ست کردن دیتالایف انجین با کلیجا و چت روم etchat

guitar-on-fire

تازه وارد
با عرض سلام

دوستان تایپیک های زیادی در مورد ست کردن اسکریپت ها بود ولی متاسفانه هیچ کودوم جواب درست حسابی نداشتن امیدوارم یه نفر بتونه کمکم کنه

من میخوام یه سایت بزنم که بخش هاش عبارت باشه از :

صفحه اصلی و... با سیستم مدیریت محتوا دیتا لایف انجین

فروم زیاد برام فرق نمیکنه چه سیستم مدیریت محتوایی باشه

چت روم هم etcahtورژن جدید که دارای عضویت هست

و آپلود سنتر هم کلیجا

اگه کسی بتونه کمکم کنه این چهار تا را با هم ست کنم ، از خجالتش بصورت نقدی در میام :D

Majid_one

تازه وارد
من میتونم ولی حوصلشو ندارم اینجا هم درخواست دادم که با انجمن ساز زنفور ست کنن ولی چون بی در و پیکره اینجا و مسئول و مدیر درست حسابی نداره جواب ندادن هنوز

Ehs@n

کاربر عضو
من میتونم ولی حوصلشو ندارم اینجا هم درخواست دادم که با انجمن ساز زنفور ست کنن ولی چون بی در و پیکره اینجا و مسئول و مدیر درست حسابی نداره جواب ندادن هنوز
اول این که احترام رو رعایت کن!

دوم این که جواب دادن! من خودم بهت جواب دادم ولی این دیگه مشکل من یا مدیر سایت نیست که انجمن ساز شما نمی تونه با چیزی جز جوملا ست بشه! کل نت رو گشتم هیچی نداشت پس مشکل از خودت و انجمن ساز نه ما

این از جواب شما!

با عرض سلام دوستان تایپیک های زیادی در مورد ست کردن اسکریپت ها بود ولی متاسفانه هیچ کودوم جواب درست حسابی نداشتن امیدوارم یه نفر بتونه کمکم کنه

من میخوام یه سایت بزنم که بخش هاش عبارت باشه از :

صفحه اصلی و... با سیستم مدیریت محتوا دیتا لایف انجین

فروم زیاد برام فرق نمیکنه چه سیستم مدیریت محتوایی باشه

چت روم هم etcahtورژن جدید که دارای عضویت هست

و آپلود سنتر هم کلیجا

اگه کسی بتونه کمکم کنه این چهار تا را با هم ست کنم ، از خجالتش بصورت نقدی در میام
تا حالا کد ست کردن دیتالایف با et-chat رو ندیدم ولی فکر کنم چنین امکانی داشته باشه

پیشنهاد می کنم از انجمن ساز ویبولتین استفاده کنید چون به راحتی با اکثر اسکریپت ها ست میشه! با et-chat و کلیجا (کلیجا رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم دیدم که ستش کردن . دقیق یادم نیست ولی با احتمال 80% ست میشه) هم ست میشه!

mostafa98

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

منم مثل شما کاربرم و تمام کار هایی که در این انجمن انجام میشه زحمتش گردن کمتر از 10 نفره

(تعداد کاربران انجمن 22,342 نفر هست و کاربران فعال 738 ) و کسانی که دارن صادقانه کارهایی رو برای شما

انجمن میدن به 50 نفر هم نمی رسن شما انتظار دارین جوابت همون لحظه حاضر باشه (نه عزیز انجمن یعنی سوالات و

مشکلات رو مطرح کن چند نفر میان بهت کمک می کنند) بعد شما میای راحت کلمات بالا رو میزنی

من همین جا کمتر از دو هفته تونستم حرفه ای بشم (من صفر کیلومتر بودم فقط یه بلاگر که چیزی از اسکریپت نمی دونست)

لطفا کمی فکر کنید بعد قضاوت کنید.

ارادتمند شما mostafa98

Majid_one

تازه وارد
خوب همینو تو اونجا میگفتی من خو بهتون گفتم نیاز دارمش پولشم هرچقدر بشه میدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Majid_one گرامی

لطفا بحث نکنید! در تاپیک خودتون دنبال کنید!

تاپیک دیگران و خراب نکنید!

guitar-on-fire

تازه وارد
دوستان آپلود سنتر کلیجا را دیدم با دیتا لایف ست کردن اگه بلدید لطفا کمکم کنید

کلیجا با دیتالایف و یه انجمن ساز ست بشه کافیه چت روم را یه کاریش میکنم

لطفا کمک کنید

Ehs@n

کاربر عضو
دوستان آپلود سنتر کلیجا را دیدم با دیتا لایف ست کردن اگه بلدید لطفا کمکم کنید کلیجا با دیتالایف و یه انجمن ساز ست بشه کافیه چت روم را یه کاریش میکنم

لطفا کمک کنید
آموزش ست کردن دیتالایف با انجمن ساز "ویبولتین"

از اونجایی که بیشتر عضو گیری شما داخل انجمن خواهد بود پیشنهاد می کنم کلیجا رو با انجمن ساز ست کنید

فکر نکنم لازم نباشه همه سیستم ها رو با یکی ست کنید! فکر کنم اگه شما چت روم و آپلودسنتر رو با ویبولتین ست کنی و ویبولتین رو هم با دیتالایف ست کنی وقتی کسی تو دیتالایف عضو شد به طور خودکار علاوه بر ویبولتین روی چت روم و آپلودسنتر هم عضو شه (تا حالا امتحان نکردم!)

یکی از دوستانم ویبولتین رو با ویبولتین ست کرده بود! ازش روش ست کردن رو می پرسم میگم! چون آموزش ست مردن et-chat رو با ویبولتین پیدا نکردم

موفق باشید

بالا