سرعت پایین در لود شدن سایت

mkh362

تازه وارد
سلام.من سایت را با ووکامرس و قالب معرفی شده در این سایت راه اندازی کردم اما سرعت بالاآمدن سایت و گردش بین صفحات خیلی پایین است. میشه راهنمایی کنید؟

jamas0111

تازه وارد
منم این مشکلو دارم اگه کسی میتونه کمک کنه.

mkh362

تازه وارد
فکر میکنم مشکل از ووکامرس باشه.من چند بار حذفش کردم و مجدد نصبش کردم درست نشد! شاید هم این قالب ایراد داره!

خیلی دیر میاد بالااااااااااااااا

mkh362

تازه وارد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه افزایش سرعت ووکامرس رو معرفی کردیم

با نام speedup میتونید دانلود و نصب کنید

jamas0111

تازه وارد
افزونه افزایش سرعت ووکامرس رو معرفی کردیمبا نام speedup میتونید دانلود و نصب کنید
این افزونه هم نصب هست ولی بازم خیلس سرعت پایینه

من روی همین هاست یه سایت وردپرس دیگه دارم خیلی سرعتش بالاست نمیدونم چه مشکلی داره این؟

حتی نسخه دمو این قالب woostor هم خیلی سرعتش کمه

mkh362

تازه وارد
افزایش سرعت ووکامرس کوچکترین تاثیری در افزایش سرعت نداره متاسفانه! شاید مجبور شم یک فروشگاه ساز دیگه انتخاب کنم هرچند ووکامرس خیلی وقتمو گرفته. ghaensaffron.ir

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان عزیز. سرعت پایین که ذکر میکنید مربوط به قالب های woostore هست. که فایل های جاوای زیادی دارن

پیشنهاد هایی که میتونم بکنم

لود کردن فایل های جاوا و... در فوتر با این افزونه

کد:
http://wordpress.org/plugins/footer-javascript/
همچنین افزونه زیر برای تصاویر:

کد:
http://wordpress.org/plugins/wp-smushit/
در ضمن دوست عزیز mkh362. شما چندین افزونه دیگه نصب کردید که هر کدوم از افزونه های شما چندین فایل جاوای سنگین داره. که باعث کاهش سرعت شده!

mkh362

تازه وارد
سلام . تشکر از راهنماییتان . بلکه مشکل از قالب است.میشه بیشتر در مورد لود کردن فایل های جاوا در فوتر با افزونه ای که نام بردید توضیح دهید؟ ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.زیاد تخصصشو ندارم.مرسی

mkh362

تازه وارد
متوجه شدم. ممنون. نصب کردم اما تغییری نکرد! باید قالب را عوض کنم گویا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله تعویض کنید. سعی میکنم قالب های سبک تر و شکیل معرفی کنم در چند روز آینده

mkh362

تازه وارد
قالب را عوض کردم .افزونه هایی که گفتید راهم نصب کردم تاثیر شگرفی در افزایش سرعت لود سایت داشت.ممنون میشم بازم قالب زیبای فارسی معرفی نمایید.

ghaensaffron.ir

بالا