ساخت ارشیو وپاپ اپ برای دیدگاه ها در وردپرس

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
سلام

1. چطور میشه برای دیدگاه های وردپرس ارشیو ساخت که در یک صفحه نمایش داده شود؟
  2. چطور میشه کاری کرد که دیدگاه های وردپرس مانند بلاگفا عمل کنه یعنی یک پنجره پاپ آپ باز بشه وکاربر از اونجا نظرش را بنویسه

اگر کدی داره زحمتش بکشید

Ehs@n

کاربر عضو
به سایت زیر مراجعه کنید فکر کنم بتونید جواب هر دو سوالتون رو از کدهای توابع پیدا کنید

jing

کاربر عضو
منبع خوبی هست ولی بیشترین مشکلی که من دارم اینه که محل قراردادن کدها را تشخیص نمیدم

البته بعضی هاش تست کردم شد ولی بعضی هاش هم مانند popupوپیوند به مطلب دیدگاه انجام نشد!!!

kasraa

کاربر عضو
سلام

برای آرشیو میتونی از این استفاده کنی :

کد:
<?php

function sitekade_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2> آرشیو نظرات </h2>', $post_HTML='</li>') {
 global $wpdb;

$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type,
 SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt
 FROM $wpdb->comments
 LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID)
 WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = ''
 ORDER BY comment_date_gmt DESC
 LIMIT $src_count";
 $comments = $wpdb->get_results($sql);

$output = $pre_HTML;
 $output .= "\n<ul>";
 foreach ($comments as $comment) {
 $output .= "\n\t<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\"on " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . "</a></strong>: " . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</li>";
 }
 $output .= "\n</ul>";
 $output .= $post_HTML;

echo $output;

}

?>
برای باز شدن تو یه پنجره جدید هم میشه اما کمی دردسر داره و باید چند تا فایل بسازی و ....

بالا