راهنمایی در مورد vps توضیحات کامل میخوام.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

salehkhan

تازه وارد
سلام دوستان میخوام بدونم کار اصلی وی پی اس سرورهای مجازی چی هست ؟ چه کارهایی میشه باهاش انجام داد ؟ اونهایی که با وی پی اس کار کردن چه سرویسی رو پیشنهاد میکنن . میخوام فیلم با حجم بالا بزارم توی سایت و هاست . منظور از این مشخصات پلن زیر چیست ؟ یعنی اگر من 10 گیگابایت فایل را روی سایت آپلود کنم دیگر نمیتونم فایلی اضافه کنم .

تومان25000 ماهیانه

فضای هارد : 10 گیگابایت

پهنای باند : 1000 گیگابایت م

قدار رم : 512

تعداد ای پی : ا

مجازی ساز : : Vmware

hharddy

کاربر عضو
vps سروره دیگه خیلی کار میتونی باهاش بکنی میتونی سایتتو انتقال بدی رو وی پی اس که اگه بازدیدت بالاس به صرفه تره میتونی به چند بخش تقسیم کنی و یه هاستینک راه بندازی :دی من از وی پی اس فقط برای پلود فایل استفاده می کنم که سرعتش خیلی بالاتر از اینترنت معمولیه

اگه میخوای فیلم اپلود کنی برای دانلود و زیاد اشنا نیستی با سرور و کانفینگش به نظرم هاست دانلود بگیری بهتره برات اشتباهی چیزی میکنی صبح پا میشی میبینی دیتاسنتر سرورتو بسته و فایل هاتم به فنا میره ولی هاست دانلود بگیری دیگه مشکلاتشو خود شرکت حل میکنه

hamed12

کاربر عضو
در ادامه نوشته های دوستمون کلا اگه بخواهیم بیشتر توضیح بدیم

باید بهت بگم که vps ها دو نوع هست یا روشون ویندوز نصب میشه مثل همین ویندوزی که روی سیستم های خونگی هست

و یا روشون لینوکس نصب میشه فرق در اینترنت جستجو کن

همچنین بعد از خرید بهت یک آی پی و یوزر و پسورد میدن اگه بلد باشی کانفینگ کنی که هزینه ای نمیدی ولی اگه بلد نباشید

ازت شاید 50 تومنی پول بگیرند بسیتگی به جای که ازش سرور میخری داره

پورت سرور هم خیلی مهمه مثلا سرور با پورت 1 گیگابایت بسیار خوب هستش

رم و سی پی یو هم خیلی مهمه چون اگه می خواهی سایتت خیلی حرفه ای و پر بازدید باشه و یا سایت چت و ... باشه

سرور کم میاره و بسته میشه

خلاصه پهنای باند و هارد رو هم هرچی بالاتر بگری بهتره و اگر هم هارد ssd بگیری که عالیه دیگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا