روش راست چین کردن یک فایل css چگونه است ؟

samadblaj

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامیببخشید یکی از دوستان منو راهنمایی کردند فایل style.css رو یدا کن و right رو left و left رو right کن و همینطور ltr که همین کار ها رو کردم اما متاسفانه ظاهر قالب بهم میریزه میشه خواهش کنم یکی از اساتید کمک کنه...

alifiresoft

کاربر عضو
دوست عزیز اگه راست چین کردن به همین راحتی بود تمام قالب های ساتها ی معروف سریع راست چین میشدن.

برای این کار نیاز به دانش css و html و کمی هم php دارید و به همین راختی بعضی قالب ها رو نمیشه راست چین کرد.

Black_Sky

کاربر عضو
شما برای راست چین کردن میتونید از ژنراتور استاد خوبم فخار استفاده کنید خودش کارهارو انجام میده :D

samadblaj

کاربر عضو
دوست عزیز اگه راست چین کردن به همین راحتی بود تمام قالب های ساتها ی معروف سریع راست چین میشدن.

برای این کار نیاز به دانش css و html و کمی هم php دارید و به همین راختی بعضی قالب ها رو نمیشه راست چین کرد.

سلام ممنونماز پاسختون نه زیاد سخت نبود من چند سایت خارجی رو راست چین کردم مقالاتی در ای رابطه بود میگردم پیدا نمیکنم !

الانم سر منو و لوگو سایت گیر کردم لطفا راهنمایی کنید اگه مقاله اطلاعاتی دارید.

شما برای راست چین کردن میتونید از ژنراتور استاد خوبم فخار استفاده کنید خودش کارهارو انجام میده

:D

آقا مهدی از شمام ممنونم دوستان زیادی قالب های متفاوت رو راست چین کردن.

من مدیریت سایت رو کاملا راست چین و استاندارد با نیازم کردم فقط منوی سایت مشتری مشکل داره هر چی سعی کردم نتونستم منو رو راست چین کنم !

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایتتون یا منو رو اینجا بزارید شاید تونستیم رفع کنیم

Black_Sky

کاربر عضو
این جوری نمیشه باید آنلاین دید از خاصیت float:right در ul استفاده کنید

mahdiali35

کاربر عضو
یا خود قالب رو قرار بدید یا روی یک سایت بالا بیارید تا بشه مشاهده کرد ... برای قالب های مختلف فرق میکنه ...

شاد باشید

بالا