سایت موزیک ( در خواست فارسی سازی )

• نویسنده موضوع dodgy
  • تاریخ شروع

dodgy

تازه وارد
با سلام به تمام مدیران و دوستان عزیز .

تاپیکی ایجاد شده بود با موضوع درخواست اسکریپت موزیک و اونجا زیاد با موضوع درخواست من شباهت نداشت ولی تو همون تاپیک هم درخواست دادم که بررسی نشد . ( خدا کنه اینو ندیده نگیرید )

اسکریپت فوق العاده ای رو دیدم که خیلی دلم میخواد فارسیشو داشته باشم اما متاسفانه هرجارو گشتم و پیداش نکردم .

لینک دانلود و لینک دموشو میذارم تا یه نگاهی بندازید .

ضمنا از اینجا میتونید دانلود کنید :

لینک دانلود مستقیم موقت

پسورد فایل زیپ :

لینک دمو

منتظر جوابتون هستم و خودمم حاظرم در فارسی سازیش کمک کنم اگه کاری از دستم بر بیاد .

لطفا تاپیک رو بیجواب نذارید . متشکرم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حجم فارسی سازی این اسکریپت زیاده! ولی بسیار ساده هست. چون فایل های قالب به صورت html هست...

پیشنهاد میکنم خودتون استارت فارسی سازی بزنید

dodgy

تازه وارد
سلام مجدد به دوستان گلم بخصوص داش محمد گل ... محمد جان ، درسته صفحه اصلی html هست ولی بیشتر هدف و منظورم تو مدیریته که فایلهاش php هست و کمی دردسر دار .

اگه کسی میتونست راهنمایی کنه و یا کمکم کنه که چطوری باید این کارو کنم ، انجام میدادم .

dodgy

تازه وارد
خب ، من شروع کردم و با کمی تغییرات ، متوجه مشکلی شدم . وقتی تو پوشه admin فایلهارو ویرایش میکنم ، بصورت مربع در میاد تو صفحه . اینو میدونم که باید فونتشو tahoma کنم اما جایی تو فایل نیست که بتونم فونت براش تعریف کنم .

اگه امکانش هست راهنماییم کنید .

ممنونم.

dodgy

تازه وارد
دوستان ، من تا یه جاهایی پیش رفتم اما متوقع شدم . این اسکریپت هم شده دردسر . دیکد شده و چیزی دستگریم نمیشه . کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟ یه نمونه مینوسم از کلمات عجیب و غریب ::

Nل؛؟u chئ°a cأ³ ca sل»¹ nأ*y, Web sل؛½ tل»± ؤ‘

ل»™ng tل؛،o

ممنون.

N2D

کاربر عضو
سلام !

فکر میکنم با zend کد شده باشه و باید دیکدر مناسب رو پیدا و استفاده کنید ...

موفق باشید

dodgy

تازه وارد
با تشکر از دوست خوبم و راهنماییتون . آخرین ورژن این نرم افزارو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

N2D

کاربر عضو
سلام !

( ببخشید مدیران عزیز ) ،

فکر میکنم در تالارز نالرز یکی از دوستان دی کدر های خوبی معرفی کرده بودند ( در پرشین اسکریپت اطلاعی ندارم ... )

باز هم عذر میخوام ،

در خدمتم

dodgy

تازه وارد
دوست عزیز ، من همین موضوعو تو نالرز هم مطرح کردم چون اینجا پاسخ دهی بعلت مشغول بودن مدیران ، دیر انجام میشه .

به گفته یکی از دوستان ، این اصلا دیکد نیست و از یه الگو خاص پیروی میکنه که جای تامل داره .

دوست عزیز ، اگر امکانش هست ، انکدر مورد نظر رو لینک کنید .. واقعا ممنون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

N2D

کاربر عضو
سلام !

در نالرز پاسخ پستتون رو ارسال کردند !

لینک مربوط به ی فایل 104 مگابایتی که چندین دیکدر بود....

خدمت شما :

در خدمتم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه کد کردتشون درست حسابی باشه با هیچ دیکدی باز نمیشه!...

مگر اینکه سایتهایی که premium انجام میدن و $ میگیرن...

بالا