سئو رایگان

• نویسنده موضوع m1410
  • تاریخ شروع

m1410

Banned
کسی هست سئو سایت مارو رایگان انجام بده ؟؟؟

یا

اموزش واضح بده؟؟؟

MohammadQ

کاربر عضو
کسی هست سئو سایت مارو رایگان انجام بده ؟؟؟یا

اموزش واضح بده؟؟؟
آموزش که نه ، اما میتونم با Yoast برات سئو بکنم ، اما مطالب رو خودت باید سئو کنی من فقط افزونه رو تنظیم میکنم برات و در عوض میتونی سایت من رو لینک کنی

D A N I A L

تازه وارد
درود

سئو رایگان انجام نمیشه و اصلا توصیه نمیشه سایت رو بسپرین دست کسی که میگه رایگان سئو میکنم !

هیچ کسی هم آموزش (تکنیک) های سئو رو رایگان در اختیارتون نمیذاره !

hamed12

کاربر عضو
آموزش که نه ، اما میتونم با Yoast برات سئو بکنم ، اما مطالب رو خودت باید سئو کنی من فقط افزونه رو تنظیم میکنم برات و در عوض میتونی سایت من رو لینک کنی
اگر سئو تنها به تنظیم کردن یک افزونه بود دوست من الان باید همه ی سایت ها صفحه ی اول بودن

سئو فراتر از اون چیزی هست که به دنبالشی و فقط باید قوائد کلی رو یاد بگیری بعد برسی به قوائد جزئی

شما تا ندونید مثلا شیوه کار یک الگوریتم چی هست نمی تونید سایت خودتون رو با گفته های اون پیش ببرید

پس پیشنهاد می کنم هر آن چه که می تونید جستجو کنید ، بخونید و تجربه کسب کنید.

90 درصد سئو کار های ما بر اساس تجربه دارن الان روی سئو کار می کنند

MohammadQ

کاربر عضو
اگر سئو تنها به تنظیم کردن یک افزونه بود دوست من الان باید همه ی سایت ها صفحه ی اول بودن سئو فراتر از اون چیزی هست که به دنبالشی و فقط باید قوائد کلی رو یاد بگیری بعد برسی به قوائد جزئی

شما تا ندونید مثلا شیوه کار یک الگوریتم چی هست نمی تونید سایت خودتون رو با گفته های اون پیش ببرید

پس پیشنهاد می کنم هر آن چه که می تونید جستجو کنید ، بخونید و تجربه کسب کنید.

90 درصد سئو کار های ما بر اساس تجربه دارن الان روی سئو کار می کنند
من حرفی از تخصص نزدم ، فقط میخوام مشکل یک نفر رو حلش کنم ، چرا اینجوری هستین آخه !!!

بالا