راه اندازی سیستم اعضای ویژه (vip) برای سایت وردپرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mosobo

تازه وارد
سلام دوستان.

یه سایت مداحی دارم که داخل اشعار مذهبی هست و برپایه وردپرسه.

میخوام براش سیستم اعضای ویژه (vip) رو پیاده کنم.

طوری که هر کاربری که عضو شد داخل داشبوردش یه لینک باشه برای ارتقاء سطح کاربری به ویژه.

تا وقتی کلیک کرد مستقیم وارد درگاه پرداخت بشه و بعد از پرداخت موفق و مراجعه به سایت، اکانت ویژه براش فعال بشه.

هر کدوم از دوستان که میتونه واسم انجامش بده پیام بده. (+نمونه کار)

پ.ن: درگاه پرداخت باید بدون واسطه باشه!

ممنون

ALi.Reza

کاربر عضو
برای وردپرس افزونه رایگانش هست جستجو کنید/

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اینکه درگاه باید بدون واسطه باشه ربطی به اون بنده خدایی که بخواد برای شما راه اندازی بشه نداره . شما خودت باید برای گرفتم درگاه پرداخت مستقیم از طریق بانک مورد نظرتون اقدام کنید . که در حال حاضر بانک ملت گرفتن از بقیه آسون تره .

ازین افزونه ها که بدرد بخور باشن کم هستن که ایرانی شده باشن (ترجمه + درگاه)

اما یکی دو تایی هستن که خوب باشن .

mosobo

تازه وارد
درسته. افزونه رایگانش موجود هست.

اما یکی دو تایی هستن که خوب باشن .
ممنون میشم معرفی کنین یا لینک بدین.

منم واسه همین درگاه پرداخت مشکل دارم. نمیدونم چطوری باید اقدام کنم! ممنون میشم اساتید منو راهنمایی کنن.

hannanstd.ir

واسه درگاه بستگی به شعبه بانکتون هم داره . بعضیها خیلی خوب راه میان بعضی ها نه .

ولی برو به یکی از شعبه های بانک ملت و بگو درگاه میخوام . البته باید حساب داشته باشی .

یارو یه استعلام ازت میگیره میگه برو فلان روز بیا که جواب استعلامت بیاد .

همون روز که برگشتی از بانک خونه برو تو سایت یه مشتری حقیقی ثبت کن و اگه ای نماد نداری بزن ندارم مشکلی نیست .

کد رهگیری که سایت بهت میده رو نگه دار .

بعدش که رفتی واسه جواب استعلام اگه سو سابقه نداشته باشی حله . یه فرم بهت میده پر کنی که توش باید آدرس محل کسب و کار رو بنویسی . حالا باید یه کپی از کارت ملی و شناسنامه و سند اون آدرس رو هم به مسئول شعبه تحویل بدی . البته باید اصلشون رو هم ببری طرف با کپیشون تطبیق بده و بعدش بهت پس میده . باقی مراحل رو باید از همون سایتی که بهت لینک دادم با کد رهگیری دنبال کنی .

بازم میگم بستگی به شعبه اش داره که دیوث نباشن . واسه من خوب بودن و ظرف 4 5 روز درگاهم اکی شد .

واسه اون افزونه هم یکی تو مارکت همیار دیده بودم خوب بود 20 تومن بود .

شاید تو همین انجمن هم تا چند روز دیگه یکی دیگه معرفی شد که رایگان باشه .

mosobo

تازه وارد
واسه درگاه بستگی به شعبه بانکتون هم داره . بعضیها خیلی خوب راه میان بعضی ها نه .ولی برو به یکی از شعبه های بانک ملت و بگو درگاه میخوام . البته باید حساب داشته باشی .

همون روز که برگشتی از بانک خونه برو تو سایت یه مشتری حقیقی ثبت کن و اگه ای نماد نداری بزن ندارم مشکلی نیست .

بعدش که رفتی واسه جواب استعلام اگه سو سابقه نداشته باشی حله . یه فرم بهت میده پر کنی که توش باید آدرس محل کسب و کار رو بنویسی . حالا باید یه کپی از کارت ملی و شناسنامه و سند اون آدرس رو هم به مسئول شعبه تحویل بدی . البته باید اصلشون رو هم ببری طرف با کپیشون تطبیق بده و بعدش بهت پس میده . باقی مراحل رو باید از همون سایتی که بهت لینک دادم با کد رهگیری دنبال کنی .

بازم میگم بستگی به شعبه اش داره که دیوث نباشن . واسه من خوب بودن و ظرف 4 5 روز درگاهم اکی شد .

خیلی ممنون. فقط یه سوال: من بچه شهرستانم. بانک های اینجا هم این کارو میکنن؟

و سوال دیگه اینکه: این درگاه که فعال شد فقط برای یه سایت قابل استفاده هست؟

و... چطور باید با افزونه ست کنم؟

hannanstd.ir

منم بچه شهرستان هستم و گرفتم مشکلی نبود .

این درگاه که فعال میشه در اصل یک ترمینال ایدی و .... بهتون داده میشه از طرف بانک .

باید افزونه ای که استفاده میکنید درگاه بانک ملت رو داشته باشه تا شما با وارد کردن ترمینال آیدی و ... بتونین از افزونه استفاده کنید .

mosobo

تازه وارد
واسه درگاه بستگی به شعبه بانکتون هم داره . بعضیها خیلی خوب راه میان بعضی ها نه .ولی برو به یکی از شعبه های بانک ملت و بگو درگاه میخوام . البته باید حساب داشته باشی .

خیلی ممنون. فقط یه سوال: من بچه شهرستانم. بانک های اینجا هم این کارو میکنن؟

و سوال دیگه اینکه: این درگاه که فعال شد فقط برای یه سایت قابل استفاده هست؟

و... چطور باید با افزونه ست کنم؟

آهان. بعد اگه نداشت باید چیکار کنم؟ الان برای همین عضویت ویژه شما یه پلاگین خوب یراغ دارین که معرفی کنین؟!

و یه سوال دیگه: اونم اینکه من درگاه پارس پال دارم. آیا با این افزونه هم میشه کارو راه انداخت؟

hannanstd.ir

شما اول از همه بگو این عضویت ویژه (vip) مد نظر شما دقیقا چیکار میکنه ؟

مثلا به فرض یک کاربر معمولی پول داد شد کاربر ویژه . خب چه چیزی بهش داده میشه؟

mosobo

تازه وارد
شما اول از همه بگو این عضویت ویژه (vip) مد نظر شما دقیقا چیکار میکنه ؟مثلا به فرض یک کاربر معمولی پول داد شد کاربر ویژه . خب چه چیزی بهش داده میشه؟
وقتی کاربر ویژه شد، میتونه به محتوای مطالب یک custom post type دسترسی داشته باشه.

یا مثلا یه سری برگه ها رو بتونه ببینه.

hannanstd.ir

آره میشه با افزونه این کارو کرد .

mosobo

تازه وارد
ممنون. ببخشید سرتون رو درد آوردم.

الان اگه بخوام موقتا با پارس پال این کارو بکنم،*وقتی افزونه اعضای ویژه رو نصب کردم، آیا درگاه پارس پال خواهد داشت؟ اگه نداشت چطوری باید هماهنگش کنم و نحوه پیکربندی پارس پال برای این افزونه؟! :29:

hannanstd.ir

بله . اینهایی که من دیدم پارسپال رو داشتن . اگرم نداشته باشن میتونین بدین یکی درگاهشو براتون بنویسه .

IAMIR

کاربر عضو
آره .

الان حتی پارس پال . جهان پی . پی لاین . امکان اتصال مستقیم به در گاه و نمایش لگو سایتتون را هم می دهند .

hannanstd.ir

من خودمم دارم از درگاه مستقیم بانک سامان جهان پی استفاده میکنن .

هیشکی نمیتونه بفهمه که جهان پی هست . چون اسم و لوگوی من توی سایت بانک سامان نشون میده

تنها بدیش اینه 1 تا 1.5 درصد مالیات میگیره

درود

دوست عزیز 25 تا 400 تومن میتونم برات افزونه تحویل بدم با درگاه بانک ملت .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر نکنم نوع درگاه روی قیمت تاثیر انچنانی داشته باشه. چون بانک ملت از همه سخت تر هستش...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا