ساخت فروشگاه و اختصاص زیردامنه به فروشنده ها

mhd6621

تازه وارد
سلام دوست عزیز من قصد ایجاد یک سایت فروشگاهی دارم که در اون هر فرونشده صفحه ای در زیردامنه داشته باشه و بتونه محصولات خودشو که فایل هستند رو بفروشه ، و همچنین بحث پرداخت ها و امور مالی با ادمین اصلی سایت باشه بعنوان مثال سایت اصلی در دامنه shop.ir فعال است و یک فروشنده در آدرس test.shop.ir فروشگاه خودشو دایر میکنه آیا در وردپرس و ووکامرس چنین امکانی فراهم هست ؟ راهنمایی بفرمایید

hitakin

کاربر عضو
سلام دوست عزیز من قصد ایجاد یک سایت فروشگاهی دارم که در اون هر فرونشده صفحه ای در زیردامنه داشته باشه و بتونه محصولات خودشو که فایل هستند رو بفروشه ، و همچنین بحث پرداخت ها و امور مالی با ادمین اصلی سایت باشه بعنوان مثال سایت اصلی در دامنه shop.ir فعال است و یک فروشنده در آدرس test.shop.ir فروشگاه خودشو دایر میکنه آیا در وردپرس و ووکامرس چنین امکانی فراهم هست ؟ راهنمایی بفرمایید
با قالب ماکری میتونی هرگونه محصولی را بفروشی ( فیزیکی و مجازی ) وهر فروشنده میتونه یه فروشگاه مجزا داشته باشه ولی نه در ساب دامین بلگه در ادامه دامین، سیستم تسویه حساب و درصد و همکاری در فروش قوی هم داره. فقط شکل ظاهری نداره که اونم با پلاگین ویژوال کامپوننت میتونی شخصی سازیش کنی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بر اساس ساب دامنه و... خیر چنین چیزی در حال حاضر نداره ووکامرس

بالا