سوال درمورد برچسب ها

seryal-shop

تازه وارد
سلام

آیا راهی دارد جای برچسبها به پایین پست انتقال بدیم؟

این آدرس صفحه ای که دچار مشکل شده

seryal-shop

تازه وارد
سلام

آیا راهی دارد جای برچسبها به پایین پست انتقال بدیم؟

این آدرس صفحه ای که دچار مشکل شده

seryal-shop

تازه وارد
وای خب چه قد باید صبر کنم؟

من 100.000تومان هزینه کردم ولی هرچی میام شروع کنم به کار باز به مشکل بر میخورم

الآن برای این مشکل من تایی میام یک محصول بذارم میگم خب نمیشه که کلمات کلیدی نذارم ولی بازم چندتا گذاشتم خودتون نگاهی بندازیم متوجه میشین که جدیدا ندارن!

جایی هم که ادعای پشتیبانی میکنه 24 ساعته مدیراش آنلاین هستن ولی حتما باید 24:00 ساعت دقیق بگذره تا بیان جواب بدن :104:

اگر این به خاطر رایگان بودن خب بگین که تکلیفمونو بدونیم

وگرنه تجارت که شوخی بردار نیست

هیچکس برای سرگرمی نمیاد کاریو شروع کنه و پولی دربیاره

حداقل 1 آموزشی چیزی بذارید که افرادی مثل بنده با این سیستم نا آشنا هستن همین اول کاری کفری نشن از دست این سیستم و پشتیبانیش

و هم مزاحم شما اینقد نشن

:37:

الآن دوروزه من این سایتو دائما دارم نگاه میکنم که ببینم جوابی به پستم داده میشه یا نه؟

شما یه نگاهی به ساعاتی که آنلاین بودم نگاه بندازین متوجه خواهید شد. :stop:

seryal-shop

تازه وارد
وای خب چه قد باید صبر کنم؟

من 100.000تومان هزینه کردم ولی هرچی میام شروع کنم به کار باز به مشکل بر میخورم

الآن برای این مشکل من تایی میام یک محصول بذارم میگم خب نمیشه که کلمات کلیدی نذارم ولی بازم چندتا گذاشتم خودتون نگاهی بندازیم متوجه میشین که جدیدا ندارن!

جایی هم که ادعای پشتیبانی میکنه 24 ساعته مدیراش آنلاین هستن ولی حتما باید 24:00 ساعت دقیق بگذره تا بیان جواب بدن :104:

اگر این به خاطر رایگان بودن خب بگین که تکلیفمونو بدونیم

وگرنه تجارت که شوخی بردار نیست

هیچکس برای سرگرمی نمیاد کاریو شروع کنه و پولی دربیاره

حداقل 1 آموزشی چیزی بذارید که افرادی مثل بنده با این سیستم نا آشنا هستن همین اول کاری کفری نشن از دست این سیستم و پشتیبانیش

و هم مزاحم شما اینقد نشن

:37:

الآن دوروزه من این سایتو دائما دارم نگاه میکنم که ببینم جوابی به پستم داده میشه یا نه؟

شما یه نگاهی به ساعاتی که آنلاین بودم نگاه بندازین متوجه خواهید شد. :stop:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
کمی اشنایی با برنامه نوسیس می تونید هر جا از قالب که می خواین قرارش بدید <div class="product_meta">

============

مگه چی کار کردین که 100 هزار تومن هزینه کردین ماشاالله هم افزونه رایگانه هم پشتیبانی ها

حداقل 7 8 بار تو تاپیک های مختلف من خودم جوابتون رو دادم ( هر چی ام که بقیه دوستان جواب دادن ) بعد می گید پشتیبانی نداره !

اموزش در مورد چی قرار بدیم شما بگین با کجاش مشکل دارید سیستم فارسی شده

در ضمن این سوالاتی که شما می کنید مر بوط به این افزونه نیست که پشتیبانی این محسوب بشه بیشتر مر بوط به دیزاین هست

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
کمی اشنایی با برنامه نوسیس می تونید هر جا از قالب که می خواین قرارش بدید <div class="product_meta">

============

مگه چی کار کردین که 100 هزار تومن هزینه کردین ماشاالله هم افزونه رایگانه هم پشتیبانی ها

حداقل 7 8 بار تو تاپیک های مختلف من خودم جوابتون رو دادم ( هر چی ام که بقیه دوستان جواب دادن ) بعد می گید پشتیبانی نداره !

اموزش در مورد چی قرار بدیم شما بگین با کجاش مشکل دارید سیستم فارسی شده

در ضمن این سوالاتی که شما می کنید مر بوط به این افزونه نیست که پشتیبانی این محسوب بشه بیشتر مر بوط به دیزاین هست

seryal-shop

تازه وارد
شما 1 نگاهی به سایتی که پ.خ کردم نگاهی بندازین و یک سوال بکنید

وقتی پاسخگوییشونو دیدین

متوجه میشید که منظوره بنده چیه

آموزشی که این شخصی سازی آسان بشه و دائما همه سوال نپرسن

اگر به قول شما این دیزاین هست پس جواب هیچکس نباید داد

اگر به سایتی گفتم سر بزنید میبینید که کتاب pdf با کمک همه کاربرا ساخته شده و همه دارن استفاده میکنن

دیگه احتیاج نیست که بگم مشخصه این گونه به پیشرفت نزدیکتر خواهید بود

اون 100.000تومان بابت هزینه تبلیغ بود برای سایتی که روی پرستا داشتم :40:

====

نمیشه بگین توی ویرایش کدوم فایل این خط فرمان رو میتونم پیدا کنم؟

:57:

seryal-shop

تازه وارد
شما 1 نگاهی به سایتی که پ.خ کردم نگاهی بندازین و یک سوال بکنید

وقتی پاسخگوییشونو دیدین

اگر به سایتی گفتم سر بزنید میبینید که کتاب pdf با کمک همه کاربرا ساخته شده و همه دارن استفاده میکنن

====

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سایتی که شما معرفی کردین پشتیبانی یک اسکریپت رو فقط می کنه نه تمام اسکریپت ها !

single.php

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سایتی که شما معرفی کردین پشتیبانی یک اسکریپت رو فقط می کنه نه تمام اسکریپت ها !

single.php

آخرین ویرایش توسط مدیر:

seryal-shop

تازه وارد
ببخشید میشه پشتیبانی وو کامرس به من معرفی کنید؟

ببینید حرفی نیست

ولی همیشه گفتن برای کار تجربه دیگران بهترین کمکه

شما یه تایپیکی چیزی بزنید که آقا میخواییم همچینین کاری بکنیم

از برنامه نویسها دعت به عمل میاد

بقییشم میتوینید خودتون توی این سایتی که دادم ببینید :eek:

seryal-shop

تازه وارد
ببخشید میشه پشتیبانی وو کامرس به من معرفی کنید؟

ببینید حرفی نیست

ولی همیشه گفتن برای کار تجربه دیگران بهترین کمکه

شما یه تایپیکی چیزی بزنید که آقا میخواییم همچینین کاری بکنیم

از برنامه نویسها دعت به عمل میاد

بقییشم میتوینید خودتون توی این سایتی که دادم ببینید :eek:

HamedR

کاربر عضو
شما 1 نگاهی به سایتی که پ.خ کردم نگاهی بندازین و یک سوال بکنیدوقتی پاسخگوییشونو دیدین

====

شمایی که داری دم از پشتیبانی خوب سایتای دیگه میزنی! اگه خیلی ناراحتی میتونی بری همون سایتا سوالت رو مطرح کنی!! :|:|

یه جور حرف میزنین انگار مدیرا اینجا وظیفشونه 24ساعت آنلاین باشن و به سوال شما پاسخ بدن!! نخیر برادر ، اینجا همه مشکلات شخصی خودشون رو دارن!!

در ضمن اکثر سایت هایی که خودشون رو پشتیبان ووکامرس میدونن! اگه یه نگاهی بندازین کل مطالبشون و افزونه هاشون رو از همین انجمن کپی کردن!

اولین درگاه ها رو پرشین اسکریپت بود که واسه ووکامرس نوشت! افزونه ریالی رو پرشین اسکریپت نوشت! اولین فارسی سازی توسط پرشین اسکریپت انجام شد! پربازدید ترین سایت پشتیبانی هم در حال حاضر همینجاست! :|:|

اینا یعنی آموزش نیست :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
شما 1 نگاهی به سایتی که پ.خ کردم نگاهی بندازین و یک سوال بکنیدوقتی پاسخگوییشونو دیدین

====

شمایی که داری دم از پشتیبانی خوب سایتای دیگه میزنی! اگه خیلی ناراحتی میتونی بری همون سایتا سوالت رو مطرح کنی!! :|:|

یه جور حرف میزنین انگار مدیرا اینجا وظیفشونه 24ساعت آنلاین باشن و به سوال شما پاسخ بدن!! نخیر برادر ، اینجا همه مشکلات شخصی خودشون رو دارن!!

در ضمن اکثر سایت هایی که خودشون رو پشتیبان ووکامرس میدونن! اگه یه نگاهی بندازین کل مطالبشون و افزونه هاشون رو از همین انجمن کپی کردن!

اولین درگاه ها رو پرشین اسکریپت بود که واسه ووکامرس نوشت! افزونه ریالی رو پرشین اسکریپت نوشت! اولین فارسی سازی توسط پرشین اسکریپت انجام شد! پربازدید ترین سایت پشتیبانی هم در حال حاضر همینجاست! :|:|

اینا یعنی آموزش نیست :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

seryal-shop

تازه وارد
پسر خوب یا یکی 1 کارو انجام نمیده یا این که اگر انجام میده درست انجام میده و خداخیرش بده برای خودش جمع میکنه نه این که کاری شروع کنی اونم رایگان بعد اجازه اعتراض به این و اون بدی

مطمئن باش این دوتارو خوندم که همچین پیشنهادی دادم چون دیدم بعضی از پست ها کلا بیجوابموندن یا بعضیا اینقد دیر جواب داده شدن که زننده پست رفته کلا

اگر پیشنهادم موافق قوانین سایت نباشه که هیچ

اگر هست حداقل میشه کامل کرد

درضمن این جواب شما درش بویی از عقل و تجربه نیست :29:

یعنی چی نمیخوای برو یجا دیگه

این اصلا برخورد درستی نیست

دفعه پیش که پشتیبانی سایت دیگری همچین حرفی درش زده شد بعد از چندوقت کاربرا کم کم ازش رفتن و تمام این بازدیدی که گفتی از بین رفت...

در نتیجه بایست توجه داشته باشی که اگه حرفی من میزنم سودی درش برای من نیست و قصدم کمک به پیشرفت این سیستم هست چرا که دوس ندارم فقط استفاده کننده باشم

این ادعا از پستهایی که به سوالات کاربرام در حد توانم دادم مشخص است.

بهتره بیشتر کشش ندیم

محمد آقا ممنون که جواب دادین :x:

seryal-shop

تازه وارد
پسر خوب یا یکی 1 کارو انجام نمیده یا این که اگر انجام میده درست انجام میده و خداخیرش بده برای خودش جمع میکنه نه این که کاری شروع کنی اونم رایگان بعد اجازه اعتراض به این و اون بدی

مطمئن باش این دوتارو خوندم که همچین پیشنهادی دادم چون دیدم بعضی از پست ها کلا بیجوابموندن یا بعضیا اینقد دیر جواب داده شدن که زننده پست رفته کلا

دفعه پیش که پشتیبانی سایت دیگری همچین حرفی درش زده شد بعد از چندوقت کاربرا کم کم ازش رفتن و تمام این بازدیدی که گفتی از بین رفت...

در نتیجه بایست توجه داشته باشی که اگه حرفی من میزنم سودی درش برای من نیست و قصدم کمک به پیشرفت این سیستم هست چرا که دوس ندارم فقط استفاده کننده باشم

بهتره بیشتر کشش ندیم

HamedR

کاربر عضو
پسر خوب یا یکی 1 کارو انجام نمیده یا این که اگر انجام میده درست انجام میده و خداخیرش بده برای خودش جمع میکنه نه این که کاری شروع کنی اونم رایگان بعد اجازه اعتراض به این و اون بدیمطمئن باش این دوتارو خوندم که همچین پیشنهادی دادم چون دیدم بعضی از پست ها کلا بیجوابموندن یا بعضیا اینقد دیر جواب داده شدن که زننده پست رفته کلا

بهتره بیشتر کشش ندیم

معمولا تاپیک هایی که بی پاسخ میمونه چند حالت داره:

- لابه لای تاپیک ها گم میشه!

- سوال گنگه

- درخواست غیرمعقوله.

شما اگه تاپیکی هست که بی پاسخ مونده رو همینجا معرفی کنین! من اگه جوابشون رو بدونم پاسخ میدم الان!

ضمنا اون آموزش هایی که میخواین هم همینجا اعلام کنین تا توی همون تاپیک بزاریم!

موفق باشید.....

HamedR

کاربر عضو
پسر خوب یا یکی 1 کارو انجام نمیده یا این که اگر انجام میده درست انجام میده و خداخیرش بده برای خودش جمع میکنه نه این که کاری شروع کنی اونم رایگان بعد اجازه اعتراض به این و اون بدیمطمئن باش این دوتارو خوندم که همچین پیشنهادی دادم چون دیدم بعضی از پست ها کلا بیجوابموندن یا بعضیا اینقد دیر جواب داده شدن که زننده پست رفته کلا

بهتره بیشتر کشش ندیم

معمولا تاپیک هایی که بی پاسخ میمونه چند حالت داره:

- لابه لای تاپیک ها گم میشه!

- سوال گنگه

- درخواست غیرمعقوله.

شما اگه تاپیکی هست که بی پاسخ مونده رو همینجا معرفی کنین! من اگه جوابشون رو بدونم پاسخ میدم الان!

ضمنا اون آموزش هایی که میخواین هم همینجا اعلام کنین تا توی همون تاپیک بزاریم!

موفق باشید.....

HamedR

کاربر عضو
باشهالآن چندتارو نشونتون میدم

ولی گم شدنشون واسه چیه به نظرت؟
به هرحال ممکنه توی اون ساعتی که تاپیک زده میشه ، چن تا تاپیک دیگه هم زده بشه که از لیست "آخرین ارسال ها" بر ـه بیرون! این دیگه بستگی به شانس هم داره!

بالا