راهنمایی در مورد w3 total cache

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

آقا ما w3 total cashe نصب کردیم سرعت خیلی خوب شده قبلا 30 ثانیه اون دایره لودینگ مرورگر به سمت چپ میچرخید و بعد به سمت راست .

الان خیلی سریع شده و فوق االعاده هست ولی خب مشکلش اینه هیچیو نمیشمره . نه بازدید های wp postviews نه آمارگیر ور !

چه کنم ؟

در ضمن wp super cache چطوره ؟ آیا جایگزین کردن رو پیشنهاد میکنین؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من از super استفاده میکردم همین مشکل رو داشتم و بی خیال شدم

در گوگل "fix problem post views w3 total cache"

مربوط به چند سال پیش هست و باید یک به یک ازمایش بگیری... نتیجه رو همینجا بزار دیگران اگاه بشن

hannanstd.ir

جدا ازین حرفها یه هاست حجیم هم میخواد . روزی 50 60 مگ میاد رو حجم اشغال شده .

w3 total cache رو میگم .

یه گیگم پر شد !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
من هم قبلا از super cash استفاده میکردم. اما برای من مشکلی بوجود اومد که وقتی سایتم رو بروز می کردم دیگه نمیتونستم بروز شده سایت رو ببینم. یه 1 ماهی اینجوری بود تا پاکش کردم و درست شد.

hannanstd.ir

آخه پس چرا این دو تا افزونه کش این همه امتیاز 5 ستاره رو تو مخزن گرفتنن؟

انصافا اون w3 رو نصب کرده بودم سرعت نور شده بود .

احتمالا یه تنظیمات خاصی باید داشته باشه .

miladamini1

تازه وارد
بله این افزونه سرعت رو بالا میبره ولی خوب مشکلات زیادی هم ایجاد میکنه...

hannanstd.ir

دوستان ... من بعد از مدت ها آزمایش بر روی این دوتا یعنی w3 total cache و wp super cache به صراحت میگم که wp super cache فوق العاده بوده . یعنی فوق العااااااااااااااااده ها ....و بر w3 total برتری دارد .

حیف که آمار دانلود و ستاره های مخزن دست و پام رو بسته وگرنه میگفتم که w3 آشغاله :دی

w3 total کلا روی post views و آماره کار نمیکنه و اصلا نمیشمره . اما wp super cache میشمره ولی تا زمانی که کش پاک نشده همون قبلی رو تو سایت نشون میده ولی از داخل مدیریت درسته درسته.

که اگه زمان کش رو بزارین هر یک ساعت .. اون موقع هر یک ساعت آمار بازدیدی که تو سایت نشون میده رو بروز میکنه که دقیقا درستم نشون میده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.m.b

تازه وارد
دوستان ... من بعد از مدت ها آزمایش بر روی این دوتا یعنی w3 total cache و wp super cache به صراحت میگم که wp super cache فوق العاده بوده . یعنی فوق العااااااااااااااااده ها ....و بر w3 total برتری دارد .حیف که آمار دانلود و ستاره های مخزن دست و پام رو بسته وگرنه میگفتم که w3 آشغاله :دی

w3 total کلا روی post views و آماره کار نمیکنه و اصلا نمیشمره . اما wp super cache میشمره ولی تا زمانی که کش پاک نشده همون قبلی رو تو سایت نشون میده ولی از داخل مدیریت درسته درسته.

که اگه زمان کش رو بزارین هر یک ساعت .. اون موقع هر یک ساعت آمار بازدیدی که تو سایت نشون میده رو بروز میکنه که دقیقا درستم نشون میده .
نظرت راجع به این چیه . .

hannanstd.ir

نظرت راجع به این چیه . .
انصافا super cache یک چیز دیگه ای هست و قابل مقایسه با بقیه نیست ...

cniran

کاربر عضو
انصافا super cache یک چیز دیگه ای هست و قابل مقایسه با بقیه نیست ...
تایید میشه. تنظیمات خاصی هم نداره خودش همه کار ها رو انجام میده. البته باید ملزوماتش رو انجام بدید.

نمونش

بدون افزونه خیلی خیلی سنگین بود

بعد از نصب دومین بازدید که از سایت انجام بشه مثل برق لود میشه

hannanstd.ir

تایید میشه. تنظیمات خاصی هم نداره خودش همه کار ها رو انجام میده. البته باید ملزوماتش رو انجام بدید.نمونش

بدون افزونه خیلی خیلی سنگین بود

بعد از نصب دومین بازدید که از سایت انجام بشه مثل برق لود میشه
در ضمن علاوه بر سادگی خوبیش اینه که برعکس w3 total حجم هاست رو هم زیاد اشغال نمیکنه و طبق زمانی که براش مشخص میکنی کش ریست میکنه و زباله های کش های منقضی رو از هاست پاک میکنه . در ضمن w3 total رو که فعال میکردم با افزونه bj lazy load تداخل میزد و باعث میشد عکسهای سایت لود نشن ولی super cache مشکلی بوجود نیاورده

منم سایتم خیلی خیلی سنگین بود و زمان لودش تو جی تی متریکس 25 ثانیه بود .

به وسیله سه افزونه :

wp super cache ( برای کش کردن )

autoptimize (برای مینی فای کردن js و css و اچ تی ام ال و یکی کردن همه js ها و همه css ها)

bj lazy load (برای اینکه اول سایتم بالا میاد و بعد تصاویر لود میشن . بخاطر همین تو جی تی متریک تعداد درخواست هام رو از 100 تا 32 تا نشون میده چون تا زمانیکه سایت لود نشده درخواستی برا لود تصاویر صادر نمیشه . و در ضمن تصاویر هم زمانی لود میشه که اسکرول بهشون برسه : در کل خیلی افزونه اش عالیه)

سرعت سایت رو با اینکه هاستم زیاد خوب نبود تو جی تی متریکس از 25 ثانیه به زیر 4 رسوندم .

بالا