- ســـــامـــــانـــدهـــــ ی وب ســــایــت هـــا !؟!؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p30sky

تازه وارد
دوست گرامی هر سایتی می تونه قانون خاص خودش رو داشته باشه ولی ما نباید قوانین رو به اون سایت تحمیل کنیماین حق هر کسیست که یک سایت داشته باشه و اونطور که دلش می خواد اداره کنه نه اونطور که بقیه می خوان

مثل این میمونه که یه کشور دیگه تو قوانین کشور ما دخالت کنه

در ضمن من هیچوقت نگفتم من با قانون مخالفم قانون خیلی خوبه ولی نه تا این حد این قانون خودش باعث هرج و مرجه

به نظر شما چه دلیلی داره که اطلاعات ادمین های ایرانی رو داشته باشن؟ بخاطر اینکه دلشون برامون سوخته تا هر وقت سایتمون خواست کج بره بهمون یاد آوری کنن تا فیل.. نشیم؟

من میگم اگه سایتی خلاف قوانین حرکت کرد ***** کنن و اگر هم نه ***** نکنن! دیگه ساماندهی چه صیغه ییه

و در آخر قوانین باید عادلانه باشه من هر قانونی رو قبول نمی کنم شاید شما کنار بیاید با این موضوع ولی من نه!

در ضمن من قصد توهین نداشتم و اینکه این موضوع ربطی به یارانه نداره اما با این حال من خودم با برگه اطلاعات خانوار مشکل دارم!!!
صد در صد با نظر دوستمون موافقم یا رومی رومی یا زنگی زنگی مثل قانون کامپیوتره یا 0 یا 1 اگه محتوی غیر اخلاقی داره ***** کنید و اگه نداره هم ***** نکنید ، تمام خوب این یعنی چی که اطلاعات ما رو داشته باشید ؟ حتمآ منافعی یا کاربردی براشون داره ! در ضمن برای ***** کردن سایت اگه اشتباهی باشه باید خسارت پرداخت بشه نه اینطوری که هروقت عشقشون کشید و خسته شدند بزنند سایتی رو ***** کنند / در ضمن با نظر دوستمون با ثبت دامنه ir هم موافقم . شما اگه اسمتون رو تو ثبت دامنه اشتباه بدید برای اینکه تمدید کنید یا انتقال بدید پدرتون در میاد و باید هزار تا تعهد نامه محضری بدید .

کلآ قانون هاشون خیلی سختگیرانه هست . خوبه ولی نه در این حد .

iPersianScript

کاربر عضو
.

. پیش بینی می شود :

. در آینده نزدیک، به حریم خصوصی مدیران وب سایت ها هم ورود بشود :|:| !

. توضیح :

. در حال حاضر این طرح به محدوده محتوای وب سایت ها ورود کرده ه ه ه.. :31: . .

. و به مرور به محدوده درآمد وب سایت ها نیز... . . بـــــــــــــــــلــــه >:)

. بطور مثال به مدیریت پرشین اسکریپت ابلاغ میشود که می بایست فلان درصد از درآمد وب سایت را به عنوان مالیات پرداخت نمایند :43: !!

. می گوید نـــــه، . . . این جانب هم امـــیـــدوارم :33: !

.

. البته این مبحث رو بصورت کلی گفتم تا دوستان بیشتر به ریز ماجرا بپردازند /:)

. خوش باشید :54:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
. در آینده نزدیک، به حریم خصوصی مدیران وب سایت ها هم ورود بشود :|:| !
مثلا میان log مدیر سایت رو نگاه میکنن .

(ساعت 9 صبح start ip 192.168.1.1)

ساعت 9.10 ورود به دستشویی

ساعت 9.30 ...

.

.

.

.

ساعت 12 شب shutdown

Ezio

تازه وارد
سلام

آقا یکی که سایتشو تو این خراب شده ثبت کرده بگه اینا چیکار میکنن؟این آدرس و شماره تلفن که موقع ثبت نام باید وارد کنیم رو چیکار میکنن؟آخه راستش با این دو مورد مشکل دارم!!!

jing

کاربر عضو
سلامآقا یکی که سایتشو تو این خراب شده ثبت کرده بگه اینا چیکار میکنن؟این آدرس و شماره تلفن که موقع ثبت نام باید وارد کنیم رو چیکار میکنن؟آخه راستش با این دو مورد مشکل دارم!!!
دوست عزیز اگر تمام تایپیک را کامل بخونی به جوابت مبرسی ولی همه چیز را باید واقعی وارد کنی حتی آدرس وشماره تلفنت

من خودم تاحالا دوتا سایت ثبت کردم مشکلی ندیدم گرچه بعضی از دوستان نظرشون با من تفاوت داره این دیگه برمیگرده به نظر شخص خودت به اندازه کافی دوستان نظرشون را دادند

iPersianScript

کاربر عضو
سلامآقا یکی که سایتشو تو این خراب شده ثبت کرده بگه اینا چیکار میکنن؟این آدرس و شماره تلفن که موقع ثبت نام باید وارد کنیم رو چیکار میکنن؟آخه راستش با این دو مورد مشکل دارم!!!
. سلام دوست عزیز

. اول ببینید هدف از ثبت سایتتون چیه ؟؟! نگران مسدود شدن هستید و یا.. . . :-/

. اگر تصمیم به ثبت گرفتید، الزامیست! شرایط و قوانین مندرج تو سایت مذکور رو با دقت مطالعه کنید.. که احتمالا به جوابتون می رسید!

. اگر محتوای مجرمانه!! ( از دید سایت فوق ) در سایتتون دارید.. که باز هم برای جلوگیری از عواقبش ملزم به اجرای قوانین.. . . :|:|

. خوش باشید :54:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا