سرعت فوق العاده پایین قالب ووکامرس فارسی

darkstreet

تازه وارد
سلام

من نزدیک ده روزه درگیر ووکامرس هستم اما سرعت اون به قدری پایین هست که عملا امکان استفاده رو از کاربر میگیره و در برخی موارد سبب عدم نمایش محصولات میشه

چند بار از ابتدا شروع به نصب کردم و هاستم رو هم عوض کردم

وردپرس به خوبی نصب و اجرا میشه، قالب های اون هم با سرعت عالی اجرا میشه اما زمانی که قالب Woostore فارسی رو نصب میکنم فاتحه سایت و سرعتش خونده میشه

دوستان چندتا افزونه برای سرعت معرفی کرده بودن، اونها رو هم امتحان کردم تاثیری نداشت.

ادرس سایت این هست:

قبل از اینکه محصولی اضافه کنم، بلافاصله بعد از نصب کردن Woostore فارسی دوباره اونقدر سرعت سایت پایین اومد که بیخیال اضافه کردن محصولات شدم.

سرعت سایت پرشین اسکریپت هم دقیقا به همین صورته. نزدیک ده ثانیه طول میکشه تا شروع به لود کنه

این مشکل در حال حاظر فقط و فقط در همین دو سایت دیده میشه.

ظاهرا افراد دیگه ای هم همین مشکل رو دارن و از اونجایی که این سرعت عملا سایت رو از موتور های جست و جو خارج میکنه و در برخی موارد هم قبل از لود شدن محصولات، لودینگ متوقف میشه ، کلا کارایی ووکامرس رو از بین میبره

دوستان اگر نظری برای حل این مشکل دارید اعلام کنید

ممکنه مشکل به خاطر لود شدن برخی فایل ها از سایر سرورها و سایت ها باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت دموی ووکامرس فارسی هم همینطوره برای شما؟

darkstreet

تازه وارد
نه اتفاقا سرعت فوق العاده ای داره، برای همین هم بعد دیدن این دمو ، ووکامرس رو انتخاب کردم،

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پس مشکل از ووکامرس نیست طبیعتا! احتمال مشکل در سرعت اینترنت ، سرعت سرور هاستینگ شما زیاده

darkstreet

تازه وارد
نه سرعت سرور و هاست عالیه، همون طور که گفتم با سایر قالب ها هم به راحتی کار میکنه، هاست رو هم عوض کردم و این بهترین هاست موجوده

دیگه از چی میتونه باشه؟ چطور درست کنم؟ این قالب واقعا عالیه، همون چیزیه که میخوام

darkstreet

تازه وارد
با توجه به مشکل cache که در مرورگر وجود داره دقیق نمیشه سرعت حقیقی رو اندازه گرفت اما ظاهرا دمو فروشگاه هم سرعتش دقیقا به همین میزانه، در حالی که سایر سایت ها با سرعت فوق العاده ای باز میشن

به نظر مشکل ممکنه بابت برخی لینک های خارجی باشه

دوستان میتونید روی این موضوع تمرکز کنید و علت رو ریشه یابی کنید؟

Hatefi

کاربر عضو
دوستی در تاپیک زیر راه حلی رو ارائه دادن

استفاده کنید ببینید تاثیری داره یا خیر

قبل از انجام تغییرات از فایل اصلی بک آپ بگیرید

بالا