سریعا اطلاع رسانی کنید . کلاهبرداری سایت هیوا اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vahidmajidi

تازه وارد
متاسفانه چندی پیش شاهد یک موضوعی بودم که بسیار تاسف برانگیز بود .

سایت هیوا اسکریپت که یک سایت در زمینه اسکریپت می باشد قسمتی برای خرید شارژ اینترنتی ایرانسل راه انداخته است که طبق گفته اش شارژ ۵۰۰۰ تومانی را میتوانید به قیمت ۴۰۰۰ تومان تهیه نمایید .

اما متاسفانه وقتی عملیات پرداخت شروع میشود به جای اینکه داخل سایت بانک شود وارد صفحه ای دقیقا شبیه سایت بانک میشود که توسط مدیر این سایت طراحی شده.

وقتی خریدار اقدام به خرید می کند اطلاعات کارت عابر بانکش را در اختیار این سایت می گذارد و مدیر این سایت چندی بعد از کارت عابر خریدار سو استفاده می کند و برای خود استفاده میکند .

همان طور که در عکس زیر می بینید به جای اینکه به سایت بانک راهنمایی شوید و در بستر اس اس ال قرار بگیرید به صفحه ای از خود سایت می روید.

/images/hivascript.jpg

افراد زیادی دچار این دزدی شدند که تقاضا می شود اطلاع رسانی کنید .

البته سایت اسکریپت دات کام این موضوع را به پلیس آگاهی و اداره جرائم رایانه ای گزارش داده و از شما تقاضا دارد قبل از اقدام پلیس خودتان اطلاع رسانی کنید .

آدرس لینک سایت

jing

کاربر عضو
این فروشگاه متعلق به شرکت می باشد که اگر شرکتش ثبت شده باشد و دست به چنین کاری زده از طریق ثبت شرکتها قابل پیگیری می باشد

من قبلا لینک داشتم که نام شرکت میدادم اطلاعاتی ثبتش را میداد متاسفانه یادم رفته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه بابا مال اون نیست! کپی کرده از روی echarge

jing

کاربر عضو
توفوترش نوشته متعلق به شرکت می باشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میگم که عزیزم . این قالبی که میبینی رو سایتش گذاشته کپی شده از روی سایت echarge.ir هست! و فوتر رو تغییر نداده...

و اصلا ربطی نداره. من بیام زیر سایتم بنویسم متعلق به usa هست شما باور میکنی؟

p30rayan

کاربر عضو
نه بابا مال اون نیست! کپی کرده از روی echarge
البته شرکت رایانمهر که شخصا ازش شارژ میخرم چنتا سایت داره که اصلیش همون echarge هست

ولی در کل کاربرا باید نگاه به آدرس بار سایت کنن که از این مشکلا براشون پیش نیاد

amir_saman

کاربر عضو
عجب آدمایی پیدا میشن این جور پولا چطوری از گلشون پایین میره !!!

چه باحال خود سایتش هم هک شده !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا