راه های پیشنهادی برای افزایش بازدید

soosmar

کاربر عضو
سلام و عرض ادب

شبتون ب خیر دوستان....!

خیلی ها مثل من دنبال راه هایی ارزون یا حتی مفت هستن ک بتونن سایتشون یا وبلاگشون رو معرفی کنن

برای من خیلی مهمه بازدیدم واقعی باشه، در عین حال مشکلی هم ک دارم اینه سرمایه ای واسه تبلیغات ندارم، هرچند می دونم هزینه بالایی نداره اما فعلن برام مقدور نیست

ممنون می شم هر کس تجربه ای داره در اختیار ما بزاره برای اینکه بازدید کننده واقعی به سایتمون بیاد، یعنی هدفمند و ارزون!!!

( هر چند ناچیز، کوچکترین تجربه شما می تونه ما رو کمک کنه، دریغ نکنین از راهنمایی )

زنده باد....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنها راهش ، تبادل بنر و لینک و... هست...

روش های مصنوعی هم هستند که بهتون پیشنهاد نمیکنم

sagebnegad

کاربر عضو
مطلب مفید-سئو خوب-تبادل لینک-گذاشتن کامنت در وبلاگ ها و وبسایت ها-ایجاد صفحه در شبکه های اچتماعی

موفق و پیروز باشید

miladjef

کاربر عضو
به نظر  من برای تبلیغ(قرار دادن بنر) بهترین راه تبلیغات های هوشمند هست مثل anetwork .چون و این سایت شما یه کنترل پنل داری که می تونی ببینی چند نفر توی اون رو از طریق این بنر ها وارد سایتت شدند و به ازای پولی که دادی بیننده واقعی(کسی که بیاد تو سایتت و حداقل 1 دقیقه بمونه یا حداقل روی یک لینک سایتت کلیک کنه) پیدا می کنی(مثل این سایت افزایش رنک نیست که چون این نوع شبکه بیلغاتی با وسعت بکه ای که دارن خیلی راحت می تونن کار کنن و دیگه نیاز نیست که یک نفر همزمان از ده تا 20 تا سایت بازدید کنه(کاری که سایت ها افزایش رنک انچام می دن))

bestdata

تازه وارد
بهترین راه تمرکز روی کیفیت سایت و کیفیت مطالب هست با اینکار رایگان مرجع بزرگ میشی

بالا