سوال در خصوص site link در وبمستر

hamid_00a

کاربر عضو
سلام خواستم بدونم دز خصوص نمایش دسته ها در جستجوی گوگل باید چیکار کرد که به صورت زیر ( عکسی که پیوست کردم ) نمایش داده بشه سایتم؟

اینو می دونم در گوگل وبمستر میشه اینکار رو کرد وقتی به بخش سایت لینک وبمستر میریم اونجا وقتی میگه لینک هاتو بده نوشته لینک های بی ارزش ولی لینک هایی که من میخوام نشون داده بشه همشون مهمه سه تا لینک در منو و 3 تا لینک در فوتر اگر لینک ها رو بدم مشکلی در نتایج بوجود نمیاد؟ مثلا آموزش ویژه ، آموزش رایگان ، و ...

ممنون میشم راهنمایی کنید

You must be registered for see images attach

saeedpersian

کاربر عضو
اين اتفاق معمولا براي سايت هاي محبوب با كليدواژه هاي اصلي نام سايت اتفاق ميفته.

براي سايت شما هم parsisite.ir رو جستجو كن... ميبيني كه مياره و مدل اين نمايش ممكنه در زمان هاي مختلف فرق كنه... و گوگل اين نمايش رو با حسب كتاباي خودش آپديت ميكنه

پس بهتره كاري به اين موضوع نداشته باشين.

shahriarr

تازه وارد
سلام خواستم بدونم دز خصوص نمایش دسته ها در جستجوی گوگل باید چیکار کرد که به صورت زیر ( عکسی که پیوست کردم ) نمایش داده بشه سایتم؟اینو می دونم در گوگل وبمستر میشه اینکار رو کرد وقتی به بخش سایت لینک وبمستر میریم اونجا وقتی میگه لینک هاتو بده نوشته لینک های بی ارزش ولی لینک هایی که من میخوام نشون داده بشه همشون مهمه سه تا لینک در منو و 3 تا لینک در فوتر اگر لینک ها رو بدم مشکلی در نتایج بوجود نمیاد؟ مثلا آموزش ویژه ، آموزش رایگان ، و ...

ممنون میشم راهنمایی کنید
در صفحه اصلی سایت به عنوان مثال 10 عدد منو دارید اون هارو به منوی های اصلیتون تغییر بدید یعنی تماس با ما خدمات ما پرداخت انلاین و ... بعد از بازدید های زیاد آپدیت های پی در پی و استفاده از کلمات کلید خوب و ورودی گوگل شاهد این مراحل میشود به ترتیب

ابتدا اسم سایت به اینگلیسی به شکل در میاید سپس اسم سایت به فارسی

در کل لینک های اصلی در صفحه اصلی سایت باعث به وجود اومدن این شکل جستجو در گوگل میشود

نوع دیگر همراه با جستجو است به این صورت که شما در سایت خود جستوگر گوگل قرار میدهید بغد از بازدید های واقعا بالا و ورودی گوگل خیلی بالا زیر لینک اصلی سایت در گوگل فیلد جستچو درسایت باز میشود و زیر فیلد جستچو لینک های اصلی

hamid_00a

کاربر عضو
خوب اگه من خودم اون دسته هایی رو که میخوام نشون داده بشه بزارم مشکلی نیست؟ عنوان خودش تغییر می کنه؟

بالا