reza12345

تازه وارد
سلام. من میخوام یه محاسبه گر تقریبا مثل ایران رنتر درست کنم البته نه در اون حد.
سه تا چیز رو باید محاسبه بکنه
1- مبلغ هر قسط
2- مبلغ پیش پرداخت
3- مبلغ سود تسهیلات

الان از افزونه cost calculator استفاده میکنم ولی مشکلی که داره اینه که برای هر کدوم از این سه تا باید جداگونه بخش محاسباتی ساخت و توی هرکدوم جدا مبلغ وام و تعداد اقساط رو وارد کرد که این یخرده زایس و اگه که یکبار مبلغ وام و تعداد اقساط وارد بشه و سه تا خروجی مبالغ رو بده خیلی خوب میشه.
You must be registered for see images attach

reza12345

تازه وارد
یه مشکل دیگه هم داره اونم اینه که قیمت داخل دایره ها می افته که باید توی tooltip بیفته بالای دایره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه کپی اون سیستمی که اشاره می کنید ندیدم با افزونه ای قابل پیاده سازی باشه...

reza12345

تازه وارد
سلام. من از افزونه woocommerce deposit استفاده میکنم که باهاش میشه پلن های اقساطی تعریف کرد. پلن ها توی صفحه محصول نمایش داده میشن و قابل انتخابن ولی قیمت محصول وقتی که یکی از پلنا رو انتخاب میکنیم تغییر نمیکنه یا قیمت جدید رو نمایش نمیده که مثلا تو پلن 10% پیش پرداخت باید وقتی پلن رو انتخاب میکنی 10% از قیمت رو نمایش بده ولی اینطور نیست و نکته جالب اینجاست که وقتی وارد سبد خرید میشه توی سبد خرید اون قیمت 10% رو نشون میده. چیزی که من نیاز دارم اینه که همون قیمتی که داره توی سبد نمایش میده توی صفحه محصول بعد از انتخاب پلن نمایش بده.

2020_01_18_13_30_44.jpg

الان توی عکس 10% پیش پرداخت انتخاب شده ولی همچنان قیمت اصلی رو نمایش اینجا ولی وقتی به سبد خرید اضافه میشه توی سبد 10% رو محاسبه کرده و نمایش میده

2020_01_18_13_39_33.jpg

قیمت توی سبد شد 165,000 راهی هست که این قیمت توی صفحه محصول نمایش داده بشه ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
راهی براش ندارم.
ساختار این افزونه اینطور هست
بهتر بود سوال رو در تاپیک دیگر بپرسید. ربطی به این موضوع ندارد.

بالا