ساخت اسکریپت پشتیبانی آنلاین مشابه یک ابزار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohammad90-2011

تازه وارد
درود

من میخوام واسه سایت خدماتی خودم یه ابزار پشتیبانی مثل سایت درست کنم که قابلیت عضو گیری هم داشته باشه یعنی کلا کپی یک ابزار باشه دیگه.

آیا کسی میتونه این کار رو انجام بده و اگه میتونه لطفا قیمت رو هم ذکر کنه.

ممنون

anet311

کاربر عضو
پشتیبانی آنلاین برای وب مسترها؟

اگر بله، باید بگم که این کار فایده ای نداره ...

anet311

کاربر عضو
دلیلش هم اینه که سیستم های پستیبانی آنلاین رایگان و غیر رایگان زیادی هستند از جمله LiveZila و غیره.

حالا جدیدا هم اسکریپت های رایگان زیاد شدند

مثلا ما یک اسکریپت که رایگان هم هست رو در سایت نصب کردیم و ازش برای پشتیبانی آنلاین استفاده میکنیم

سرویس هاش هم فوق العاده عالی و بی نقص هست...

حالا بقیه کاربران هم همینطور هستند و دلیلی نمیبینند که بیان در سایت شما برای پشتیبانی آنلاین ثبت نام کنند.

البته این فقط نظر بنده است.

mohammad90-2011

تازه وارد
دلیلش هم اینه که سیستم های پستیبانی آنلاین رایگان و غیر رایگان زیادی هستند از جمله LiveZila و غیره.حالا جدیدا هم اسکریپت های رایگان زیاد شدند

مثلا ما یک اسکریپت که رایگان هم هست رو در سایت نصب کردیم و ازش برای پشتیبانی آنلاین استفاده میکنیم

سرویس هاش هم فوق العاده عالی و بی نقص هست...

حالا بقیه کاربران هم همینطور هستند و دلیلی نمیبینند که بیان در سایت شما برای پشتیبانی آنلاین ثبت نام کنند.

البته این فقط نظر بنده است.
دوست گرامی اگه این کار فایده نداشت یک ابزار کلی تلاش نمیکرد که سیستم فوق العاده ای مثل الان رو طراحی کنه و همون سیستم قبلیش رو حفظ میکرد علاوه بر این تا وقتی یه سیستم فارسی وجود داشته باشه که این خدمات رو ارائه بده من به شخصه خودم از سایت های خارجی استفاده نمیکنم و همینطور تمام افرادی که وبلاگ دارند. همچنین استفاده از تمامی امکانات این سایت ها نیاز به پرداخت وجه داره که فکر نمیکنم کسی حاظر به پرداخت اون باشه.

در ضمن من فقط خواستم اگه کسی توانایی انجام این کار رو داره اعلام کنه.

saeedpersian

کاربر عضو
حالا كه ميخواي هزينه شو هم پرداخت كني خوب از بلاگ اسكين بخواه.

سايت يك ابزار زير مجموعه ي هست و يك سايتي كه پول ميگيره خدمات خاص ميده (ميفروشه)

به info@blogskin.ir ايميل بزن. زود جواب+قيمت ميگن.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت بازارچه

لطفا درخواست های پولی / تجاری خودتون رو تنها در بخش بازارچه ارسال کنید. متشکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا