راهنمای انتخاب هاست

le__o

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

من دو سایت داشتم در سی پنل که جمع هردو 1 گیگ و بازدید روزانه هرکدام 200 الی 500 بازدید کننده

بخاطر عدم پشتیبانی خوب میخواستم انتقالشون بدم به هاست دیگه راهنماییم کنین که آیا یک پنل 2 گیگ بخرم و هردو را در یک هاست مدیریت کنم یا مجزا ؟ اگر یکی باشن مشکلی پیش نمیاد ؟

بعد توی انتخاب هاست مناسب موندم و بعضی جاها مانند مارال هاست هزینه ها بالا هستن

فعلا در انتخاب این هاست هاموندم اگه میشه در این حیطه هم کمک کنین
1.ایران وب سرور : هزینه هاش واقعا کم هستن بخصوص قسمت هاست حرفه ای ابری ... اگر تجربیاتی در این هاست دارین بهم بگین
2.هاست ماندگار وب که انگلیس هست و تازه راه اندازی شده

ممنون میشم سریع کمکم کنین

Qalekhani

قلعه‌خانی
با سلام

آیا یک پنل 2 گیگ بخرم و هردو را در یک هاست مدیریت کنم یا مجزا ؟ اگر یکی باشن مشکلی پیش نمیاد ؟
بستگی به میزان مصرف شما داره. هاست های سی پنلی که با کلاد لینوکس یا همون لینوکس ابری راه اندازی شدند اغلب به عنوان هاست پربازدید هم نام برده میشن، میتونند جوابگوی نیاز شما باشند. اگر خواستید از یک هاست برای میزبانی هر دو دامنه استفاده کنید حتما به تعداد addon دامین های ارائه شده در هر پلن توجه کنید چون عمدتا هاستینگها برای دامنه های اضافی هزینه ای رو مازاد بر هزینه اصلی دریافت می کنند.

در صورت تمایل از هتزنر آلمان در خدمت شما هستیم با کلاد لینوکس.

amir1000000_1

تازه وارد
اگر در سی پنل امکان Resource Usage  فعال باشه میتونید  لاگ مصرف رو کامل ببینید.

با ارسال همون لاگ و دونستن مدل cpu سرور میشه خیلی راحت فهمید چه نوع هاستی مناسبشه.

ahs

تازه وارد
من سرویس هاستینگ نت افراز رو پیشنهاد می کنم.چون خیلی وقته دارم باهاش کار می کنم و خدمات دهی خیلی خوبی هم داره و قیمت هاش هم مناسبه.

کد تخفیف هاش هم:

UC578HSZ

UC304DEZ

UC456VDG

UC850LJV

UC440HWZ

سه تا کد اول 6% تخفیف و دو تا کد دوم 8% تخفیف دارند. از پشتیبانیشون هم خیلی راضی بودم چون واقعا همیشه تا کوچکترین سوالی داشتم سریع مشکلم رو برطرف کردن. به شما هم پیشنهاد می کنم ازش استفاده کنید.

بالا