مشکل سایت دمو

• نویسنده موضوع Mhmwd
  • تاریخ شروع

Mhmwd

تازه وارد
سلام میخواستم سوال کنم اگه قالبی از سایت های دانلود کنم و نصب کنم روی ورد پرس بصورت دمو عمل میکنه از کجا بفهمم سایتم دمو هست یا نه میشه کمک کنین

infodeta

تازه وارد
متوجه منظورت نشدم دقیق تر میگی مشکل چیه ؟

Mhmwd

تازه وارد
میگم اگه از سایت ها یه قالب دانلود اونم اون بصورت دمو کار میکنه ینی بعد یه مدت از کار میوفته؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به جای چند تاپیک متعدد در یک تاپیک مشکل را جویا شوید.
ضمنا دمو ها ربطی به از کار افتادن یا نیافتدن ندارد. دمو یک حالت آماده از قالب است که برای نمایش کلیت کار نشان داده می شود . ساده ترین مفهومش دمو یک نمونه کار است . دمو ها از تنظیمات ، پست ها دسته بندی ها محصولات برچسب ها پرسش و پاسخ ها عکس ها و تنظیمات قالب در بخش های متعدد شکل می گیرد. وقتی این موارد را حذف کنید قالب هب حالت پیش فرض باز می گردد بدون اطلاعات اولیه .
از اینجا به بعد وظیفه شماست که محصولات یا پست یا باقی موارد را انجام دهید
موفق باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mhmwd

Mhmwd

تازه وارد
سلام این مشکل ها در قسمت سلامت سایت اومده میشه کمک کنین چیکار کنم درست بشه
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این موارد ترسناک نیستند صبور باشید تا بروزرسانی قالب و افزونه در دسترس قرار بگیرد سپس به وردپرس 5.4 بروزرسانی کنید. گرفتن بک آپ از اطلاعات قبل از بروزرسانی الزامی است.
دو خطای بعدی همه با بروزرسانی درست همه موارد رفع می شود در صورت تکرار آن باید با پشتیبانی سرور تماس بگیرید.
در زیر این دو یک فروریز V وجود دارد که نوع مشکل را و نحوه رفع آن را اعلام می کند. دکمه کارایی را فشار دهید تا سرور تست مجدد بگیرید.
موفق باشید

بالا