سوال در مورد اتوماتیک آپدیت وردپرس 3.7.1

3tareha

تازه وارد
با عرض سلام

سوالی دارم که میخوام بدونم وقتی ما وردپرس فارسی 3.7.1 آپدیت میکنیم اتوماتیک آپدیت هم اضافه میشه اما با توجه به اینکه بنده نمیخوام وردپرسم اتوماتیک آپدیت بشه باید چکار کنم ( خودم میخوام همیشه بصورت دستی اپدیت کنم ) و ایا در وردپرس فارسی 3.7.1 هم این امکان اتوماتیک اپدیت هست؟

HamedR

کاربر عضو
فایل wp-config.php رو باز کن و

اینو بهش اضافه کن :

کد:
define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

3tareha

تازه وارد
فایل wp-config.php رو باز کن واینو بهش اضافه کن :

کد:
define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );
با سپاس ازتون

فقط این کد رو در آخر فایل wp-config.php اضافه کنم یا همون اول ؟

MohammadQ

کاربر عضو
حامد جان ! آپدیت اتوماتیک با توجه به نسخه فارسی یا انگلیسی آپدیت میکنه ؟ یا اینکه فقط به نسخه بالاتر انگلیسی آپ میکنه :54:

MohammadQ

کاربر عضو
و در ضمن هنگام نصب ....

این بسته نمی*تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

3tareha

تازه وارد
دوستان بنده الان اپدیت کردم اما یک مشکلی در امار دارم

هم امار صفحه نخست خراب شده و هم امار داخل مدیریت

مشکل از چی میتونه باشید

اپدیت هم 1000% بدون مشکل انجام شد

من مثلا لان 7000 نوشته دارم زیاد زده الان

You must be registered for see images attach

HamedR

کاربر عضو
حامد جان ! آپدیت اتوماتیک با توجه به نسخه فارسی یا انگلیسی آپدیت میکنه ؟ یا اینکه فقط به نسخه بالاتر انگلیسی آپ میکنه :54:
والله نمیدونم . (احتمالا اگه آپدیت هسته باشه از سرور انگلیسی باید برداره (مگه اینکه گروه فارسی سازی کدها رو دستکاری کرده باشن))

و در ضمن هنگام نصب ....این بسته نمی*تواند نصب شود.: PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature
نمیدونم چیه !! احتمالا باید مشکل از دسترسی یا هاستتون باشه.

دوستان بنده الان اپدیت کردم اما یک مشکلی در امار دارمهم امار صفحه نخست خراب شده و هم امار داخل مدیریت

مشکل از چی میتونه باشید

اپدیت هم 1000% بدون مشکل انجام شد

من مثلا لان 7000 نوشته دارم زیاد زده الان

You must be registered for see images attach
من الان تست کردم ، مشکلی نداشت !!!

3tareha

تازه وارد
والله نمیدونم . (احتمالا اگه آپدیت هسته باشه از سرور انگلیسی باید برداره (مگه اینکه گروه فارسی سازی کدها رو دستکاری کرده باشن))نمیدونم چیه !! احتمالا باید مشکل از دسترسی یا هاستتون باشه.

من الان تست کردم ، مشکلی نداشت !!!
یعنی فایل ها رو دوباره بریزم؟

Mr Footer

کاربر عضو
این مشکلات طبیعی هستش یعنی هر بار که وردپرس آپدیت میشه معنیش این نیست که شما هم همون موقع سایت تون رو آپ کنید اکثر یه سری مشکلات ریز وجود داره بهتره این که یه هفته بعد از انتشار آپ کنید.

بالا