بزور کلی فرم بعد از نوشتن برنامه به این صورت در میاد

خوب مشکل کم اینجاست که همین طور در عکس بالا می بینید باید تیکه ی دوم بصورت Repeat-y در بیاد تا کل فرم رو بپوشونه اما من هر کاری می کنم نمی تونم این کا رو انجام بدم...من تیکه باتلا و پایین فرم را قرار دادم ولی نمی دونم چطوری تیکه ی دوم رو Repeat-y کنم من 20 تا راه رو امتحان کردم اما نشد....لطفا دوستان که می دونن منو راهنمایی کنن نگاه کنید من کد بالا و پایین فرم رو نوشتم

#loginform #top { background: url('login.gif') 0px 0px no-repeat; height:95px; margin:0px; }

#loginform #background { }

#loginform #bottom { background: url('login.gif') 0px -105px no-repeat; height:45px;}

لطفا راهنمایی کنید دوستان....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین قسمتی که متن وارد شده احتمالا با استفاده از p هست. شما باید margin قسمت p رو 0 auto کنی

یعنی مثلا:

کد:
p{
margin:0 auto;
}
خلاصه باید margin یکی از قسمتها رو که بعد از ورود به مدیریت هست رو 0 کنی. روی تمام قسمت ها یکی یکی تست کن. جواب میده

بالا