روش های حمل و نقل در دسترس نیستند. خواهشمند است دوباره آدرس خود را بررسی کنید و یا چنانچه هر کمکی می خواهید با ما تماس بگیرید.

switchback

تازه وارد
با سلام ، من افزونه ی حمل و نقل پیشتاز ووکامرس رو طبق فیلم آموزش پیش رفتم و یک نکته هم جا نزاشتم ، درست شد و کار کرد ولی نمیدونم آبدیت کردم چی شد بعد از چند روز این ارور فارسی برای محاسبه ی هزینه داخل صفحه پرداخت اومد توی عکس گذاشتم ، هر روشی فکرشو بکنید رفتم 

این ارور رو داده 

حتی وقتی دارم محصول رو وارد میکنم ، در قسمت حمل و نقل ، پست پیشتاز رو هم میزنم ولی بازم همین ارور رو میده لطفا بررسی کنید تنها مشکل من هم نیست با تشکر 

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
قیمت پست پیشتازتون یک قیمت ثابت هست یا متغیر؟

switchback

تازه وارد
متغیره ، بابا طبق فیلم آموزش پیش رفتم کار میکرد لامصب نمیدونم چرا اینطوری شد .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برداشتی که از عکس میشه داشت اینه که اصلا این حمل و نقل فعال نیست حالا به هر علتی غیر فعال شده اگرم تو تنظیمات فعال بود و درست نشون نمیده یکبار غیر فعال دوباره فعال کنید احتمالا درست میشه . ضمنا بررسی کنید قالبتون هماهنگ باشه

موفق باشید

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز زمان ارسال محصول قسمت حمل و نقل پست را انتخاب کنید.

زمانی که انتخاب نمی کنید این خطا نمایش داده میشه.

دقت کنید زمان ارسال محصول قسمت حمل و نقل را عرض کردم.

موفق باشید.

ehsan0506

تازه وارد
سلام

هزینه پست پیشتاز وقتی Log in نیستم، نمایش داده نمیشه و دقیقا همان پیغام بالا را نشان می ده.

لطفا می کنید در مورد زمان ارسال محصول راهنمایی بیشتری بکنید؟

Ehs@n

کاربر عضو
سلام

هزینه پست پیشتاز وقتی Log in نیستم، نمایش داده نمیشه و دقیقا همان پیغام بالا را نشان می ده.

لطفا می کنید در مورد زمان ارسال محصول راهنمایی بیشتری بکنید؟
زمان ارسال محصول از قسمت اطلاعات محصول > حمل و نقل 
کلاس ارسال رو روی پیشتاز قرار بدید

ehsan0506

تازه وارد
سلام 

ممنون برای پاسخ. کلاس ارسال روی پیشتاز است ولی همچنان وقتی کسی Log in نکرده، هزنیه ارسال پست را نشان نمی ده.

با تشکر

Arioman

تازه وارد
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم

ضمن اینکه قسمت استان های ایران رو بصورت state country نمایش میده و لیست کشویی از استان ها باز نمیکنه ؛ در حالی که در فرم های پرداخت و جزییات این مشکل وجود نداره

ممنون میشم کمک کنید

جاویدان

کاربر عضو
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم

ضمن اینکه قسمت استان های ایران رو بصورت state country نمایش میده و لیست کشویی از استان ها باز نمیکنه ؛ در حالی که در فرم های پرداخت و جزییات این مشکل وجود نداره

ممنون میشم کمک کنید
با سلام دوست عزیز

بهتر است که آدرس این بخش سایتتون رو جهت بررسی دوستان قرار بدید زیرا فعلا همچین خطایی دیده نمی شود .

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadra33
بالا