سوال درباره عملکر قالب هماهنگ شده با ووکامرس

smr.forum

تازه وارد
سلام.

من مدت کمی هست که با ووکامرس آشنا شدم.افزونه خیلی خوبیه.امکانات و ماژول های خوبی داره ( مخصوصا توی سایت های انگلیسی !) .و تا جایی که متوجه شدم دو نوع قالب براش هست.

یکسری که مخصوصه خوده ووکامرس هست مثل ( woostore )

یکسری هم قالب هایی که فقط قسمت خرید و سبد خرید و ... به قالب اضافه میشه.یعنی یه هماهنگ سازی میشند. (البته اگر اشتباه نکنم ) .

حالا سوال در مورد قالب های فروشگاهی دارم که مخصوصه ووکامرس نیستند دارم ( یعنی اون سری از قالب هایی که وقتی محصول رو از قسمت محصولات ووکامرس اضافه میکنی ، به صفحه اول اضافه نمیشه ) دارم.

یکی اینکه میشه این قالب های فروشگاهی رو جوری هماهنگ سازی کرد که وقتی محصول رو از قسمت محصولات ووکامرس اضافه میکنی ، بیاد تو صفحه اصلی و تو بلوک ها نمایش داده بشه ؟ - شبیه قالب woostore - قالب مد نظرم هم قالب هایی مثل estore و styleshop و یا ishop هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بحثی که هست اگر بخواید یک قالب کامل رو تبدیل کنید به ووکامرس باید اول استایل های دیفالت(پیشفرض) ووکامرس رو غیر فعال کنید و خودتون بشینید کد نویسی کنید! که خیلی وقت گیر هست...

شما میتونید از کد های میانبر برای نمایش مطالب (اخرین محصولات و...) استفاده کنید که داخل ادیتور هستش.

daryagame

تازه وارد
بحثی که هست اگر بخواید یک قالب کامل رو تبدیل کنید به ووکامرس باید اول استایل های دیفالت(پیشفرض) ووکامرس رو غیر فعال کنید و خودتون بشینید کد نویسی کنید! که خیلی وقت گیر هست...شما میتونید از کد های میانبر برای نمایش مطالب (اخرین محصولات و...) استفاده کنید که داخل ادیتور هستش.
سلام

ببخشید میخوام ببینم میشه از جایی "استایل های دیفالت(پیشفرض) ووکامرس"

را پیدا کرد :

مثلا کد فراخوانی نمایش محصولات یا سبد خرید یا ...

mahdiali35

کاربر عضو
سلامببخشید میخوام ببینم میشه از جایی "استایل های دیفالت(پیشفرض) ووکامرس"

را پیدا کرد :

مثلا کد فراخوانی نمایش محصولات یا سبد خرید یا ...
ببینید این صفحه میتونه کمک تون کنه ؟!

شاد باشید...

daryagame

تازه وارد
ممنون فقط اگر بشه یک راهنمایی هم بکنید ممنون میشم

الان برای نمایش محصولات در یک صفحه ساده php فقط چه کدی باید اضافه بشه ؟

منظورم اینه که چطوری صفحات ووکامرس رو فراخوانی کنم ؟

بالا