راه اندازی سایت آگهی رایگان با پوسته Classifieds وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پوسته Classifieds محصولی فروشی از سایت templatic می باشد. شما با استفاده از این پوسته میتوانید یک سایت آگهی رایگان راه اندازی کنید! این پوسته حرفه ای دارای تنظیمات بسیار پیشرفته ای نیز می باشد که به شما کمک میکند تا تنظیمات دلخواه خود را بر روی سایت اعمال کنید. این قالب دارای امکاناتی چون ارائه یک پروفایل شخصی به کاربر,نمایش آخرین آگهی ها در سایت,نمایش دسته بندی آگهی ها در صفحه اصلی,ارسال تبلیغ به وسیله کاربران همراه با ادیتور پیشرفته,آپلود تصویر برای هر آگهی و… دارا می باشد. به امکانات کلی این پوسته اشاره میکنیم.

Classifieds-temp.png

• سیستم مدیریت قوی
  • پشتیبانی از تاریخ شمسی (jalali) در قالب
  • نمایش جدیدترین آگهی ها در صفحه نخست
  • نمایش دسته بندی آگهی ها
  • قابلیت جستجو در آگهی ها
  • ایجاد یک پروفایل برای هر کاربر
  • قابلیت ارسال آگهی توسط کاربران مهمان یا عضو
  • قابلیت غیر رایگان کردن آگهی
  • قابلیت ایجاد محدودیت زمان در نمایش آگهی
  • دارای ۴ رنگ مختلف قالب
  • قابلیت تنظیم صفحات خاص مانند وبلاگ
  • قابلیت ارسال تصویر برای هر آگهی
  • قابلیت نمایش مشخصات ارسال کننده آگهی
  • قابلیت تماس با ارسال کننده آگهی
  • و امکانات دیگر…

• دموی پوسته (در بخش دیدگاه ها)
  • (لینک مستقیم)
  • منبع:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دانلود فارسی ساز (حدود 70% فارسی شده)

پیوست شد

هر کی تکمیل کرد بزاره همینجا/emoticons/default_65.gif

فایل رو با فایل همنام خودش تو پوشه قالب جایگزین کنید

پیوست‌ها

• language.zip
    3.1 کیلوبایت · بازدیدها: 64

hossein_online

تازه وارد
عکسی که گذاشتی با دمو اصلی قالب تفاوت داره.

چرا اینجوریه؟

soheyl.najmi

تازه وارد
فارسي شد به صورت كامل

فارسي ساز پوسته Classifieds وردپرس

پیوست‌ها

• language.zip
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 197

newmac

کاربر عضو
من این پوسته رو رو وبلاگم نصب کردم و بعد از تایید فعال کردن دیگه هیچ چیزی بالا نیومد حتی بخش مدیریت

دوست گرامی لطفا ادرس سایت رو درست کنید بعدش بفرستید واسه بررسی

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

h3ctor

تازه وارد
دوستان میشه کاری کرد که تبلیغات رایگان شه؟

این بعد از تبلیغ میره تو Paypal

saeid2012

تازه وارد
سلام.سايت عاليه.منكه خيلي استفاده بردم.دوتا سوال دارم اگه جواب بدين ممنون مي شم.

1- من اين قالب رو كه نصب كردم .هنگام فعال سازي يه همچين پيامي به من داد.يعني هر وقت تو قسمت پوسته هاي كنترل پنل ميرم.اين پيام اونجا هست.

Sample data has been populated on your site. Wish to delete sample data

اين چيه؟ بايد چيكار كنم كه ديگه نمايان نشه؟

2- اين قالب نياز به راست چين شدن داره.راستش خودم فايل style رو ويرايش كردم ولي باز هم جواب نداد.يعني به هم ريخت.چون زياد سر در نميارم.ممنون مي شم.فايل رو ويرايش كنيد و برا دانلود بزاريد.

ممنون

N2D

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید .

فکر میکنم که مشکل اول به این خاطر هست که شما قالب های زیادی روی سایتتون آپلود کردید و باید حذف کنید یک تعدایشون رو ، حدس میزنم البته !*

در رابطه با فارسی سازی ، محمد جان چه شد ؟*

البته دوست خوبمون در پست شماره 4 فارسی شده قالب رو قراردادند که میتونید بهره ببرید .

موفق باشید

saeid2012

تازه وارد
درسته.ولی اون فایل من می خوام آگهی هایی که در سایت قرار می گیرند راست چین شده باشه! فکر کنم برا این کار باید style رو ویرایش کرد.که نتونستم! اگه بتونید این کار رو انجام بدین مرسی داریم.

N2D

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید

شما باید ببینیک کدوم ای دی و کلاس مربوط میشه به ناحیه مال تبلیغات و اینطوری راحت میتونید rtl کنید

موفق باشید

saeid2012

تازه وارد
عزیزم من اگه می دونستم آر تی ال و مار تی ال چیه و راست چین کردن قالب چه جوریه که مزاحم شما نمی شدم.اگه زیاد کاری نداره که زحمتش رو بکش،بی زحمت!!!!!!

اگه هم نمی شه که هیچی!

N2D

کاربر عضو
من کوچیک شما هم هستم

من خیلی کم روی قالب های وردپرس کار میکنم و الان هم سرگرم پروژه هستم...

عذرخواهم

صبور باشیددوستان دیگر پاسخ ارسال خواهندکرد .

موفق باشید

arshia200

تازه وارد
من فکر کنم این پوسته رو فارسی کرده بودم ولی هر چی گشتم تو هاردم پیدا نکردم..الان دارم روی چند پوسته از woo کار میکنم ان شاءالله بعد از اون این قالب رو کامل براتون آماده خواهم کرد

amin98

تازه وارد
سلام کسی هست منو راهنمایی کنه .این رو باید به صورت قالب نصب کرد یا باید براش دیتابس ساخت؟بعد از ساخت دیتابس باید دیتابس رو چی کار کرد؟هر کی بلده منو یه راهنمایی کنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام.سايت عاليه.منكه خيلي استفاده بردم.دوتا سوال دارم اگه جواب بدين ممنون مي شم.1- من اين قالب رو كه نصب كردم .هنگام فعال سازي يه همچين پيامي به من داد.يعني هر وقت تو قسمت پوسته هاي كنترل پنل ميرم.اين پيام اونجا هست.

Sample data has been populated on your site. Wish to delete sample data

اين چيه؟ بايد چيكار كنم كه ديگه نمايان نشه؟

2- اين قالب نياز به راست چين شدن داره.راستش خودم فايل style رو ويرايش كردم ولي باز هم جواب نداد.يعني به هم ريخت.چون زياد سر در نميارم.ممنون مي شم.فايل رو ويرايش كنيد و برا دانلود بزاريد.

ممنون
سلام

دوستمون آقا نیما ازش بعید بود که ندونه اون ارور مال چیه

عزیز اون ارور میگه وقتی شما قالب رو فعال کردی آگهی های نمونه توی سایتت فعال شد ( که اگر خواستی میتونی اونارو پاک کنی )

در مورد فارسی سازی که فایل فارسی رو قرار دادن

در مورد rtl کردن باید style رو ویرایش کنی

ببین کدوم قسمت رو میخوای راست چین کنی div و class مربوط به اون رو پیدا کن و برو float:right; کن

کلا راست چین کردن من انجام دادم که قالب به هم میریزه واس همین نگفتم چطوری کلا راست چین کنی

موفق باشی

kasraa

کاربر عضو
سلام کسی هست منو راهنمایی کنه .این رو باید به صورت قالب نصب کرد یا باید براش دیتابس ساخت؟بعد از ساخت دیتابس باید دیتابس رو چی کار کرد؟هر کی بلده منو یه راهنمایی کنه؟
سلام

بله دوست عزیز باید به صورت قالب نصب کرد مثل قالب های معمولی وردپرس

موفق باشید

admod

تازه وارد
سلام کسی فهمید

دوستان میشه کاری کرد که تبلیغات رایگان شه؟
این بعد از تبلیغ میره تو Paypal
این رو چکارش کنیم تا تبلیغات رایگان بشه

kasraa

کاربر عضو
از توی پنل مدیریت میتونید انتخاب کنید که بسته هاتون رایگان باشه یا پولی !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا