سایت مپ - صفحه بندی در ووکامرس

rahjou

تازه وارد
با سلام،

من از ووکامرس استفاده میکنم و در سایت یکسری صفحات (page) خاص ایجاد کردم (شکیل
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>) که کاربر بتونه طبق اون جلو بره و در نهایت روی محصول مورد نظرش کلیک کنه، اما با یکسری مشکلات مواجه هستم:

بطور مثال کاربر صفحات زیر را سپری میکند و به محصول مورد نظرش نزدیک می شود:

فروشگاه/سالن-شیر-انبساط/تولیدکنندگان-شیرانبساط-اتوماتیک/شرکت-دانفوس/...

تا اینجا بدون مشکل است و نیازی به همکاری ووکامرس نیست تا اینکه پس از کلیک بر روی آخرین آیکون یعنی "شرکت-دانفوس" می خواهم محصولات این شرکت که در ووکامرس وارد کرده ام را نمایش بدهم به طوری که این محصولات نیز زیر برگه ی مادر "/شرکت-دانفوس/" باشد، اما به راه حل درست و درمونی نرسیدم.

وقتی لینک محصول مورد نظر را بر روی آیکون قرار میدهم آدرس در نوار به صورت زیر در می آید:

رده-محصول/شیرانبساط-اتوماتیک-دانفوس/

و کاربر اگر بخواهد یک پله به عقب برگردد و مثلا محصول یک شرکت دیگر را انتخاب کند نمی تواند. چه باید کرد؟؟!!!

از شورت کدها هم استفاده کردم، اما مشکلات زیادی دارد، یکی اینکه فریم نمایش محصول عوض می شود و مثلا گزینه ی افزودن به سبد خرید دیگر در کادر نمایش داده نمی شود و مورد بعد هم صفحه گذاری است که اگر از شورت کد استفاده کنم دیگر صفحه گذاری نمیکند.

ممنون میشم تا حد ممکن راهنمایی کنید.

با سپاس فراوان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باور کن دقیق متوجه منظورت نشدم

منظورت اینه که میخوای برگه فروشگاه ، فرزند یک برگه دیگه باشه؟

rahjou

تازه وارد
منظورت اینه که میخوای برگه فروشگاه ، فرزند یک برگه دیگه باشه؟

بله دقیقا، اما نه برگه ی فروشگاه، بلکه یک دسته بندی خاص فرزند یک برگه ی دیگه باشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما برای دسته ها نمیتونید برگه فرزند بسازید... تنها میتونید برگه ای رو فرزند برگه ای دیگه بکنید...

تنها حالتی که دسته بندی ها میپذیرند. دسته بندی فرزند هستش...

rahjou

تازه وارد
مهندس مرسی از پاسخگویی اما این اطلاعات رو بنده هم دارم، میخواستم روشی یا تکه کدی باشه که بتونم ادیت کنم و این قابلیت رو اضافه کنم. :105:

بالا