رفتن به صفحه پرداخت

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
من نیازی به برگه تسویه حساب ندارم و می خواهم مشتری مستقیما به صفحه تسویه حساب-پرداخت بره، در تنظیمات ووکامرس، برگه تسویه حساب رو برابر با تسویه حساب-پرداخت انتخاب کردم. ولی وقتی پرداخت زده میشه، صفحه ارور میده و هیچی باز نمیکنه.

حالا چه راه حلی برای این کار دارین؟ من نیازی به مشخصات مشتری ندارم. و برگه تسویه حساب برای من کاربردی نداره

bookman

تازه وارد
ببینید دوست من ... درسته شما نیازی به مشخصات ندارید ولی مشتری نیاز داره که ایمیل و ... رو وارد کنه که اطلاع رسانی صورت بپیره براش و اگر فایلی دیجیتال رو میخواین بفروشین رو توی ایمیلش داشته باشه و یا برای اطمینان یک نسخه به ایمیلش ارسال بشه ...

ولی اگر فقط میخواین فایل بفروشین و ادرس ارسال نیاز ندارین از افزونه ی دیگه ای استفاده کنید مثل دانلود در ازای پرداخت که در همیین فروم هست ...

در مورد ارور هم باید ادرس سایتتون رو بزارید تا مشاهده بشه و اگر که کد مربوطه به فراخوانی رو حدف کردید رو دوباره اضافه کنید ...

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مسئله اینه که من هیچ فایلی برای مشتری نمی خام بفرستم. فقط از مشتری یه کد میخام، که اون رو با یه افزونه درست کردم. مابقی کارها اتوماتیک و در خارج از وب سایت انجام میشه. براتون پ خ میذارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vfx

تازه وارد
سلام و خسته نباشید، بنده می خوام وقتی دکمه خرید رو فشار میدم بره تو قسمت اتمام سفارش و اونجا آدرسارو بزنه دیگه تو قسمت سبد کالا نره ! میشه راهنمایی کنید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به هر حال میره. چون ممکنه یک محصول رو بخواد به ادرس دیگه ای بفرسته

بالا