ساخت سایت دانلود همانند آسان دانلود و پی سی دانلود و...

eimanpaladin

تازه وارد
با سلام خسته نباشید من می خواستم یه سایت دانلود بزنم اما نمی دونم برای فایل های که می خوام روی سایتم قرار بدم چیکار کنم باید سرور بخرم ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

arakwolf

تازه وارد
اگه میخوای لینک ها به تهش آدرس سایتت اضافه بشه ، اره فکر کنم این جوریه.کامل اطلاع ندارم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiali35

کاربر عضو
چندین حالت داره !

1- هاست دانلود هست اگه فایلهاتون کم هست میتونید از هاست دانلود استفاده کنید که نسبتا حجمش بیشتر هاستهای معمولی هست و ترافیک بهتری دارند

2- سرور مجازی یا vps که حرفه ای تر هست و شما دسترسیهای بیشتری دارید و بازم حجمش بسته به اون چیزی که میخرید بیشتر هست و میتونید قابلیت ریموت داشته باشید

3- سرور اختصاصی که اونم شرایط خاص خودش رو داره هزینش اگه جای معتبر باشه خیلی زیاده و بالتبع کیفیتش بهتره و منابع کاملا اختصاصی هست

----

در کل اگه فایلهاتون حجم کمی دارند از هاست دانلود استفاده کنید...

در سایر حالت ها باید مدیریت سرور هم وارد باشید...

شاد باشید

eimanpaladin

تازه وارد
با سلام و تشکر ز شما دوستان

من یه سرور مجازی خریدم آیا جوابگوی کارم هست باید اسکریپت خواصی نصب کنم

eimanpaladin

تازه وارد
نه من خودم برنامه نویسم تنها مشکلم با آپلود فایل های نرم افزارهاست

ممنون میشم در رباطه با طریقه آپلود فایل ها و هاستینگ ازشون بپرسید

mahdiali35

کاربر عضو
نه من خودم برنامه نویسم تنها مشکلم با آپلود فایل های نرم افزارهاستممنون میشم در رباطه با طریقه آپلود فایل ها و هاستینگ ازشون بپرسید
2 راه کلی داره... !!!

یکی اینکه خودتون دستی کار دانلود و آپلود رو انجام بدید که خیلی سخت میشه و اینترنت زیادی هم احتیاج داره...

بعدی اینه که شما به صورت ریموت وصل میشید به سرورتون ( ویندوز یا لینوکس ) بعد از اونجا عملیات دانلود و آپلود رو انجام میدید که راحت ترم هست و ترافیک اینترنتون هم مصرف نمیشه ...

راههای دیگه ای هم هست مثل استفاده از رپید لیچ و اماکاناتی که داره و اونم ماجرای خاص خودش رو داره ... !!!

شاد باشید...

AliFatehi

تازه وارد
میتونید یه هاست وارز که قابلیت لیچ داشته باشه بگیرید و یه اسکریپت بنویسید یا سرچ کنید پیدا میشه

از طریق لینک آپلود کنید و تگ فایل رو تغییر بدین...

اگه قصد دارین فایل هارو خودتون آپ نکنین و کپی و پیست باشه هیچ فایده ای نداره سایتتون...

من یه مدت کار کردم هیچ فایده ای نداشت

ولی پست اختصاصی زدم هفته دوم رنک الکسام 5000 تا اومد پایین

بالا