{ سوال } الزامات اولیه در راه اندازی سایت وردپرسی

Mr_javid

تازه وارد
درود

بنده میخوام یک سایت وردپرسی راه اندازی کنم

قبلا و در نصب وردپرس و پلاگین و خلاصه اینجور چیزا مشکلی ندارم

اما سوالات من ایناست :

1 - آخرین ورژن وردپرس چنده و آیا باگ خاصی نداره ؟ کلا پیشنهاد شما ورژن آخره ؟

2 - مهم ترین پلاگین هایی که برای یک سایت وردپرسی حرفه ای نیازه و وجودشون فواید زیادی داره کدوما هستند ؟

3 - بهترین پلاگین سئو چه پلاگینی هستش ؟

4 - آیا پلاگین سئو رو همین اول کار نصب کنم؟ یا اینکه ابتدا یک هفته ای رو مطلب بدیم و بعدا نصب کنیم ؟

5- سایت رو چه زمانی به گوگل معرفی کنیم ؟ { در گوگل وبمستر ثبت کنیم } همین شروع کار یا وقتی که مطالب زیادی رو منتشر کردیم ؟

6 - دیگر نکاتی که شما دوستان عزیز میدونید رو بفرمائید تا استفاده ببریم

artist.porazizi

تازه وارد
درود :53: دوست من

1-فکر کنم 3.8.1خب میدونید که هر چیزی که منتشر میشه بعدا ورژن جدید ترش بیاد معلمومه هم رفع میکنه هم ارتقاش میدهند 3.8.1رو از

2- تاریخ شمسی , برای نشان دادن صفحات , برای درج و نمایش امار وب سایت شما, از اسمش پیداست برای ایجاد سایت مپ , بهینه کردن موتورهای جستجوی به صورت خودکار, ایجاد فرم تماس,

اینم ها مهم تر بودند بقیه رو به نیاز خودت اضافه کن سعی کن از افزونه کمتر استفاده کنی چون هم سایتت کند نمیشه هم سرور فشار نمیاد هم احتمال باگ داشتن در افزونه کمتر

3- کارش خوبه

4- که باید اول اضافه کنی به سایتت دلیل؟: زیرا بعد از نصب افزونه در قسمت افزودن نوشته پایین یک سه کادر میاد که ازت میخواد 1-نام موضوع مطلب 2- متن مطلب 3- برچسب ها پس نتیجه میگیریم از ابتدا نصب کنی بهتره و همه مطالبت رو بهینه میشن..

5---------

6برگرد به دو :)

****برای آشنایی بیشتر پلاگین هاو آموزش های بی نظیر به این وبگاه برو :58:

فروم فعال در عرصه وردپرس دوستان تبلیغ نمیکنم :)) )) دارم بهش سایت های مفید در مورد وردپرس میدهم باز نگید تبلیییییغ :))

و نکته اخر سعی کن از اخرین بروز رسانی وردپرس استفاده کنی و قبل از بروز رسانی یک بک اپ بگیر بازم سوال بود بگید..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mr_javid

تازه وارد
برای اینکه تگ ها هم در گوگل ایندکس بشن چه باید کرد ؟

artist.porazizi

تازه وارد
درود و خداوند گوگل را افرید :63: در اولین سرچ اینو یافتم ببین کمکت میکنه؟ :39:

+ این سرچش

MohammadQ

کاربر عضو
1. هر نسخه که آپدیت میشه باگ هاش گرفته میشه و امکانات جدیدتری افزوده میشه (هیچ چیز بی عیب نیست)

2.پلاگین های امنیتی و سئو

3.all in one seo

4.من اعتقادی به افزونه سئو ندارم ولی باشه از اول خوبه

5.دو هفته بعد از این که سایتت اومد بالا

IAMIR

کاربر عضو
من از yaost استفاده می کنم و کاملا راضیم .

بالا