رونمایی از اسکریپت ایرانی فروش فایل و محصولات مجازی

• نویسنده موضوع zorge
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zorge

تازه وارد
کسب درآمد آسان از اینترنت و دنیای بدون مرز آن ، همواره یکی از مشغله های فکری هر وبمستری از بدو ورود او به دنیای اینترنت بوده و هست.

اینترنت به عنوان شاهراه ارتباطی قرن حاضر ، یکی از بهترین و غنی ترین منبع های کسب درآمد به حساب می*آید و هر فردی که پا به دنیای پهناور اینترنت می*گذارد ، اولین کاری که میکند به دنبال یک راه برای کسب درآمد از اینترنت میگردد.

منبع غنی و بسیار زیاد برای کسب درآمد از اینترنت همه کاربران را به سمت خود میکشد ، اما هر فردی بدون داشتن اطلاعات از این بستر مناسبِ کسبِ درآمد ،

با شکست روبرو میشود و باید تمام حواس خود را جمع کرد تا در این راه آسان اما فریبنده ، راه درست را انتخاب کرده و به هدف خود برسیم.

راه های زیادی برای کسب درآمد در اینترنت وجود دارد که نیاز به تخصّص و تجربه دارند و بدون دانشو اطلاعات کافی رفتن به سمتِ آن ها مناسب نیست.

اما در کنار همه این ها ، راه های ساده تری هم وجود دارد که بدون نیاز به داشتن تجربه و هرگونه دانش برنامه نویسی می*توانند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنند.

یکی از این راه*ها ، کسب درآمد از فروش فایل می*باشد که امروزه به دلیل ساده بودن این روش مورد توجه بسیاری از کاربران در سرتاسرِ دنیا قرار گرفته است.

در این روش ، شما نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی یا مدیریت سایت و … ندارید و فقط کافیست بتوانید با کامپیوتر و اینترنت کار کنید !

در این روش شما فایل های خود را مانند : تحقیق , مقاله , پایان نامه , پروژه , جزوه , کتاب های الکترونیکی , کتاب های درسی , عکس , موزیک , فیلم و هرگونه فایل مجازی که کاربران بتوانند دانلود کنند را ، برای فروش قرار میدهید.

کاربران زیادی روزانه به دنبال اینگونه فایل ها هستند که میتوانند فایل های شما را انتخاب کنند و پس از پرداخت مبلغ آن ، بدون نیاز به شما و هیچگونه دردسری فایل های خود را دانلود کنند.

اگر شما هم حتی ۱ فایل برای فروش دارید ، همین امروز اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین کنید و با امنیت و خیال راحت تجارت پرسود و کسب درآمد خود را آغاز کنید .

برای مشاهده عکس های دمو در سایز اصلی از لینک های زیر استفاده کنید :

برای خرید با ایمیل در تماس باشید !

برای پرداخت انلاین نیز درگاه داریم.

قیمت برای استفاده فقط 99 هزار تومان و برای طراحان فقط 599 هزار تومان !

alifiresoft

کاربر عضو
لطفا دموی اصلی بدید. تصویری به کار نمیاد.

ممنون

zorge

تازه وارد
درود دوست عزیز

دمو سایت :

zorge

تازه وارد
برای خرید درگاه پرداخت انلاین نیز موجوده

hmanson

تازه وارد
فروش فایل که کاری نداره، مهم اینه که کاربر بتونه بیاد محصولاتشو بذاره واسه فروش و پورسانت بگیره. این سیستم جنین قابلیت داره؟

zorge

تازه وارد
خیر

این سیستم برای فروش فایل هستش !

اونی که شما میگی یه سرویس و سیستم جدا هستش !

zorge

تازه وارد
درضمن این سیستم برای فروش عمده شارژ هم بکار میره که در یک فروش بیش از صد هزار تومان درامد کسب می کنید/./

mirmohsen

تازه وارد
این سیستمو که شما طذاحی نکردین.فقط واسش قالب درست کردین.این همون سیستم فروش فایل وردپرسه که خودم با قالب زیباشو دارم. مفتم میفروشم.فقز 30 هزار تومان.

دمو:

boomba

تازه وارد
من اسکریپت مستقل و خارج از وردپرسش رو هم دارم که خیلی قویتر از ایناست

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
فقــــــــــــــــــــــــــــط ای دی دیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

zorge

تازه وارد
این سیستمو که شما طذاحی نکردین.فقط واسش قالب درست کردین.این همون سیستم فروش فایل وردپرسه که خودم با قالب زیباشو دارم. مفتم میفروشم.فقز 30 هزار تومان.دمو:
دوست عزیز امیدوارم بتونی حرفت رو ثابت کنی...

این سیستم ثبت قانونی شده ، حتما از شما شکایت خواهم کرد بخاطر این جو سازی تون ، اگه میخواین سیستم خودتونو بفروشید بفرمائید تاپیک بزنید در رابطه با سیستمتون هم باید بگم واضحه از کی دزدیدید...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز امیدوارم بتونی حرفت رو ثابت کنی...این سیستم ثبت قانونی شده ، حتما از شما شکایت خواهم کرد بخاطر این جو سازی تون ، اگه میخواین سیستم خودتونو بفروشید بفرمائید تاپیک بزنید در رابطه با سیستمتون هم باید بگم واضحه از کی دزدیدید...
برو بابا

تابلوئه easy digital downloads هست . حالا ما هیچی نمیگیم . برو از منم شکایت کن .

سیستم سیستم نکن . رو وردپرس edd نصب کردی براش قالب زدی میگه اسکریپت ایرانی .

