سوال درمورد وردپرس

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
سلام

بعضی از کاربران میخواهند توسایتم مطلب ارسال کنند به اونا نقش مشارکت کننده دادم ولی به یعضی از قسمتهای دیگه نظیر خواندن نظران دسترسی دارند

آیا میشه کاری کرد که فقط این کاربران بتونند همه نوشته ها را ببیند وبتونند نوشته جدید ارسال کنندونوشته خودشون را ویرایش کنندولی مابقی لینکهای پنل مدیریت براشون پنهان بشه؟ چطوری؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
والا من تا این عناوین جالب رو میبینم که برای تاپیک ها انتخاب میشه از جواب دادن منصرف میشم.راه داره.اول عنوان رو عوض کنید تا بگم.دفعه دیگه هم لطف کنید یه عنوان مناسب انتخاب کنید.خودتون یه سرچ بزنید توی سایت (( سوال درباره وردپرس )) ببینید چند تا تاپیک اینطوری هست!

jing

کاربر عضو
دوست عزیزحرف شما درسته ولی این موارد تو این انجمن بلکه بهتر بگم تو تمام انجمنهای ایرانی زیاد پیدا میشه تا حالا هم کسی سخت گیری نکرده

1

2

cniran

کاربر عضو
اونا اگر کارشون به من گیر کنه جواب نمیدم.یعنی الان جواب دادن به این درخواست من و پیدا کردن اون دوتا نمونه آسون تر از تغییر عنوان تاپیکتون بود؟

عنوان رو بزارید محدودیت دسترسی در وردپرس تا بگم چکار کنید!

jing

کاربر عضو
جسارت نشه ها شما فکر کنم میخواهید به دیگران گیر بدین

من نیازی به پاسخ شما ندارم اگر مدیران خوش برخورد انجمن صلاح دونستن پاسخ میدن

از قرار معلوم شما فکر می کنید تا حالا این انجمن بی نظم بوده که شما میخو اهید نظم بهش بدین !!!

شما اگر ایده جدیدی دارید زحمت بکشید به مدیر آن(محمد) پیشنهاد بدین اگر صلاح دیدند انجام خواهند داد

بنده به احترام دوستی شما ورعایت قوانین انجمن عنوان را تغییر دادم فکر نمی کردم که دیگه ایراد بنی اسرائیلی میگیرید!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
دوست من من برای پاسخ گویی که سودی بهم نمیرسه و میخوام به شما و شاید کسی که بعدا" این مشکل براش پیش میاد کاری کنم.اون که .ویرایش کردید عنوان نبود متن تاپیک بود

این کمکتون میکنه

koohestan

تازه وارد
لطفا دعوا را بگذارید کنار مدیریت محترم اینها را ویرایش کنید

حالا جواب را گرفتید یا براتون بنویسم چکار کنید؟

ضمن اینکه بیا تو انجمن وردپرس همه چیزی که میخواهید اونجا یافت میشه

cniran

کاربر عضو
دعوا؟بیا وردپرس؟عجب!یا بنویسم چکار کنید؟نیکی و پرسش؟

jing

کاربر عضو
لطفا دعوا را بگذارید کنار مدیریت محترم اینها را ویرایش کنید حالا جواب را گرفتید یا براتون بنویسم چکار کنید؟

ضمن اینکه بیا تو انجمن وردپرس همه چیزی که میخواهید اونجا یافت میشه
تو اون انجمن هم میدونستم ولی خوب دیگه دلبسته شدیم به پرشین اسکریپت..

خوشبختانه تو این انجمن به دلیل فرهنگ خوبی که برکاربران ومدیرانش حاکمه تا حالادعوایی نبوده حتی همین مورد

دوست عزیزمونcniran از دوستان بسیار خوب من هستند.عنوان درست برای تایپیک ازقوانین انجمن هست وهم باید رعایت کنند منهم قبول کردم ولی را دیگه به نظرم نباید مطرح میشد

نه هنوز حل نشده بفرمایید باید چکار کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
آقا چطور حل نشده؟ اون رو نصب کنید و توی تنظیمات برید از همین پلاگین که نصب کردید منو هایی که نمیخواید رو تیکش رو بردارید به همین راحتی.اگر چیزه دیگه منظورتونه نمیدونم چطوری میشه.شرمنده.

koohestan

تازه وارد
تو اون انجمن هم میدونستم ولی خوب دیگه دلبسته شدیم به پرشین اسکریپت..خوشبختانه تو این انجمن به دلیل فرهنگ خوبی که برکاربران ومدیرانش حاکمه تا حالادعوایی نبوده حتی همین مورد

دوست عزیزمونcniran از دوستان بسیار خوب من هستند.عنوان درست برای تایپیک ازقوانین انجمن هست وهم باید رعایت کنند منهم قبول کردم ولی را دیگه به نظرم نباید مطرح میشد

نه هنوز حل نشده بفرمایید باید چکار کنم؟
از این افزونه استفاده کن WP Hide Dashboard این هم لینکش

پ.ن

دوست خوب من فکرکنم اون بالایی بهترین گزینه باشه ولی اگر کار نداد اینها همش از ارگان وردپرس هستند به اختیار انتخاب کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا