سرور smtp برای mailster

leoson

تازه وارد
سلام دوستان

من بخاطر گرونی پلن های میلرلایت و ... مجبور شدم افزونه میلسترو بخرم برای سایتم

بخوام خود سرور سایتو قرار بدم که اسپم میشم و دردسر بالایی داره ( نتونستم آزمون خطا کنم اگر کسی میدونه مثلا من با ایمیل mail@site.com بفرستم  ... کل ایمیل های این site.com اسپم میشن یا صرفا mail@site.com و بعدا میتونم با تغییر این ایمیل و ایجاد mail2@site.com دوباره ایمیل بفرستم و مشکلی نداره ؟ )

تنها راه استفاده از جیمیل بود که ادد کردم ولی صد در صد که محدودیت داره نتونستم بطور کامل تنظیمات ارسالشو درست کنم که مثلا یکجا چندتا بفرسته تاخیرش چقدر باشه و محدودیتاش چطوره !!! اگه کسی میدونه بگه .. مثلا یه آپدیت فرستادم الان که اون محصول 1400 مشتری داره و دو سه بار ارور داده و ساعتهاست داره ارسال میکنه تازه نصفم نشده

هرچقدر گشتم یه سرویس smtp پیدا نکردم که پولی باشه ولی قوی ( البته پولیشم به صرفه باشه )

ممنون میشم توی پیدا کردن smtp سرور یا تنظیمات گوگل یا هرچیزی که بتونه کمکم کنه بهتر و بی دردسر کمپین ارسال کنم راهنماییم کنید .

o6j5_2018-12-31_23-10-38.jpg

یه مورد دیگم که دارم تظنیمان cron هست که ابتدا توی تنظیمات پیشنهادیش بود ولی هیچی ارسال نمیکرد یبار لینکشو باز کردم ارسال کرد بازم نکرد گذاشتمش توی wp_cron الان ارسال میکنه ولی تنظیم پیشنهادی نیست و دقیق آموزشی پیدا نکردم توی اینترنت براش اگه کسی خوب بلده کار با این افزونه رو کمک کنه

vic2_2018-12-31_23-11-05.jpg

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
گوگل روزی 500 تا میزاره بفرستی. سرویس های خارجی و ایرانی زیادی هستن که این سرویس ها رو ارائه میدن! از 50.000 تومان تا 500.000 تومان... سرچ کنید زیادن! mailgun - sendgrid و...

leoson

تازه وارد
میلستر یه افزونه داره توی مخزن وردپرس به اسم Mailster Multi SMTP نصب کردم یه تب اضافه میکنه که میشه چندین smtp ادد کرد آیا کارکرد این اینطوره که مثلا اگه من 5 تا جیمیل بسازم ادد کنم هرکدوم که 500 تاش تموم شد از بعدی استفاده میکنه ؟

leoson

تازه وارد
گوگل روزی 500 تا میزاره بفرستی. سرویس های خارجی و ایرانی زیادی هستن که این سرویس ها رو ارائه میدن! از 50.000 تومان تا 500.000 تومان... سرچ کنید زیادن! mailgun - sendgrid و...
Mailgun رو ثبت کردم منتهی اطلاعات ضعیفی برای طرز کارش پیدا کردم -- البته افزونه داشت برای میلستر که نصب کردم و api ردم و ارسال شد منتهی از محدودیتای روزانش خبر ندارم پلن رایگانشو

آموزشی چیزی یا اینکه محدودیتش چطوره سراغ دارید ؟

leoson

تازه وارد
همه اینا فقط دردسر دار بود و دردسر بعدی اینه که بخوای ازشون خرید کنی
کلا جیمیل ارور داد نمیدونم بلاکم کرد یا ....

سرور smtp ایرانی کسی سراغ داره که اطلاعات smtp شو وارد میلستر کنم تا ارسال کنه و سرعتش بالا باشه؟

leoson

تازه وارد
یعنی کسی از میلستر استفاده نمیکنه که بالای 2 هزار مشترک داشته باشه ؟

بالا