ساخت پایگاه خبری اتوماتیک - راهنمایی فرمایید

rezarouhi

تازه وارد
سلام خدمت مدیر و کاربران گرامی

خوشحال میشم کمکم کنید و راهنمایی بدید .

من یه سایت خبری اتوماتیک می خوام بسازم .
هم شکیل باشه و هم مکان ها و ابزارهایی برای تبلیغات داشته باشه.

مثلا یه چیزی در مایه های این سایت ها

سئو و بالا اومدن سایت برای من مهمه .

و ممنون میشم به این چند سوال من هم پاسخ بدید .
1- نیاز به چه هاستی هست ؟ با چه قدرتی ( اشتراکی جواب میده یا باید وی پی اس تهیه بشه و اگر وی پی اس با چه قدرتی )
2- اسکریپتای موجود بعضیا دارای دیتا بیس و بعضیا فاقد دیتا بیس هستند . میشه تفاوتش رو بیان کنید .
3- آیا این سبک سایت ها از نظر شرعی یا قانونی دچار مشکل نیستند ؟ خیلی از سایت هایی که این کارو میکردن زود بسته شدن البته فیلتر نشدن برای همین خیلی واسم مهمه بدونم آیا دچار مشکل هستند یا خیر .

در پایان از همه ی شما عزیزان که دانش و دانسته های خودتونو در اختیار دیگران قرار میدهید تشکر و قدر دانی میکنم.
منتظر پاسخ شما عزیزان هستم

IAMIR

کاربر عضو
نگاه کنید . هر چقدر خبر بیشتری زده شود . فشار به بانک اطلاعاتی افزایش یافته . و هاست قوی تری نیاز هست . در نود درصد مواقع شرکت هاستینگ . اگر خبر خوان شما فعال باشد . به دلیل فشاری که روی سی پی یو سرورمی آید . دسترسی شما می بنند .

پیشنهاد می شود . یک سرور مجازی با امکانات کامل در اختیار بگیرید . 2 تا 4 گیگ رم و یک سی پی یو متناسب با صد گیگ هارد . و بیشتر جهت ذخیره تصاویر .

برای اتوماتیک از افزونه های زیادی استفاده می کنند . ولی

افزونه های

wp ematico

rssposter

و ..

معمولا کاربردی تر هستند . ولی همه این ها ضعف هایی دارند . و معمولا نقص در دریافت اطلاعات وجود داره .

اگر می خواهید نقص نداشته باشد . باید یک افزونه با ویرایش اختصاصی جهت سایت های خود تهیه کنید . یا اینکه مطالب را در حال بررسی قررا بدهید . و خودتون دستی مطالب را ویرایش کنید . در غیر این صورت معمولا اصلا  جالب درنمیاد .

کلا مطلب کپی تاثیر منفی سئو  داره . ولی اگر به صورت منظم و با نظم و قائده خاصی کپی کنید مشکل ساز نمی شود .

چون منبع می زنید . مشکل شرعی وجود ندارد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsenmusic

تازه وارد
سلام دوست عزیز

در ورتی که مایل باشید میتوانیم برای شما طراحی نماییم

نمونه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام خدمت مدیر و کاربران گرامی

خوشحال میشم کمکم کنید و راهنمایی بدید .

من یه سایت خبری اتوماتیک می خوام بسازم .

هم شکیل باشه و هم مکان ها و ابزارهایی برای تبلیغات داشته باشه.

مثلا یه چیزی در مایه های این سایت ها

سئو و بالا اومدن سایت برای من مهمه .

و ممنون میشم به این چند سوال من هم پاسخ بدید .

1- نیاز به چه هاستی هست ؟ با چه قدرتی ( اشتراکی جواب میده یا باید وی پی اس تهیه بشه و اگر وی پی اس با چه قدرتی )

2- اسکریپتای موجود بعضیا دارای دیتا بیس و بعضیا فاقد دیتا بیس هستند . میشه تفاوتش رو بیان کنید .

3- آیا این سبک سایت ها از نظر شرعی یا قانونی دچار مشکل نیستند ؟ خیلی از سایت هایی که این کارو میکردن زود بسته شدن البته فیلتر نشدن برای همین خیلی واسم مهمه بدونم آیا دچار مشکل هستند یا خیر .

در پایان از همه ی شما عزیزان که دانش و دانسته های خودتونو در اختیار دیگران قرار میدهید تشکر و قدر دانی میکنم.

منتظر پاسخ شما عزیزان هستم
میخوای خبر رو بیاری تو سایت خودت یا فقط به لینک خبر iframe بدی ؟

بحثشون یکم باهم فرق داره .

rezarouhi

تازه وارد
میخوای خبر رو بیاری تو سایت خودت یا فقط به لینک خبر iframe بدی ؟

بحثشون یکم باهم فرق داره .
سلام مدیر محترم

والا چی بگم.

اونیکه بهتره و رتبه رو سریعتر بالا میاره و جوری باشه که نبندنمون .

میخوام سریع بره رتبش بالا که جدب تبلیغات داشته باشه و برای سایت اصلی خودمم یه تبلیغات بشه . همین الان چند نفر اعلام آمادگی کردن واسه ساختن .

میخوام تا جایی که بشه از طرف سایت هایی مثل سایت شما و با کمک شما ایجاد شه .

میتونید بفرمایید حدودا چه مقدارم هزینه بر میداره برام ؟

و اینکه یکی از دوستان گفتن وی پی اس با 4 گیگ رم و 100 گیگ فضا اینجوری قبل از درامد من برشکستم که .

( برادرانه راهنماییم کنید من دنبال یه محل درامدی اینترنتی هستم  از بیکاری چند اسکریپت دیدم تو قسمت های مختلف مئل پاپ آپ و کوتاه کردن لینک و این جور بحئا اما فعلا رسیدم به این نوع اسکریپت )

و اینم لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم که میشه اینارو رو وردپرس مئلا نصب کرد که رو سایت وردپرسی بیاد بالا که همه ی قابلیت های یک سایت کاملم همراهش داشته باشم یا این اسکریپتها کلا جداست؟

با تشکر فراوان

rezarouhi

تازه وارد
سلام دوست عزیز

در ورتی که مایل باشید میتوانیم برای شما طراحی نماییم

نمونه

سلام دوست عزیز

نمونه کاره خوبیه

میشه بفرمایید هاستش دارای چه مشخصاتیه و اینکه چند وقته این سایت راه افتاده ؟

چون رتبه الکساش 20,807  ایرانه و جهانیش در 3 ماه نزدیک به 4 میلیون کاهش داشته .

با تشکر فراوان

hannanstd.ir

سلام مدیر محترم

والا چی بگم.

اونیکه بهتره و رتبه رو سریعتر بالا میاره و جوری باشه که نبندنمون .

میخوام سریع بره رتبش بالا که جدب تبلیغات داشته باشه و برای سایت اصلی خودمم یه تبلیغات بشه . همین الان چند نفر اعلام آمادگی کردن واسه ساختن .

میخوام تا جایی که بشه از طرف سایت هایی مثل سایت شما و با کمک شما ایجاد شه .

میتونید بفرمایید حدودا چه مقدارم هزینه بر میداره برام ؟

و اینکه یکی از دوستان گفتن وی پی اس با 4 گیگ رم و 100 گیگ فضا اینجوری قبل از درامد من برشکستم که .

( برادرانه راهنماییم کنید من دنبال یه محل درامدی اینترنتی هستم  از بیکاری چند اسکریپت دیدم تو قسمت های مختلف مئل پاپ آپ و کوتاه کردن لینک و این جور بحئا اما فعلا رسیدم به این نوع اسکریپت )

و اینم لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم که میشه اینارو رو وردپرس مئلا نصب کرد که رو سایت وردپرسی بیاد بالا که همه ی قابلیت های یک سایت کاملم همراهش داشته باشم یا این اسکریپتها کلا جداست؟

با تشکر فراوان
دوست عزیز کلا نمیشه راه صد ساله رو یه شبه رفت .... باید بالا سر سایت وایستی ... من خودم تجربیات خودم رو میگم اول یه سایت با خبر خوان آوردم بالا و اصلا بالا سرش نبودم و خودکار مطالب منتشر میشد ، اصلا رشد خوبی نداشت ولی بعد از یه مدت مطالب خبر خوان رو به صورت پیشنویس در میاردم و خودم از طریق افزوه یوآست براش کلمات کلیدی و  .... ، برچسب میزنم خدا رو شکر داره رشد میکنه و روزانه حدود 400 الی 500 ورودی گوگل پیدا کرده و هر روزم داره پیشرفت میکنه و زیاد تر میشه ... stunews.ir ...

باید تلاش کرد برای سایت ... ولی iframe اصلا توصیه نمیشه .... هرچند سایت هایی مثل خبرفارسی دارن از همین iframe استفاده میکنن .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rezarouhi

تازه وارد
دوست عزیز کلا نمیشه راه صد ساله رو یه شبه رفت .... باید بالا سر سایت وایستی ... من خودم تجربیات خودم رو میگم اول یه سایت با خبر خوان آوردم بالا و اصلا بالا سرش نبودم و خودکار مطالب منتشر میشد ، اصلا رشد خوبی نداشت ولی بعد از یه مدت مطالب خبر خوان رو به صورت پیشنویس در میاردم و خودم از طریق افزوه یوآست براش کلمات کلیدی و .... ، برچسب میزنم خدا رو شکر داره رشد میکنه و روزانه حدود 400 الی 500 ورودی گوگل پیدا کرده و هر روزم داره پیشرفت میکنه و زیاد تر میشه ... stunews.ir ...

باید تلاش کرد برای سایت ... ولی iframe اصلا توصیه نمیشه ....
ممنون از راهنماییت

منم نخواستم یه شبه بره بالا اما بره . نمیخوام خبر و کامل بیارم تو سایت میترسم . خبر کامل نیاد یعنی iframe ؟

یکم حدودا بیخیال شدم اما نه کامل خیلی یک دل دو دلم . خودم نزدیکه یه ساله یه سایت زدم یکسال و چند روزه . وقت نمیکنم هنوز مطالب اصلی ای که میخواستم بزارم داخلشو بزارم .

یه سوال پایانی این که اگه آی فریم باشه نیاز به فضا و منابع زیادی برای هاسته ؟ یعنی سرور مجازی میخواد حتما؟

بازم ممنونم از راهنماییت .

hannanstd.ir

iframe یعنی مثلا عنوان خبر از دیتابیس شما خونده میشه ولی متن خبر از سایت مرجع خبر دهنده ... یچی مثل سایت لینک زیر :

درسته که سایت من بازه ولی یه سایت دیگه داره داخل سایت من فراخونی میشه ...

یا مثلا خبر فارسی رو ببنید :

یه 3 4 خط در مورد خبر مینویسه ولی متن اصلی خبر داره از سایت اصلی ، داخل سایت خبر فارسی نشون داده میشه .

گوگل زیاد از iframe خوشش نمیاد ...

ولی برای منابع ، بهترین کار اینه که اول از هاست های معمولی مثل هاست سایتتون استفاده کنید حالا اگه به امید خدا سایتتون ارتقا پیدا کرد و بازدیدها رفت بالا اون موقع ببرید رو سرور مجازی ... فعلا عجله نکنید برای هزینه سرورها بهتره ...

rezarouhi

تازه وارد
iframe یعنی مثلا عنوان خبر از دیتابیس شما خونده میشه ولی متن خبر از سایت مرجع خبر دهنده ... یچی مثل سایت لینک زیر :

درسته که سایت من بازه ولی یه سایت دیگه داره داخل سایت من فراخونی میشه ...

یا مثلا خبر فارسی رو ببنید :

یه 3 4 خط در مورد خبر مینویسه ولی متن اصلی خبر داره از سایت اصلی ، داخل سایت خبر فارسی نشون داده میشه .

گوگل زیاد از iframe خوشش نمیاد ...

ولی برای منابع ، بهترین کار اینه که اول از هاست های معمولی مثل هاست سایتتون استفاده کنید حالا اگه به امید خدا سایتتون ارتقا پیدا کرد و بازدیدها رفت بالا اون موقع ببرید رو سرور مجازی ... فعلا عجله نکنید برای هزینه سرورها بهتره ...
نظر شما برای شروع کار یک ماهه که ببینم رشد همچین سایتهایی چجوریه چیه؟

اسکریپته خاصی رو پیشنهاد میدین ؟ روی سی ام اس ورد پرس میشه نصب بشن ؟ و جدا از پول هاست میشه برآورد هزینه ای به من بدین ؟ نمیخوام طراحی آنچنامن داشته باشه فقط خبرا مرتب باشه کافیه واسم .

خیلی لطف دارین در کل سپاسگذارم

Tiny

کاربر عضو
@rezarouhi

سلام بر شما

با وردپرس راحت ساخته میشه ، هم امنیتش بهتر از اسکریپت های موجود هست و هم اینکه می تونید راحتر بهش امکانات مد نظرتون رو اضافه کنید.

در ضمن باید در این جا گفته شود که یک ماه برای تست رشد این گونه سایت ها زمان بسیار کوتاهی است و باید زمان بیشتری صبر کرد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@ مدیر انجمن @ چندین سیستم تحت وردپرس نوشتن ، و جواب گرفته میتونید با ایشون مکاتبه کنید. همچنین در بعضی وب سایت ها سیستم هایی برای فروش قرار دادن ، که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن.

بالا