سوالاتی درباره edd و ووکامرس

sir-mahan

تازه وارد
سلام ، من ی قالب شیکی داشتم که با ایزی دیجیتال دانلود تنها سازگار بود برای همین از اون برای سایتم استفاده کردم ، منتاها الان توی تاپیک نظرسنجی سایت یکی از کاربرا گفت که خوب نیستش ، میخواستم بدونم چجوریاست از چه لحاظ میشه به ووکامرس برتری داد؟ میدونم افزونه های بیشتر داره و امکانات میاره ولی خب الان سایت بنده باهاش راه اندازیه و واقعا باید هزینه تغییر ایزی دیجیتال دانلود به ووکامرس رو بدم؟طراحی هستش که این کارو انجام بده؟بیزحمت هزینه رو هم بگین(و اینکه چون بازم من ی سری امکانات میخوام برای سایت احتمالا پیش همون طراح سفارش بدم) ، ممنون میشم یکم توضیح بدین و .. :x:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام ، فکر کنم اون کاربر من بودم.

مدیر PS یه مارکت با EDD زد ولی بعدا بستش. حدس میزنم یکی از علت هاش همین محدودیت ها و نواقص EDD بود.  در کل pippin پلاگین هایی که می نویسه یه اعصاب خرد کنی ای داره. مثلا affiliateWP به اون خوبیش سیستم برداشت وجه نداره. و مدام باید تک تک تراکنش ها رو تیک پرداخت بزنی که در مورد افزونه FrontEnd هم صادقه.

چه تغییراتی میخواید تو ووکامرس بدید؟

sir-mahan

تازه وارد
سلام ، فکر کنم اون کاربر من بودم.

مدیر PS یه مارکت با EDD زد ولی بعدا بستش. حدس میزنم یکی از علت هاش همین محدودیت ها و نواقص EDD بود.  در کل pippin پلاگین هایی که می نویسه یه اعصاب خرد کنی ای داره. مثلا affiliateWP به اون خوبیش سیستم برداشت وجه نداره. و مدام باید تک تک تراکنش ها رو تیک پرداخت بزنی که در مورد افزونه FrontEnd هم صادقه.

چه تغییراتی میخواید تو ووکامرس بدید؟
فعلا فقط سازگار کردن قالب با ووکامرس رو میخوام ! اگه دیدم میشه باهاش کار کرد میرم سراغ بقیش .. توی ووکامرس میشه قابلیتی گذاشت که بعد از پرداخت به صفحه دانلود فایل منتقل بشن؟

meysam1987

تازه وارد
فعلا فقط سازگار کردن قالب با ووکامرس رو میخوام ! اگه دیدم میشه باهاش کار کرد میرم سراغ بقیش .. توی ووکامرس میشه قابلیتی گذاشت که بعد از پرداخت به صفحه دانلود فایل منتقل بشن؟
بله دوست عزیز امکان پذیر است

در صورتی که همراه با کالا آدرس فایل موردنظر رو گذاشته باشید، بعد از خرید در فاکتور و حساب کاربری مشتری قابل مشاهده و دانلود است.

بالا