ساخت ی سایت شبیه پونیشا با وردپرس

ali-akbar

تازه وارد
با سلام خسته نباشید چطور میشه سایتی شبیه پونیشا (امکانات حداقل ) با وردپرس ایجاد کرد

Obka

کاربر عضو
سلام

مهمترین عامل برای تشابه به سایت مذکور ، استفاده از قالب طراحی شده به صورت اختصاصی + پلاگین های خاص این کار هست ، قاعدتا قالبی که همه این امکانات را یک جا داشته باشد وجود ندارد .

در هر صورت باید شخصی سازی شود .

موفق باشید

ali-akbar

تازه وارد
تشکر میشه افزونه مورد نیاز و قالب را معرفی کنید ؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
تشکر میشه افزونه مورد نیاز و قالب را معرفی کنید ؟؟
توی گوگل جستجو کنی خیلی بهتر و زودتر به نتیجه میرسی

به نظر من هیچ چیزی غیر ممکن نیست  آدم میتونه به هر چی که میخواد برسه فقط باید صبر کنه و علم ودانششرو ببره بالاتر به شما دوستان هم توصیه میکنم برای طراحی سایتی مثل پونیشا دانش php  رو ببرید بالاتر تا به هدفتون برسید راستی اینم وب سایت منه  dkharid.com   خوش میشم نظرتونو در مورد سایتم بگین   (دی خرید  dkharid.com )
پست شما بیشتر تبلیغاتی بود تا آموزشی و جواب گویی پرسش

ali-akbar

تازه وارد
بازم تشکر از وقتی که گذاشتین من php هم بلدم

ولی گفتم من حداقل امکانات را می خوام و وردپرس را بیشتر دوست دارم کار کنم اگه باشه

ali-akbar

تازه وارد
سایتتون خوبه در حد دیجی هست اما این حور کار ها نفس کار مهمه که متمایز بشه برا کاربرها از نظر خدمات و..

se45782

تازه وارد
قالب های شبیه به این سایت زیاد هست ولی باید تغغیراتی توش بدین

Mostafa74

کاربر عضو
قالب های شبیه به این سایت زیاد هست ولی باید تغغیراتی توش بدین
با سلام

من خودم یکی از فریلنسر های پونیشا هستم

اگر خواستی میتونم یک سایت با درصد تشابه زیاد به پونیشا برات اوکی کنم ( نمیشه گفت پونیشا رو 100 درصد میشه با وردپرس در اورد چون پونیشا از 0 کد شده )

اینم لینک پروفایل من توی پونیشا : حذف شد

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان عزیز ، نمیدونم کی میخواید یاد بگیرید اینجا بازارچه نیست! تنها سوال کردن... لطفا پیشنهادات تجاری خودتون رو فقط از طریق پ.خ و یا تنها در تالار بازارچه قرار دهید!

سپاس...

بالا