حالا تازه edd 1.7 هم هست . الان 2.0.2 اومده .

alifiresoft

کاربر عضو
دوست عزیز امیدوارم بتونی حرفت رو ثابت کنی...این سیستم ثبت قانونی شده ، حتما از شما شکایت خواهم کرد بخاطر این جو سازی تون ، اگه میخواین سیستم خودتونو بفروشید بفرمائید تاپیک بزنید در رابطه با سیستمتون هم باید بگم واضحه از کی دزدیدید...
:)) ))) خیلی جالبه جدیدا همه میخوان شکایت کنن. آقا جان شما نمیتونی توی یه انجمن برنامه نویسی آدما رو (من خیلی معذرت میخوام از همگی به جز ایشون) خر فرض کنی. داداش برو یه جا دیگه تبلیغ کن محصولتو شاید تونستی بسیستمتو بندازی به دیگران. خجالتم خوب چیزیه. جمع کن برو بابا.

rocki3oy

کاربر عضو
البته این پوسته دانلود به عنوان مینی دانلود الان بالای 1 ساله در سایت وردپرس دیزاین فروخته میشه.

چه کپی بازاریه.

ضمنا حرف آقای درسته واقعا دیگه این بچه بازیهارو ادامه ندید چیه هر چیزی میشه میگید شکایت،آخه سر این مسائل نمیان پیگیر نمیشن.

این سیستم رو دووب انجام داده که اونم همش کپی برداریه.

اگر یه مقدار به پوسته توجه کنید تایتل ها از دیجی کالا گرفته شده و موارد دیگه.

بله افزونه edd هست منم با دوست گلمون موافقم.

واقعا نمی ارزه با این قیمت.چون یه کاربر بیاد برای سیستمی پول بده معلم نیست از کجا میاد.

خوب طرف میره یه وردپرس و یه edd نصب می کنه خیالش راحته.

IAMIR

کاربر عضو
سیستم مشخ easy digital download هست .

هر کسی با کمترین شناخت متوجه میشه .

هر چند ممکنه شما خودت یک مقدار کمی روش کد نویسی برای قالبش کرده باشی .

اگر راست میگی مجوز ثبت نرم افزارت نشون بده . که ولید شده باشه . اگر اینقدر کشکی مجوز می دهند . دیگه سنگ رو سنگ بند نمی شد . از فردا هر کی قالب ورد پرس زد میره براش مجوز میگیره .

مساله دوم جای مناسبی تاپیک نزدی و اسپم محسوب میشه . در صورت تکرار برخورد می شود .

تاپیک هم منتقل شد .

rocki3oy

کاربر عضو
قابل توجه دوستان:

این سیستمی هم ایشون ادعا می کنند روی این سایت ها نصب شده اند ولی این سایت خیلی بالاتر در حال فروش هستند قیمت ها واقعا بالاست.

zorge

تازه وارد
دوست عزیز !

گروه دووب (خیلی ببخشید) کلاهبردار تشریف دارن و تنها کاری که بلدن ریپ هستش و حتی برای سیستم مزایده هم که هنوز هم غغیر قانونیه و با پررویی تمام میفروشه ، از کاسپین گرافیک قالب ریپ زده بود !

یه گروه دیگه ای هم هست که ایشون شاه ریپر هستن و از اقای غفوری ریپ زدن و با قیمت 50 هزار تومن می فروشن اما بنده با مدارک حرف میزنم...

از بس برای جرم هاتون تهدید به شکایت کردن و پیگیری نکردن شما هم فکر کردی چه خبر باشه ...

به زودی شکایت میکنیم و کمتر از دوماه پیگیری ، جلسه دادگاه برگزار میشه ، دوستان دیگه هم یکم صبر کنن مدارک دادگاه رو براتون همینجا پیوست میکنم

alifiresoft

کاربر عضو
دوست عزیز !گروه دووب (خیلی ببخشید) کلاهبردار تشریف دارن و تنها کاری که بلدن ریپ هستش و حتی برای سیستم مزایده هم که هنوز هم غغیر قانونیه و با پررویی تمام میفروشه ، از کاسپین گرافیک قالب ریپ زده بود !

یه گروه دیگه ای هم هست که ایشون شاه ریپر هستن و از اقای غفوری ریپ زدن و با قیمت 50 هزار تومن می فروشن اما بنده با مدارک حرف میزنم...

از بس برای جرم هاتون تهدید به شکایت کردن و پیگیری نکردن شما هم فکر کردی چه خبر باشه ...

به زودی شکایت میکنیم و کمتر از دوماه پیگیری ، جلسه دادگاه برگزار میشه ، دوستان دیگه هم یکم صبر کنن مدارک دادگاه رو براتون همینجا پیوست میکنم
آقا جان شما که پات به دادگاه باز شده و خیلی راحت میری شکایت میکنی.

من هنوز رفتار شما با آقای (فکر کنم ایمانی بود اسمش) رو یادم نرفته که در آخر شما مجبور به عذرت خواهی شدید. شما اگه مدرکی از ثبتت داری بزار اینجا!!! وگرنه توی دادگاه به علت گفتن دروغ در مورد محصولت میتونی محاکمه بشی.

موفق باشی

zorge

تازه وارد
اولا ایشوم اقا پیماان بودن دوست بنده

یه اشتباهی که صورت گرفت این بود که من نمیدونستم ایشون اقا پیمان هستن و فکر کردم یکی از ادمین های انجمنشن

شما نگران نباش

دوماه دیگه فوقش سه ماه دیگه که رای داده شد میفهمید

خدانگهدار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا