راهنمایی در مورد php

Tiny

کاربر عضو
با سلام

یه سوال در رابطه با php و در مورد replace دارم. در کد زیر می تونیم یک کلمه رو replace کنیم. من میخوام این تعداد بیشتر بشه ، یعنی بتونیم بیش تر از یکی ، کلمه رو replace کنیم. من تازه php دارم یاد می گیرم. اکه ممکنه راهنمایی کنید. تشکر

کد:
public function ReplaceG($val){					$pattern='/Sky/';					$ReplaceVal='آسمان';					$pregReplace=preg_replace($pattern, $ReplaceVal, $val);					return $pregReplace;				}//End ReplaceG

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
به صورت آرایه باید وارد کنید .

کد:
	$find = array(		'find1',		'find2',		'find3',    );	$replace = array(		$replace1,		$replace2,		$replace3,	);	str_replace( $find, $replace, $content )

Tiny

کاربر عضو
تشکر از پاسختون

الان من این جوری کد رو نوشتم اما کار نمیکنه ؟ کجاش غلط هست؟

public function ReplaceG($val){ $find = array( '/sky/', '/friend/', '/field/', ); $replace = array( 'آسمان', 'دوست', 'زمین', );str_replace( $find, $replace, $val ); }//End ReplaceGیه چیز دیگه این که ، همیشه این سه کلمه در رشته ها وجود نداره و ممکنه گاهی یکیشون ، گاهی همه و گاهی هم هیچ کدوم نباشن.

کد زیر رو هم امتحان کردم اما کار نکرد :

کد:
public function ReplaceG($val){$find = array('/sky/', '/field/');$replace = array('/آسمان/', '/زمین/');$result = preg_replace($find, $replace, $val);}//End ReplaceG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
example2 کامل گفته :

Tiny

کاربر عضو
با عرض پوزش

من تمام سایت های خارجی رو زیر و رو کردم و تمام کد ها رو امتحان کردم اما نشد که نشد. گفتم شما که حرفه ای ترید این مشکل ما رو حل کنید. در واقع من می خواستم افزونه IMDBI رو فرسی کنم. البته فقط بخش ژانر های فیلم هاش رو. از طریق فایل regx.php که تو پوشه includes هست. فایل رو ضمیمه کردم. خواهش می کنم یه نگاهی بندازید. پیشاپیش تشکر

پیوست‌ها

• imdb-info-v1.5(www.20script.ir).zip
    49.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

Tiny

کاربر عضو
جناب @ اگر هزینه ای هم باشه من پرداخت می کنم. متاسفانه هر کاری می کنم نمی تونم این افزونه رو فارسی کنم.

بالا