سرور اختصاصی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sadras18

تازه وارد
با عرض سلام و احترام

من سوالم در رابطه با سرورهای اختصاصیه و اینکه کار با آنها چگونه است و چطور باید روی آنها فایل آپلود یا لیچ کنیم؟؟؟

سیستم مدیریت آنها به چه صورت است؟؟؟

اگر کسی دانش لازم جهت کار با سرور اختصاصی رو داره لطفا کمک کنه،چون به سرور اختصاصی نیاز دارم اما کار با آن را بلد نیستم

ممنون از سایت خوبتون

phptik

تازه وارد
اگه کار با سرور اختصاصیرو بلد نیستید پیشنهاد نمی کنم اطلا سمتش برید! چون براتون فقط دردسر میشه و کلی وقتتونو میگیره ,اگههم یه متخصص پیدا کنی باید صبح تا غروب کنارت باشه که یه وقت مشکلی پیش نیاد برای سرورت!

جدا از اون بابت نرم افزارهایی که نصب میکنی مثل لایت اسپید سی پنل و.. باید هزینه لایسنس ماهیانه بدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
به شما در سرور یک ip و یک رمز ورود اختصاص داده میشه .... در لینوکس توسط puty و در سرور توسط ریموت دسکتاپ به سرور وصل شده و ... تنظیمات اولیه اعمال شده و هم چنین برروی سرور یک کنترل پنل مثل دایرکت آدمین یا وب سایت پنل ویندوز نصب می کنید ... از ظریق این کنترل پنل ها به راحتی می تونید ... مدیریت کنید .

در صورت درخواست کانفیگ پیام خصوصی ارسال بفرمایید .

SevenServer

تازه وارد
سلام دوست عزیز

برای مدیریت سرور اصلا نگران نباشید

بهترین سرور ها بدون قطعی و با مدیریت تظمینی ما

پ خ بفرستید

mohamad70

کاربر عضو
اگه کار با سرور اختصاصیرو بلد نیستید پیشنهاد نمی کنم اطلا سمتش برید! چون براتون فقط دردسر میشه و کلی وقتتونو میگیره ,اگههم یه متخصص پیدا کنی باید صبح تا غروب کنارت باشه که یه وقت مشکلی پیش نیاد برای سرورت!جدا از اون بابت نرم افزارهایی که نصب میکنی مثل لایت اسپید سی پنل و.. باید هزینه لایسنس ماهیانه بدی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقای sadras احتمالا واسه سایت دانلود یا خبری...سرور اختصاصی میخواد!!!!

اگه سرور اختصاصی نخه باید چیکار کنه؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این بنده خدا سوال کرد که چطوری کار کنم! شما دارید اینجا پیشنهاد میدید...

SevenServer

تازه وارد
خب ایشون کارشو با سرور نمیدونن.الان اگه بخوان سرور به مدیریت خودشون بگیرین اشتباه کامله.

sadras18

تازه وارد
به شما در سرور یک ip و یک رمز ورود اختصاص داده میشه .... در لینوکس توسط puty و در سرور توسط ریموت دسکتاپ به سرور وصل شده و ... تنظیمات اولیه اعمال شده و هم چنین برروی سرور یک کنترل پنل مثل دایرکت آدمین یا وب سایت پنل ویندوز نصب می کنید ... از ظریق این کنترل پنل ها به راحتی می تونید ... مدیریت کنید .در صورت درخواست کانفیگ پیام خصوصی ارسال بفرمایید .
پس اگه به این راحتیه و با نصب یه کنترل پنل نود درصد سختی قابل برطرف سازیه چرا همه میگن دورش نری یا کار باهاش خیلی سخته ؟؟؟

ممنون از جواب خوبی که دادی

sadras18

تازه وارد
پس اگه من بخوام یه سایتی که حجم بالایی از فایل رو رد و بدل کنه باید چیکار کنم ؟؟؟

از سخت بودن که هیچ کاری آسون نیست اما من چه کار ها یا آموزشهایی ببینم تا این سختی کمتر و کمتر بشه ؟؟؟

با سپاس از تمامی پست ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SevenServer

تازه وارد
پس اگه به این راحتیه و با نصب یه کنترل پنل نود درصد سختی قابل برطرف سازیه چرا همه میگن دورش نری یا کار باهاش خیلی سخته ؟؟؟ممنون از جواب خوبی که دادی
برای مقابله با هک و مانیتورینگ و ... کار سخت میشه

میتونی 24 ساعته پاش بشینی؟

IAMIR

کاربر عضو
نگاه کنید ... تنظیمات امنیتی از همه چیز مهم تره ... نیاز نیست شما 24 ساعت پاش باشی اگر ... به صورت استاندارد .. کانفیگ شده باشی ... هم از لحاظ لود و هم از لحاظ امنیت ...

دیگر نباید نگرانی زیادی داشته باشی ... مهم ترین مبحث اینه که چه جوری و چگونه و توسط چه کسی سرورت کانفیگ شده باشه ...

درصورت درخواست کانفیگ از پیام خصوصی در ارتباط باش .

SevenServer

تازه وارد
نگاه کنید ... تنظیمات امنیتی از همه چیز مهم تره ... نیاز نیست شما 24 ساعت پاش باشی اگر ... به صورت استاندارد .. کانفیگ شده باشی ... هم از لحاظ لود و هم از لحاظ امنیت ... دیگر نباید نگرانی زیادی داشته باشی ... مهم ترین مبحث اینه که چه جوری و چگونه و توسط چه کسی سرورت کانفیگ شده باشه ...

درصورت درخواست کانفیگ از پیام خصوصی در ارتباط باش .
قطعا همینطوره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا