سوء استفاده شرم آور سایت 20script از کاربران بدون اطلاع آنها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز لطفا این تاپیک رو ادامه ندید و بذارید بسته بشه

مدیران محترم ناظمین گرامی لطفا این تاپیک رو ببندید .

موفقیت همگان آرزوی ماست

djary

کاربر عضو
معتبرترین سایت همین پرشین اسکریپت بقیه رو ولش کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب اینکه برخی یوزر ها ، با یک رنج IP خاص حمایت کردن از سایت مذکور ،... کمی مشکوک که نه ... مشخص هست داستان از چه قراری هست...

البته از طرف سایت مذکور ، با ایمیل های مختلف (fake) و با کلمات زیباشون ما رو مورد لطف قرار میدن. فقط چون ما تاپیک رو حذف نکردیم...

دوستان عزیز ، حذف نشدن این تاپیک ، ربطی به هم موضوع بودن و به اصطلاح "رقیب" بودن سایت مذکور نیست ، کاربران فهیم خودشون برداشت مناسب رو خواهند داشت ...

بنده این حرف رو ، (frame) کردن و قرار دادن شل رو در سال 91 در تاپیکی ذکر کردم !...

اگر بحثی نیست تاپیک قفل بشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamed_mp

تازه وارد
سلام

این که اطلاع رسانی بشه خیلی خوبه

ولی این که همدیگر رو دزد خطاب کنید بده

ما ایرانیها تو تحریم هستیم،  و همینطورمملکتمون هم به توانایی های یک برنامه نویس حرفه ای اصلا بها نمی ده و اینها شده غوز بالا غوز. که فقط مونده خودمون تو سرو کله هم دیگه بزنیم.

برای همین لطفا بیایید حداقل قوی باشید، اینقدر ضعیف نباشید که کار رو به جایی برسونید که به همدیگه القاب زشت نسبت بدید.

این سایت چون بابت کدی که گذاشته اطلاع رسانی نکرده کار اشتباهی کرده، و من از بابت اطلاع رسانی که در اینجا شده از دوستمون کمال تشکر رو دارم ، ولی این شور کردنها و تهمت زدنها و از همه جا لبتر این که از حق و حقوق صحبت می کنید برام تعجبه.

چون قبل از این که از حق و حقوق خودتون نسبت به اسکریبتهای غیر قانونی صحبت کنید، به ذهنتون بیارید که استفاده غیر قانونی از اسکریپتهای برنامه نویسهای خارجی خودش یعنی ضایع کردن حق دیگران و بد نام کردن ایرانی به چشم جهانیان

پس حداقل اگر استفاده می کنید اینجوری با آب و تاب از حق نگید.

و از سایت مذکور بابت زحمتی که می کشند و اسکریبتها رو قرار می دهند کمال تشکر رو دارم و ازشون می خوام که بابت کدهای خودشون که در سورس ها قرار داده اند به طور شفاف در سایتشون اطلاع رسانی کنند.

از دوستان با تجربه هم می خوام که که پیگیری کنند در صورت رخ ندادن مورد خواسته شده، یک فیلم آموزشی جهت پاک کردن اسکریبتهای سایت مورد نظر در اختیار دیگران قرار دهند.

باز هم از بابت اطلاع رسانی که شد ممنونم و به خصوص از پرشین اسکریبت تشکر می کنم، که اجازه داد تا نظرات همه در این مورد ثبت بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
سلام

این که اطلاع رسانی بشه خیلی خوبه

ولی این که همدیگر رو دزد خطاب کنید بده

ما ایرانیها تو تحریم هستیم،  و همینطورمملکتمون هم به توانایی های یک برنامه نویس حرفه ای اصلا بها نمی ده و اینها شده غوز بالا غوز. که فقط مونده خودمون تو سرو کله هم دیگه بزنیم.

برای همین لطفا بیایید حداقل قوی باشید، اینقدر ضعیف نباشید که کار رو به جایی برسونید که به همدیگه القاب زشت نسبت بدید.

این سایت چون بابت کدی که گذاشته اطلاع رسانی نکرده کار اشتباهی کرده، و من از بابت اطلاع رسانی که در اینجا شده از دوستمون کمال تشکر رو دارم ، ولی این شور کردنها و تهمت زدنها و از همه جا لبتر این که از حق و حقوق صحبت می کنید برام تعجبه.

چون قبل از این که از حق و حقوق خودتون نسبت به اسکریبتهای غیر قانونی صحبت کنید، به ذهنتون بیارید که استفاده غیر قانونی از اسکریپتهای برنامه نویسهای خارجی خودش یعنی ضایع کردن حق دیگران و بد نام کردن ایرانی به چشم جهانیان

پس حداقل اگر استفاده می کنید اینجوری با آب و تاب از حق نگید.

و از سایت مذکور بابت زحمتی که می کشند و اسکریبتها رو قرار می دهند کمال تشکر رو دارم و ازشون می خوام که بابت کدهای خودشون که در سورس ها قرار داده اند به طور شفاف در سایتشون اطلاع رسانی کنند.

از دوستان با تجربه هم می خوام که که پیگیری کنند در صورت رخ ندادن مورد خواسته شده، یک فیلم آموزشی جهت پاک کردن اسکریبتهای سایت مورد نظر در اختیار دیگران قرار دهند.

باز هم از بابت اطلاع رسانی که شد ممنونم.
اصلن قصد دخالت و بحث با شما عزیز رو ندارم اما سخنانی را بیان کردید که برای من جای تعجب داره!

اینکه با داخل تحریم هستیم و ... ربطی به این جریان نداره!

این سایت اینکارو کرده و بدون تردید کار اشتباهی کرده! بدبختی ما ایرانی ها از زمانی شروع شد که بهمون یاد دادند اگر اشتباه کنی توبه کن خدا می بخشه! (شکسته اهریمن باد!)

تعداد برگه های تایپک به سه رسیده، چه شده؟! توقع دارید  شخصی که تازه متوجه شده چه کلاهی سرش رفته (معنوی نه مادی) خاموش باشه که چی ما داخل تحریم هستیم؟ نشد حرف! اساس و اهداف انجمن برپایه همنگری و به اشتراک گذاشتن نظرهای کاربران با هم است

استاتر اومده با دلیل و مدرک خودش شفاف سازی کرده اگر سایت مورد نظر نسبت به این امر اعتراض داره رک بیاد جواب بده داخل همین تایپک و همین انجمن نه اینکه به مدیر انجمن ایمیل بزنه و اونگونه سخن بگه!

سخن من برای شما بد برداشته نشه، سخن من اینه که کسی به کسی توهین نکرده، کاربرها اومدن نظر دادند. اگر بحث بجای باریک کشیده بشه مدیر انجمن تایپک رو می بنده. درخواستی که از شما و دیگر دوستان دارم به جای دفاع احساسی یا کوبیدن احساسی یا با منطق گفتگو کنند یا چیزی نگویند.

با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

کلیپی که گذشته در آپارات قرار داده بودم توسط مدیر آپارات حذف شد.

منم گفتم این کلیپ تاپیک رو تکمیل می کنه روی سرورهای پرشین اسکریپت آپلود کردم.

موضوع کلیپ: چند نمونه قرار دادن کدهای iframe توسط 20 اسکریت در پوسته یا اسکریپت در این کلیپ  نمایش داده شد.

موفق باشید.

پیوست‌ها

• soestefade_20script.rar
    21.5 مگابایت · بازدیدها: 182
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک قفل شد. سپاس از نظرات کاربران. ، اگر کسی بحثی (مخصوصا بحثی در حمایت از شل قرار دادن) داشت اطلاع بده تاپیک باز بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا