راه اندازی سایت

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

من سایتمو تازه راه اندازی کردم حالا برا گرفتن نماد از اساتید بزرگوار درخواست دارم درصورت امکان سری به سایت من بزنید که اگر ایرادی داره به من گوشزد (با راهنمایی)کنید تا رفع عیب کنم

با تشکر فراوان

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما باید اول قوانین اینماد رو بخونید . سپس داشتن چند محصول حداقل 5 تا 10 حتی فرضی با قیمت و عکس الزامی است .

بخش قوانین و بازگشت وجه 7 روزه فراموش نشه . در فوتر این نوشته که این سایت تابع و این چیزها رو از بسیاری سایتها بر دارید و قرار بدید . باقیش رو باید صبر کنید تا گیر اینماد تمام شه چون هر چی باشه اونها گیری پیدا می کنند .

ضمنا سلام دنیا و آقای وردپرس رو پاک کنید تا به جمع میلیون نفری که فراموش می کنند نپیوندید .

برای یادآوری شما و همه عزیزان می گم جدیدا کسانی که اینماد می گیرند یه سازمانی به اسم مالیات میاد میگه ارزش افزوده رو بریز به حساب پس دقت کنید هر چند فقط در ایران اینماد و مالیات اینجوری از سایتها وجود داره سایر کشورها رو ندیدم که باعث تاسف هستش ، پس یا ارزش افزوده رو بگیر اگر درگاه مستقیم میگیری وگرنه اگر درگاه واسط استفاده می کنی شاید نیازی نباشه هر چند باید دید اون ور قضیه چیه ؟

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوست عزیز ، از نظر اینماد چند مشکل دیدم و اون این هست که چون تعداد محصولاتت کم هست میگن فروشگاه ازمایشی هست پس تعداد رو حداقل نه تایی بذا، 

دوم اینکه پرداخت مستقیم بدلیل عدم اعلام شماره حساب یا کارتتون بعد از تکمیل سفارش بهتون گیر میدن ، پیشنهاد میدم برا راحتی کار خودت و مشتریان درگاه بانکی بگیر ، همزمان با پرداخت جزوه هم جهت دانلود در دسترس مشتری قرارمیگیره

بحث مالیات و یا همون ارزش افزوده که اقا جاویدان فرمودند  هم یادت نره ، و چون ارسال پستی نداری از این یکی دیگه راحتی

ولی لطفا یه دستی به سر و روی ابزارکهات بکش خوراکهای rss خطا میدن میترسم امنیت سایتت مشکل داشته باشه ، حیرون بشی

پیروز باشید

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

ضمن تشکر که دعوت منو قبول کردی و محبت کردید نکته نظرات خودتون رو فرمودید

و اما در مورد خوراکهای rssمن خیلی وارد نیستم اگه محبت کنید بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

و یه سوال دیگه همانطور که ملاحظه فرمودید محل قرار گرفتن شبکه های اجتمائی من جای خوبی ندارند

لطفا راهنمایی کنید چطوری بیارم پایین صفحه

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

soosmar

کاربر عضو
سلام
وقت همه دوستان ب خیر...

سایتتون رو بررسی کردم...
به نظرم قبل از گرفتن نماد، به فکر دیزاین خوبی برای سایتتون باشید، به نظر من دیگه گذشته دوران اینکه کسی بخاد کد بزنه ( مگر درشرایط خاص و مواردی که فکر میکنید قالبی مناسب پیدا نمی کنید )
اینجوری کلی هم الاف اداره و پول دادن به این جا اونجا میشید و در آخرش باید بشینید سال به سال که یکی ازتون خرید کنه و اینجوری ایدتون هم ممکنه ب خطر بیفته!

روز خوش

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

در تکمیل فرمایشات دوستان بایست عرض کنم :
شما برای نماد الکترونیک همچنین تایید وزارت ارشاد که جدیدا اجباری شده انگار در حیطه کاری غذایی و دارویی حتما نیاز به تایید بهداشت دارین و این راه پر از فراز و نشیب خواهد بود

برای یادآوری شما و همه عزیزان می گم جدیدا کسانی که اینماد می گیرند یه سازمانی به اسم مالیات میاد میگه ارزش افزوده رو بریز به حساب پس دقت کنید هر چند فقط در ایران اینماد و مالیات اینجوری از سایتها وجود داره سایر کشورها رو ندیدم که باعث تاسف هستش ، پس یا ارزش افزوده رو بگیر اگر درگاه مستقیم میگیری وگرنه اگر درگاه واسط استفاده می کنی شاید نیازی نباشه هر چند باید دید اون ور قضیه چیه ؟

موفق باشید
آره جاویدجان،به علت این که کار اینترنتی چندوقت پیش تاییدیه رسمی گرفت و مثل جواز کسب هست نماد الکترونیکش و خب مثل مغازه باید مالیات و... پرداخت بکنن

طفلک دیجی کالا

default_65.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

با تشکر از بزل لطف همه ای دوستان.

دوستان فعالیت من در قالب کتاب الکترونیکی بصورت دانلودی میباشد.

با این تفاصیر این حروزیپهارومنم دارم؟

واما اگه نماد رو نگیرم چطوری درگاه بگیرم (بانکها تا نماد نداشته باشی درگاه فعال نمیکند)

بازم تشکر

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام شما که شروع کردی ناراحت نباش فقط صبر و پشتکار ، شاید شش هفت ماهی هم طول بکشه ولی چاره ای نیست ، نماد نباشه میتونی از سایر درگاههای غیر بانکی استفاده کنی ولی این احتمال هست که نادوستان ریپورت بدن و با مشکل مواجه بشی

مستدام باشی دوست من

بالا