راه حل برای ایمیل مارکتینگ ؟!

leoson

تازه وارد
سلام دوستان

باگرونی دلار خیلیا مثل من پلن های میلرلایت و .. رو نتونستن آپگرید کنن و پنل 300 تومنی شده 1.5 میلیون و ... 

کسی هست که راه حلی داشته باشه که بتونیم لیست مشتریامونو ببریم توی اون ؟

mailster رو خریدم ولی نتونستم راش بندازم چون سرور برای ارسال میخواست جیمیلم جوابگو نیس

یسری میگن هاست ایمیل مارکتینگ هست ولی من جایی پیدا نمیکنم ک قوی باشه

سایتایی مثل ژاکت - بامیلو دیجی کالا و .. که روزانه کلی ایمیل هم تبلیغی م سیستمی میفرستن واقعا از چی استفاده میکنن اسپمم نمیشن

جایی رو سراغ دارید ما هم بخریم و استفاده کنیم نه آپدیت میتونیم بفرستیم نه تبلیغ

ایمیل مارکتینگ ایرانی هم یه میل چی پیدا کردم که امکاناتش زیر خط فقره

Farbod EZRaeL

تازه وارد
سلام

الان بهترین و ارزانترین پنل که پیدا میشه هست که نماینده داخل ایران هم داره

leoson

تازه وارد
@Farbod EZRaeL به این راحتی نمیشه به سایت تازه وارد که نماد هم نداره اعتماد کرد 

ما دنبال سرویسایی هستیم که جواب پس دادن و معتبرن

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

می تونید با همین سایتهایی که فرمودید صحبت کنید پیام بفرستید و بپرسید از کجا خدمات می گیرند (پیگیر باشید پاسخ می دهند). یا حتی بررسی ایمیل های اونها بلاخره از یک جایی یه آپی یک سرور ایمیلی میاد که قابل دیدن باشه .

مورد دوم هم اینه که با شرکتهای ارائه دهنده سرورهای ایمیل در تماس باشید . قطعا در این تعداد سرور داخلی شرکتهایی هستند که به شما اجازه استفاده از ایمیل می دهند و یک زمان بندی و میزان مشخصی ایمیل نیز ارسال می کنند که با یک اسکریپت ایمیل مارکتینگ یا حتی cms هایی که قابلیت ارسال ایمیل دارند مثل وردپرس و افزونه های جانبی فراوانی که در مخزن هست کارتون راه بیافته. قط دقت در قوانین ایمیل سرورها خیلی زیاد باید باشه تا مسدود نشوید.

موفق باشید

leoson

تازه وارد
من چک کردم بزرگاشون یه ایمیل دارن که توی ساب دامنشون ایجاد شده ک نشون دهنده یه هاست ایمیل هست ک بهش وصل کردن ساب دامنرو

newsletter@info.bamilo.com

کسب و کارای کوچیکم میلرلایت هستن

منم الان روی افزونه mailster هست تنها نیاز به سرور smtp دارم که ایران پیدا نمیشه

چند هاستینگی که پیدا کردم هاست ایمیلشون برای ایمیل سیستمی بدرد میخورن نه مارکتینگ

یدونه بود ک سالانه ۵.۵ میلیون میگرف ک صرفه اقتصادی نداره

درواقع توی ایران همچین سرویسی اصلا وجود نداره

هرکی پول داره میلرلایت گرفه بقیه هم بیخیال ایمیل مارکتینگ شدن

دیجی کالا و بامیلو هم ک صد درصد هاست رو مستقیما از خارج خریدن چون ایران نیست همچین چیزی

از اونام فک نکنم جواب بدن چون پشتیبانیشون عموما مختص فروش و ..‌ ن فنی 

@جاویدان 

leoson

تازه وارد
ip dns سایت bamilo.com

با info.bamilo.com متفاوته

قطعا از هاست و سرور مجزا استفاده میکنن

چی کجا کدوم اسکریپت یا ... خدا داند 

اینطور ک من فروم ها و اینترنتو زیرو رو کردم هیشکی بلد نیس

همه پکیجای ایمیل مارکتینگ هم میلچیمپ و میلر لایتو معرفی کردن

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

متاسفانه بنده در این زمینه تخصصی ندارم اما شاید نیاز باشه یک نفر بطور جدی که مرتبط با این شکل از پیام رسانی هست پیگیر باشه و یک کسب و کار مرتبط رو ایجاد کنه .

تنها کمکی که از دست بنده بر میاد اینه این آدرس رو بررسی کنید گزینه های زیادی داره اما نمیدونم کدومش به درد شما می خوره .

یه سوالی برام مطرح شده مگر شما در روز چقدر ایمیل ارسال می کنید؟

و سوال آخر شما همین گزینه میل چی رو که فرمودید بخش رایگانش رو تست کردید؟ یعنی ارزش استفاده اصلا نداره ؟ چون هزینه هاش به صورت سالیانه است و بنظر نسبت برنامه ریزی برای یکسالش خوبه

موفق باشید

leoson

تازه وارد
@جاویدان بیشتر برنامه ها نیاز به پروکسی لیست دارن و یه دردسر و هزینه دیگس اینم

میلچی والا یسری امکاات ساده رو نداره که خنده میدازه آدمو

1.نمیشه به هیچکدوم از فرما وصلش کرد چه گرویتی چه لیرپاپ اپ که بشه لیست ساخت و یه فرم ساز خودشو داره که صد درصد سادس و تست نکردم

2.یه لیستی رو بسازی نمیتونی پاک کنید

3.اعضارو ادد کردی لیستی ساختی هیچکدوم امکان پاک کردن نداره  و همونطور میمونه یعنی نه میتونی اعضای غیرفعال که باز نمیکننو پاک کنی نه کلا هیچی رو هرچی ادد کنی تا اخر میمونه و واقعا مسخرس که هیچ امکان شخصی سازی نداری

4.فک کنم حالت اعضای ادغام توی لیستای مختلف هم نداره  !!

یسری از این قیل چیزای ساده ولی مهم که نداره باعث میشه اصلا جز گزینه ها قرار نگیره... واسه همین حتی تستش هم نکردم و بهشون تیکت دادم گفتن قوانینمون اینطوره !

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا