رزرو هتل با افزونه های ووکامرس

fido

تازه وارد
سلام دوستان 

من میخوام یه سایت رزرو هتل درست کنم که بعد هم به درگاه پرداخت بره هزینه رو پرداخت کنه و نهایتا فاکتور و یا رسیدی براش ایمیل بشه یا از پنلش بتونه اونو ببینه

چندتا ماژول دیدم که برای ووکامرس تهیه شده ولی جندتا سوال دارم

امکانش هست با افزونه Booking System این کار را انجام داد و آیا به درگاه پرداخت میشه متصلش کرد؟

اگه کسی تجربه ای داره یا راه حلی میدونه راهنمایی کنه ممنون

alifiresoft

کاربر عضو
بله میشه اما این افزونه فارسی نیست و درگاه ایرانی هم نداره. باید یک درگاه براش بنویسید و بعد هم ترجمش کنید. 

soosmar

کاربر عضو
سلام

وقتتون به خیر

من چن وقت پیش یک سایت رزرواسیون هتل راه اندازی کردم، تایم و هزینه بالایی هم ازم گرفت...

الان تجربه کافی توی این زمینه دارم!

یک سری افزونه برای اینکار نوشته شده، که بهترینش اینه

محصول مشترک آقا میلاد ( فارسی ساز و رلیز کننده ) و حنان عزیز ( شمسی ساز ) رو می تونید پیدا و دانلود کنید...!

شما می تونید ووکامرس و این افزونه رو روی ی تم سوار کنید و....

( به ظاهر بدون هیچ مشکلی انجام پذیر هست! اما....!!!!!!!!!! )

یکسری تم هم برای رزرواسیون هتل هست

مشکلی هم ک اینا دارن، تاریخی هست ک میلادیه!!

با این اوصاف بهترین پیشنهادی ک می تونم بهتون بکنم، برای این پروژه خوب پولی بگیرید از کارفرما، یه تم اورجینال از تم فارست بخرید، فارسی سازی و شمسی سازی رو انجام بدید!!!

( من تقریبن همین کار رو انججام دادم، اما در نهایت ضرر کردم...! چون هزینه پایینی برای اینکار گرفتم. )

سوالی بود در خدمتیم.

موفق باشید

MahdiY

راهبر انجمن
با تشکر از دوستانی که نظرشون را گفتند

با توجه به شرایط پیش رو به شخصه استفاده از تم های خارجی و شمسی و فارسی سازی آن ها را توصیه نمیکنم

حالا به دلایلی از جمله مشکلات آپدیت ، شمسی سازی سخت ، دست بردن تو سورس برای شمسی سازی و ...

توصیه من نوشتن یه افزونه اختصاصی برای ووکامرس هست (جز این فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه)

fido

تازه وارد
الان تجربه کافی توی این زمینه دارم!
ممنون دوست عزیز

چون تجربه اجرا دارید ازتون میپرسم با افزونه ای کمه معرفی کردید بدون مشکل روند انتخاب هتل و رفتن به درگاه پرداخت حل میشه ..! یا اینکه باید براش درگاه جدا تهیه بشه !!

من الان یه تم از تم فارست دارم ولی روال کارش اینجوریه که سفارشات درون خودش ذخیره میکنه .. البته یه تم دیگه هم دیدم که با افزونه Booking System(+ woocommerce)

کار میکرد که نمیدونم اون باز به مشکلی میخوره یا نه برای ما ایرانی ها !!!

من خوردم به شخصه دوست دارم کدنویسی افزونه ها رو یاد بگیرم.. اما متاسفانه وقت کافی رو ندارم یا تو یه چیزایی لنگ میزنم

اگه بتونین راهنماییم کنین از کجا و چجوری شروع کنم ممنون میشم.

همچنین دوستان با تجربه تو این زمینه چرا اقدامی در راستای فراهم کردن این افزونه ها نیستن..

شما شروع کیند ما کمک میکنیم.

fido

تازه وارد
دوستان عزیز

این ماژول 

نصب کردم . نتونستم تقویمش رو فارسی کنم.. میشه راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fido

تازه وارد
دوستان منتظر پاسختون هستم .. همون افزونه تقویم فارسیش میشه پیدا کرد؟ کسی تقویمش رو فارسی کرده !!!!

بالا