سوء استفاده شرم آور سایت 20script از کاربران بدون اطلاع آنها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

داش علی

کاربر عضو
یاد بگیریم ندانسته قضاوت نکنیم ! مشکل اینترنت اینه که هرکسی هرجور دوست داره و هرچی میخواد درباره افراد قضاوت می کنه  :68:
ندانسته چیه؟؟؟؟؟ :66:

یه سایت داره از مردم لینک دزدی می کنه، و با سند مشخص شده است.

دزدی هم دزدی است و شاخ دم ندارد.

من خودم چند بار از این سایت فایل دانلود کرده ام ولی هنوز وقت نکرده ام برم کد ها را چک کنم.

هر موقع چک کردم من هم یه سند دیگه براتون می گذارم....

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

با اجازه مدیریت عزیز تاپیک رو بالا اوردم که تمامی کاربران کلیپ سو استفاده 20 اسکریپت رو مشاهده کنند.

با تشکر.

موفق باشید.

داش علی

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز واقعا برای شما متاسفم که جای عذرخواهی با اعتماد به نفس کامل پیگیر هستید.

من اصلا نمی خواستم این کلیپ رو درست کنم ولی به هر حال همه دوستان باید بدونم ادعا شما درست هست یا خیر.

قبل از هر چیزی کاربری با نام کاربری mortaz21 که اولین ارسال این فرد در انجمن هست و از همه جالبتر از بیست اسکریپت طرفداری می کنه کاملا مشخصه یا مدیر ارشد هست یا ناظر وب سایت.

بگذریم.

در این کلیپ یک سری از سو استفاده های این وب سایت یکی ساده و یکی کاملا مخفیانه نمایش داده شد.

قصد ایجاد اختلاف بین دو سایت 20 اسکریپت و پرشین اسکریپت رو ندارم اما تمامی دوستان می بینند که این افراد شدیدا با اعتماد به نفس کامل تکذیب می کنند.

چند ساعتی گشتم تا بتونم یک مطلبی از 20 اسکریپت دارای کد بدتر بود پیدا کنم چون با اطلاع رسانی دوست عزیزمون یک سری از مطالب توسط مدیر این سایت اصلاح شد ولی گویا این مورد رو فراموش کردنند.

مدت کلیپ 6 دقیقه هست با حجم 24 مگابایت اگر دوستان می تونند حجم این کلیپ رو کمتر کنند انجام بدن که دوستانی که سرعت پاینتر دارند به راحتی ببینند.

------------------------

ضمنا مطمئنا مدیران مهربان 20 اسکریپت بعد از دیدن این کلیپ این فایل هارو حذف می کنند من پوسته آلوده و فایل عکس رو پیوست کردم که ببینید.

آغو کسی نمی تونه حجم کلیپ رو کمتر کنه؟؟

24 مگ خیلی است.... اون هم با این اینترنت ما.....

من خودم می خواهم بدونم که معمولا کد ها رو کجا جاسازی می کردند تا راحت پاکشون کنم.

تا حالا کلی از این سایت گرفته ام و تو سایت مردم بی گناه قرار دادم... و معلوم نیست چند نفر تا حالا فحش بارمون کرده اند.

من به شخصه از همین تریبون از این حرکت بی شرمانه این افراد برائت می جویم! چون یه هفته به کارمون اضافه کردند و مجبورم تموم سایت ها رو دوباره باز نگری کنم.

لطفا دوستانی که کاملا بی طرف! دفاع می کنند بفرمایند هزینه ی این کار اضافی افراد رو کی می دهد؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من کلا این نکته رو بگم کلا iframe چه 1 پیکسل در 1 پیکسل چه 1000 پیکسل در 1000 پیکسل باعث میشه که سایت iframe شده لود بشه و حجم نت بازدید کننده رو مصرف میکنه حتی سرعت !

داش علی

کاربر عضو
من کلا این نکته رو بگم کلا iframe چه 1 پیکسل در 1 پیکسل چه 1000 پیکسل در 1000 پیکسل باعث میشه که سایت iframe شده لود بشه و حجم نت بازدید کننده رو مصرف میکنه حتی سرعت !
این رو می دونم ولی اگه سایت خودم بود زیاد مشکلی نبود، ولی سایت مشتری است و اگه پس فردا به من بگه چرا ازم لینک دزدی کردی چی بگم؟؟

می شه لطفا به جای این حرف ها بگید چطور راحت پیدا کنیم و حذف کنیم؟!

داش علی

کاربر عضو
البته دوستان اگه می خواهند این سایت رو به جزای عملشون برسونند، از لینک زیر اقدام کنید:

و تو سر تیتر اون اسم 20script.ir را بنویسد.

من خودم متن زیر رو براشون فرستادم.

لطفا دوستانی که زبونشون خوبه اگه اشتباهی هست اصلاح کنند.

دوستانی هم که مثل من زخم خورده اند هم اقدام کنند.

This page secretly puts a hidden <iframe> with 0 width and height in their products and steal a free backlink of their customers.
This will slow down loading speed of customers sites.
تا موقعی که خودمون به فکر خودمون نباشیم وضع نا امنی تو اینترنت همینه!

تا باشد دیگر سایت ها درس عبرت بگیرند و چنین نکنند!

mahyar21

تازه وارد
مطالبی که دوستان عنوان کردن منو به فکر فرو برده! :-/

یکی دو تا سایت دیگه هم هستن که نمیخوام نام ببرم و قالب ها و افزونه های پولی رو به صورت رایگان ارائه میدن و به طرز عجیبی در جستجوهای گوگل تو صفحه اول قرار دارن!

احتمالش هست این سایت ها هم از چنین حیله ای استفاده کنن؟

داش علی

کاربر عضو
مطالبی که دوستان عنوان کردن منو به فکر فرو برده! :-/

یکی دو تا سایت دیگه هم هستن که نمیخوام نام ببرم و قالب ها و افزونه های پولی رو به صورت رایگان ارائه میدن و به طرز عجیبی در جستجوهای گوگل تو صفحه اول قرار دارن!

احتمالش هست این سایت ها هم از چنین حیله ای استفاده کنن؟
 خب می خواهید لینکش رو خصوصی به دوستانی که تخصص دارند بدهید تا اگه مشکل داشت اعلام کنند و همین کار رو با آنها بکنیم.

چند بار از این حرکات بزنیم و به گوگل اعتراض بزنیم درست میشه...

راستی پیام قبلی ام یادتون نره و به گوگل شکایت بزنید.

Goback

کاربر عضو
کی دسترسی داره ، ببنده تاپیک رو.

دیگه شورش نکنید.

amir1000000_1

تازه وارد
سلام

بله از روز اول همین طور بوده و این ضایع کردن حق کاربر هست منم 200 تا 300  قالب وبلاگ تو سایتم دارم کاربر وبلاگ هم مبتدی هستند اما چنین اجازه ای به خودم نمیدوم ایفرم بذارم.

الان همین پرشین اسکریپت بهترین اسکریپت ها رو منتشر میکنه و از مدیرش تشکر میکنم اما همین پرشین اسکریپت هم حتی حق این کار رو نداره. چون بیشتر کاربرا متوجه چنین چیزایی نمیشن.

اگر میخواد با انتشار مزیتی داشته باشه بهترین راه کار vip کردن سایت هست نه ifram

MahdiY

راهبر انجمن
حقشون اینه که اسکریپت های پولی رو رایگان میدن.اگه کسی ناراحته بره پول بده بخره. باید خدا رو شکر کنید که شل نمیذاره. من خودم بارها از سایت هایی دانلود کردم که متاسفانه کدهای مخرب داشته.شاید کارشون یه مقدار اشتباه باشه ولی حقشون نیست اینجوری پشتشون حرف بزنیم. موفق باشید
خدا رو شکر کنیم شل نمیذاره؟ اینکه شل نمیذاره منته سر کاربران؟

dr18

تازه وارد
فامو هم قبلا میذاشت نمیدونم الانم میزاره یا نه از این اسکریپت ها .

Aliresalat1

تازه وارد
به عنوان یکی از کاربران فعال وب سایت بیست اسکریپت میخوام بهتون بگم که :

اول اینکه ایرانی جماعت همشون دزدن حالا کسی بهش بر نخورده چون وافعیت اینه

دوم سایتی که رایگان کار میکنه حقش اینه که بازدید دریافت کنه تا حداقلا از طریق تبلیغات بتونه ادامه کار بده

سوم ما اصلا این کد رو به صورت حیله و یا هر چی که اسمش رو میذارید قرار نمیدیم تو فایل ها. اتفاقا خیلی هم آزادانه اینو میذاریم

چهارم اینکه فایل js رو خود بنده نوشتم و خیلی وقتم هست داریم ازش استفاده میکنیم

توضیحاتی هم در مورد این فایل بدم :

ما این فایل رو برای گرفتن بازدید و افزایش الکسا ...... انجام نمیدیم این کار برای فهمیدن تعداد افرادی که دارن از قالب و اسکریپت های ما استفاده میکنن هستش

