ریدایرکت شدن سایت روی یوتیوب

tikala

تازه وارد
با سلام

گاهی اوقات سایت بنده خود به خود به یک ادرس در یوتیوب می رود.مشکل از کجاس؟

IAMIR

کاربر عضو
تو سایتت احتمالا یک ویدیو یوتیوب گذاشتی ..

از آنجایی که یوبتیوب *****ه وقتی سایت باز می کنی .

ریدایرکت میشه یوتیوب.

tikala

تازه وارد
تو سایتت احتمالا یک ویدیو یوتیوب گذاشتی ..از آنجایی که یوبتیوب *****ه وقتی سایت باز می کنی .

ریدایرکت میشه یوتیوب.
من تمام فایل هامو از آپارات میزارم.بعدم قبل از اینکه شروع به گذاشتن ویدئو کنم بازم ریدارکت میشد.پوسته فروشگاه من Boemia هستش.احتمال داره اون هی ریدارکت کنه؟

farsadf

کاربر عضو
با سلام

طبق گفته ی شما که از کلمه ی گاها استفاده کردید و طبق آدرس سایتتون که در امضاتون گذاشتید وبسایت شما هیچ مشکلی نداره و از اونجا که جدیدا ویروسی وارد بازار شده (که منم گرفتم :D ) که کارش در نهایت ریدایرکت به یکی از صفحات گوگل هست ولی گاهی این عمل انجام میگیره و تو بیشتر سایت ها وجود نداره ولی خوب این یک بد افزار هست (طبق کلمه ی گاها که به کار بردید )

tikala

تازه وارد
با سلامطبق گفته ی شما که از کلمه ی گاها استفاده کردید و طبق آدرس سایتتون که در امضاتون گذاشتید وبسایت شما هیچ مشکلی نداره و از اونجا که جدیدا ویروسی وارد بازار شده (که منم گرفتم :D ) که کارش در نهایت ریدایرکت به یکی از صفحات گوگل هست ولی گاهی این عمل انجام میگیره و تو بیشتر سایت ها وجود نداره ولی خوب این یک بد افزار هست (طبق کلمه ی گاها که به کار بردید )
یعنی خواه و ناخواه وارد میشه و نمیشه کاری کرد؟

farsadf

کاربر عضو
این یه ویروسه و تحت کامپیوتر کاربر اجرا میشه ( ولی خوشبختانه امروز خبری ازش نبود - یا دی اکتیو شده یا نویسندش فروخته ) اگه بازم این اتفاق افتاد صفحه ی مربوطه رو به من یا بقیه پ.خ. کنید.

tikala

تازه وارد
این یه ویروسه و تحت کامپیوتر کاربر اجرا میشه ( ولی خوشبختانه امروز خبری ازش نبود - یا دی اکتیو شده یا نویسندش فروخته ) اگه بازم این اتفاق افتاد صفحه ی مربوطه رو به من یا بقیه پ.خ. کنید.
من که فعلا کل سایتم خراب شده تازه کارم هستم نمیتونم درستش کنم.شما میتونید زحمتشو بکشید؟

درمورد دایرکت هم چشم اطلاع میدم

saeedpersian

کاربر عضو
دوست گرامي! شما چندين تاپيك زدي درمورد مشكلاتت (بعضا گنگ) كه خيلي از دوستان هم تشخيص دادن از قالبته:

...

بجا اينكه اين همه تاپيك رو هي بالا بياري و از اين تاپيك به اون بپري شايد بهتره كه:

1- كلا با چند تا قالب ووكامرسي ديگه تست كن ببين مشكل واقعا از قالبته يا نه

2- شما كه سايتت رو تازه راه انداختي و چيز خاصصي نداره اگه بتوني وردپرس و ووكامرس و همه چيزو پاك كن از اول نصب كن. چون ميگي يه تنظيماتي رو تغيير دادي ولي نميدوني چي رو / دوروز نيومدم ديروز اومدم ديدم همه چي خراب شده / و .....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tikala

تازه وارد
دوست گرامي! شما چندين تاپيك زدي درمورد مشكلاتت (بعضا گنگ) كه خيلي از دوستان هم تشخيص دادن از قالبته:

...

بجا اينكه اين همه تاپيك رو هي بالا بياري و از اين تاپيك به اون بپري شايد بهتره كه:

1- كلا با چند تا قالب ووكامرسي ديگه تست كن ببين مشكل واقعا از قالبته يا نه

2- شما كه سايتت رو تازه راه انداختي و چيز خاصصي نداره اگه بتوني وردپرس و ووكامرس و همه چيزو پاك كن از اول نصب كن. چون ميگي يه تنظيماتي رو تغيير دادي ولي نميدوني چي رو / دوروز نيومدم ديروز اومدم ديدم همه چي خراب شده / و .....
من معذرت میخوام ببخشید.

میخواستم تاپیک هامو پاک کنم ولی نشد.

بالا