سوالی در مورد ارسال دیدگاه در وردپرس

• نویسنده موضوع TIRNA
  • تاریخ شروع

TIRNA

کاربر عضو
سلام.

عید سعید فطر مبارک باشه!

در مورد ارسال دیدگاه در وردپرس سوال داشتم.

برای اینکه یک کاربر ناشناس وقتی برای اولین بار فرم رو پر می کنه و اسمش رو ثبت می کنه برای بار دوم اسمش ذخیره بشه چیکار باید کرد. بدون ثبت نام. در ضمن مرورگر کامپیوتر خودش ذخیره می کنه اما برای موبایل ها این طوری نیست خیلی نیازه اگه می شه بهم بگین. مثلاً یک کدی باشه که اسمو ذخیره کنه.

و همچنین بعد از ارسال اولین ارسال فیلد نام حذف بشه هم عالی میشه.

2. چطوری برای هر پست آخرین دیدگاه ها در همون صفحه ی اول و بالا نمایش داده بشه. من از تنظیمات گفتگوها همه چیو تغییر دادم ولی هیچی! یعنی یک که دیدگاه جدید اسال می کنه زیر پست نشون بده.

پیشاپیش ممنونم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

عید تو هم مبارک باشه :x

فک نکنم کدی برای این کار داشته باشه و به مرورگر مربوط میشه که تو نسخه های موبایل نیستش

البته توی موبایل هم میشه کوکی هارو فعال کرد تا این کار انجام بشه

2. چطوری برای هر پست آخرین دیدگاه ها در همون صفحه ی اول و بالا نمایش داده بشه. من از تنظیمات گفتگوها همه چیو تغییر دادم ولی هیچی! یعنی یک که دیدگاه جدید اسال می کنه زیر پست نشون بده.
اینم نفهمیدم منظور دقیقت چیه یه کم بیشتر توضیح بده

TIRNA

کاربر عضو
برای اولی یعنی هیچ راهی نداره؟

دومی: ببین به صورت پیشفرض در یک پست وقتی یک کاربر یک دیدگاه ارسال می کنه می ره آخر صفحه یعنی آخر دیدگاه ها در صورتی که نسبت به بقیه جدیدتره. من می خوام دیدگاه رو که ارسال می کنه بالای بقیه دیدگاه ها قرار بگیره. یعنی آخرین دیدگاه رو اول نشون بده. مثلاً الان که شما جواب دادین بالای پست من اومده در صورتی که در دیدگاه ها الان یکی شما رو باید زیر پست من نشون می داد. نمی دونم شایدم به خاطر قالبه. ولی اگه راهنمایی کنید ممنون می شم.

بازم دمت گرم :67:

kasraa

کاربر عضو
سلام

شرمنده تاپیک رو ندیده بودم

آره منظورتو فهمیدم یعنی اینکه دیدگاه های جدید به جای اینکه برن آخر لیست بیان اول لیست

راستش تا حالا به همچین چیزی بر نخوردم که بخوام درست کنم ، باید ببینم چیکار میشه کرد

یا منتظر بمون ممد بیاد ببینیم شاید بدونه چیکار باید کرد

بازم شرمنده :(

بالا