چون iframe کردن اصلا تاثیری تو الکسا یا گوگل ... هر چیزی دیگه ای نداره چون این روش خیلی وقت منسوخ شده توسط گوگل یا الکسا

باز اگر به صورت پاپ آپ بود یه چیزی

پس اقایی که این خبر رو به اشتراک گذاشتی شما که چیزی از برنامه نویسی سرت نمیشه حرف نزن

اول خوب تحقیق کن بعد فکرت رو با دیگران به اشتراک بذار

این اطمینان رو به همه ی استفاده کنندگان این وب سایت میدم که هیچ خلافی در این کار نیست

اگرم سوالی دارید بفرمایید من تک تک خط کدهای موجود در این فایل و روش کار رو براتون توضیح میدم .

ممنون از مدیریت این بخش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad_a226

کاربر عضو

دوم سایتی که رایگان کار میکنه حقش اینه که بازدید دریافت کنه تا حداقلا از طریق تبلیغات بتونه ادامه کار بده

سوم ما اصلا این کد رو به صورت حیله و یا هر چی که اسمش رو میذارید قرار نمیدیم تو فایل ها. اتفاقا خیلی هم آزادانه اینو میذاریم

ما این فایل رو برای گرفتن بازدید و افزایش الکسا ...... انجام نمیدیم این کار برای فهمیدن تعداد افرادی که دارن از قالب و اسکریپت های ما استفاده میکنن هستش

چون iframe کردن اصلا تاثیری تو الکسا یا گوگل ... هر چیزی دیگه ای نداره چون این روش خیلی وقت منسوخ شده توسط گوگل یا الکسا

پس اقایی که این خبر رو به اشتراک گذاشتی شما که چیزی از برنامه نویسی سرت نمیشه حرف نزن

این اطمینان رو به همه ی استفاده کنندگان این وب سایت میدم که هیچ خلافی در این کار نیست

اگرم سوالی دارید بفرمایید من تک تک خط کدهای موجود در این فایل و روش کار رو براتون توضیح میدم .

ممنون از مدیریت این بخش
اقا این چه منطقی هست که سایتی که رایگان کار میکنه حقشه؟!!!

این چه نوع توجیهی هستش؟ دقیقاً این حق از کجا اومده؟

حرفاتون هم تناقض داره. یه جا میگین حقشه بازدید دریافت کنه که بتونه تبلیغات بگیره. یه جا میگین ما اینکارو واسه افزایش بازدید انجام نمیدیم!

این کد اگه فرض کنیم هیچ اثری برای سایت 20 اسکریپت نداره که داره، برای استفاده کننده ضرر داره و به سئوی سایت استفاده کننده لطمه میزنه.

اگه به قول خودتون برنامه نویس هستین و حرفه ای هستین، بشینید خودتون پلاگین و اسکریپت و قالب اینا طراحی کنید و بفروشید و درآمدزایی کنید نه اینکه از روش های نامتعارف و غیراخلاقی استفاده کنید.

Aliresalat1

تازه وارد

حرفاتون هم تناقض داره. یه جا میگین حقشه بازدید دریافت کنه که بتونه تبلیغات بگیره. یه جا میگین ما اینکارو واسه افزایش بازدید انجام نمیدیم!

این کد اگه فرض کنیم هیچ اثری برای سایت 20 اسکریپت نداره که داره، برای استفاده کننده ضرر داره و به سئوی سایت استفاده کننده لطمه میزنه.

اگه به قول خودتون برنامه نویس هستین و حرفه ای هستین، بشینید خودتون پلاگین و اسکریپت و قالب اینا طراحی کنید و بفروشید و درآمدزایی کنید نه اینکه از روش های نامتعارف و غیراخلاقی استفاده کنید.

اول گفتم حق داره بازدید داشته باشه چون داره رایگان خدمات میده این حرف رو کلی زدم

دوم در مورد اینکه  لطمه میزنه یا نمیزنه خود اون شخص استفاده کننده میتونه تصمیم بگیره که کد رو ور داره یا نه

این روش هم اصلا نامتعارف و غیراخلاقی نیست

هر سایتی یک راه و روش داره دیگه به خاطر چند تا کاربر نمیایم کل روش کارمون رو تغییر نمیدیم

و اما در مورد درآمدزایی : این اولا یه بحث کاملا شخصی و شما اصلا من رو نمیشناسید  پس نمی تونید بگید که چیکار کنم یا نکنم

اما در جواب باید بگم که من معمولا واسه ایرانی ها هیچ برنامه ای نمی نویسم چون اول و اخرش مثل سیستم های وبلاگدهی میرن 50 تومن میفروشن و به قول معروف ..... بهش

این فایل هم به سفارش مدیریت سایت بوده

جاویدان

کاربر عضو

اول گفتم حق داره بازدید داشته باشه چون داره رایگان خدمات میده این حرف رو کلی زدم

دوم در مورد اینکه  لطمه میزنه یا نمیزنه خود اون شخص استفاده کننده میتونه تصمیم بگیره که کد رو ور داره یا نه

این روش هم اصلا نامتعارف و غیراخلاقی نیست

هر سایتی یک راه و روش داره دیگه به خاطر چند تا کاربر نمیایم کل روش کارمون رو تغییر نمیدیم

و اما در مورد درآمدزایی : این اولا یه بحث کاملا شخصی و شما اصلا من رو نمیشناسید  پس نمی تونید بگید که چیکار کنم یا نکنم

اما در جواب باید بگم که من معمولا واسه ایرانی ها هیچ برنامه ای نمی نویسم چون اول و اخرش مثل سیستم های وبلاگدهی میرن 50 تومن میفروشن و به قول معروف ..... بهش

این فایل هم به سفارش مدیریت سایت بوده

ممنون از مدیریت این بخش
با سلام

دوست عزیز

شما اول حرفاتون همه ایرانی ها رو متهم به دزدی کردید و اینکه به هیچکس بر نمیخوره .

بنده به شخص می گم شما وقتی داری از این ادبیات استفاده می کنی بهتر بود می گفتی ما >> {بیست اسکریپ یا شخص شما } و بعد خودت رو به عنوان : سارق ، دزد ، زورگیر ، جیب بر شاه دزد و سایر کلماتی که نشان از این هویت داره معرفی می کردی نه اینکه جمعیت 80 میلیونی کشورت رو به خاطر چند خط کد دزد کنی و طلبکارشون هم باشی و اینکه کسی بابت این حرفات ازت شکایت می کنه یا خیر { متاسفانه اگر دوربین تلویزیون جلوی شخص شما بود الان دارای چند هزار سال فرهنگ بودی ولی در فضای مجازی زیر خط فقر فرهنگی تشریف بردی و احتمالا باید یارانه فرهنگ شما رو زودتر براتون ارسال کنند (به وزرات فرهنگ و کتاب فروشی ها مراجعه کنید) }

برای جذب بازدید و درآمد راههای بهتری هم هست که افراد تازه کار هم با یه بار گشتن بهش دست پیدا می کنند .

اینکه شما اینطوری از رفتارتون دفاع می کنید و خبر های دیگه ای از سایت مزبور می یاد باید بهتون یاد آورشم طبق قوانین منتشره و موجود در پلیس فتا کلیک دزدی جرم محسوب میشه و پیگرد قضایی داره ، حالا اگر شما در هر فایلی کد مخرب یا مشابه اون رو قرار بدی جرمت سنگین تر هم میشه فرقی نمی کنه برای تست باشه یا هر مورد دیگه .

در مورد آیفرم سایتهایی که از خبر خوان و آیفریم استفاده می کنند و رتبه های بالایی دارند هم حتما از این روش شما استفاده می کنند و نیت  دیگه ای ندارند اصلا مصرف پهنای باند و باقی قضایا بماند

بعد میشه بفرمایید شما چجوری می فهمید چند نفر از قالب یا اسکریپت های شما استفاده می کنه در حالیکه مقدار دانلود باید براتون کافی باشه در حالیکه الکسا چیز دیگه ی میگه 2,704 بک لینک اصلا تاثیر در رتبه شما نداره یادم باشه به دوستم در الکسا بگم بپرسم آیا این روش درسته و آیا تاثیری در رده بندی داره یا نه ؟

از مدیران درخواست بستن این تاپیک رو داریم چون برخی دارند فضای اینجا رو مسموم می کنند به اندازه کافی حرف زده شد و خبر رسانی شد؟

نیاز به خبر رسانی بیشتر در سایتهای خبری

موفق باشید

mohammad_ali_zare

تازه وارد
سلام من تازه عضو شدم و فقط برای این موضوع عضو شدم تا بگم / من یکی از کاربرن قدیمی پرشین اسکریپت هستم و همیشه دنبالش کردم ولی وقتی تو صفحه اصلی اینو دیدم شاخ در اوردم ! اینکار چه درست باشه چه نباشه شما دارید برای این سایت تبلیغات می کنید و تنها وجه شما خراب می شود به نظر من درست نیست این موضوعات توسط سایت های هم موضوع پیگیری شه و به نظر منم تنها شما متضررخواهید شد اون به درک ولی خود شما نابود می شید و من به شخصه از کار پرشین اسکریپت خوشم نیومد و انتظار بیشتری داشتم و فکر نمی کردم خودشو انقدر کوچیک کنه ! من به شخصه دیگه نه به سایت شما میام نه به سایت نام برده شده میرم مستقیم از سایت های انگلیسی زبان میگیرم بهترم هست . در مورد حرف بالا هم که نویسنده گفته باید بگم راست میگه چون بنده 5تا سایت داشتم و خواستم با این روش بیارم بالا و واقعا هیچ تاثیری نداشته موفق باشید بدرود برای همیشه !

این یک نظریه روان شناسیه و کاملا اثبات شده چه شما تعریف از جایی کنید و یا تمجید از اون در هر صورت براش تبلیغ کردید !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Aliresalat1

تازه وارد
دوست عزیز جاویدان :

همه ی حرفا های شما درست و واسه من قابل احترام هستش

در مورد فهمیدنش هم خودتون بهتر جستجو کنید حتما به نتیجه میرسید

ولی بیاید قبول کنیم ایرانی ها دزدن حتا خودم رو هم میگم ... ما به اهنگ یه خواننده رحم نمیکنیم و میریم دانلود میکنیم حالا به نظرتون واسه یه اسکریپت ارزشی قائل هستیم؟ همین چند روز پیش یه تیم هکر یه اسکریپتی رو برام فرستادن که براشون یه سری گزینه ها اضافه کنم جالبیش هم اینه زیر سایه ی پرچم ایران و حضرت علی میان مثلا به نفع ایران و ایرانی زحمت می کشن در حالی که اسکریپت رو که دیدم کم کمش 3 میلیون ارزش داشت

مثال هم بزنم پیکوفایل حتا از اون هم بهتره حالا بگذریم

من فقط برنامه نویس بیست اسکریپت هستم تصمیم های نهایی رو خود اقای صابریان می گیرن

من فقط وظیفه دوسنتم در مورد نحوه کار این فایل اطلاع رسانی کنم

ملت آزادن تصمیم بگیرن و انتخاب کنن

اگر دست من بود مثل سایت های خارجی psd و خیلی چیزای دیگه که ما خندمون میگیره با دیدنشون رو پولی می کردم حالا چه برسه به اسکریپت

تا فضای اینترنت یکم حرفه ای تر میشد

حتما دیدید یارو متولد 78 یا 75 هنوز بوی شیر خشک از دهنش میاد رفته یه وردپرس نصب کرده میاد میگه برنامه نویسم وووو کلا بیاید قبول کنیم هر .... آدم شده این روزا

بعدشم اگر دزد نیستیم پس چرا هر روز داریم دنبال فایل های  نال شده و کرک و اینا میگردیم چرا باید بهمون بر بخوره اقا واقعیت رو باید گفت

این رو هم اضافه کنم همین مطالب بیست اسکریپت و پرشین اسکریپت و سایت های دیگه همه مطالبشون دزدی و کپی از سایت های خارجی پس نگید دزد نیستیم!

خیلی از قالب های موجود تو خود همین سایت هم دزدی هستن همشون پولی هستن اقایون پرشین اسکریپت آیا شما این قالب ها رو خریداری کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جواب شما رو هم می نویسم : نه ......... پس نتیجه میگیرم شما و کلا همگی دزد تشریف داریم ( ببخشید من زیاد از این کلمه استفاده میکنم ولی چاره نیست )

دیگه ببینید من بی طرف حرف میزنم اگر موردی باشه اسم خود سایت بیست اسکریپت رو هم بیان میکنم به این میگن به طرف بودن و گفتن واقعیت

خواهشا قبل حرف زدن خوب فکر کنید بعد بنویسید ( کلی گفتم )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Aliresalat1

تازه وارد
این یک نظریه روان شناسیه و کاملا اثبات شده چه شما تعریف از جایی کنید و یا تمجید از اون در هر صورت براش تبلیغ کردید !
دوست عزیزم ما هم این رو انکار نمی کنیم بله ما رایگان کار میکنیم توقع از کاربر نداشتیم ولی خوب یه سری راه کارهایی هم داریم واسه پیشرفت خودمون

بقیه هم به فکر خودشون باشند ما راه خودمون رو میریم کاربرای خودمون رو هم داریم با کسی هم مشکلی نداریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا