سوال در مورد ارزش دامنه

parspace

کاربر عضو
سلام

یکی از دوستان بنده دامنه ای رو که مدتی هست استفاده نمی کنم رو میخوان خریداری کنند . بنده خواستم قبل از فروش با توجه به نام دامنه و اینکه تازه ثبت شده برآورد قیمت داشته باشم

دامنه : irani98.ir

ممنون میشم هزینه تقریبی برای فروش رو بگید

مرسی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا نرخ بی جهت مشخص نکنید

ارزش گذاری مشخصی نداره و بر اساس میل هست...

من باشم بابت این دامنه 20.000 تومان بیشتر نمیدم. چون اسامی بهتری در ذهن من هست... و دامینی نیست که تاپ باشه... کاربر اگر یه i نزنه از یک سایت دیگه سر در میاره

parspace

کاربر عضو
دوستان با هزینه 20 تومان فروش این دامنه خوبه یا امکان فروش با هزینه بالاتری هم هست ؟ فقط میخوام هزینه ای بگم که بفروشمش

Mohand.ES

کاربر عضو
دامنه irani97 irani99 irani2000 irani20 و.................. آزاده بريد ثبت كنيد با 5 هزار تومن نه 500 هزار تومن

saeedpersian

کاربر عضو
سلام یکی از دوستان بنده دامنه ای رو که مدتی هست استفاده نمی کنم رو میخوان خریداری کنند . بنده خواستم قبل از فروش با توجه به نام دامنه و اینکه تازه ثبت شده برآورد قیمت داشته باشم

دامنه : irani98.ir

ممنون میشم هزینه تقریبی برای فروش رو بگید

مرسی
آخه اين دوستت چرا اين دامنه رو ميخواد؟ براش خاصه؟! باهاش خاطره ها داره؟

تا نفهميده دامنه آي آر 3900 تومن شده بفروشش.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دامنه irani97 irani99 irani2000 irani20 و.................. آزاده بريد ثبت كنيد با 5 هزار تومن نه 500 هزار تومن
98 عدد خاصیه . 97 و 99 به درد نمیخورن . مثلا ارشد 98 ... :78:

parspace

کاربر عضو
دوست خوبم اگر دقت داشته باشید 98 کد ایران هست ! :|:| پس فک کردید علت اینکه اسامی سایت هایی مثل soft98.ir و یا 98ia.com و همچین چیزایی چرا ایطور شدن ؟!

آخه اين دوستت چرا اين دامنه رو ميخواد؟ براش خاصه؟! باهاش خاطره ها داره؟تا نفهميده دامنه آي آر 3900 تومن شده بفروشش.
یکم بگردید این روزا با سالی 9 ت با یه هاست 100 مگ یه دامنه رایگان هم میدن ولی دامنه ای که معنی داشته باشه و هر دو قسمت حرفی و عددیش برای ایران باشه باید وقت بذارید بگردید دنبالشون ! این دامنه هم به خاطر اسمش میخواد وگرنه در جریان هست که دامنه ها چه نرخی دارند ! :|:|

persia

تازه وارد
آقا میگم بی زحمت یه قیمت هم روی این دامنها بزارید

230.ir

toranj.ir

saeedpersian

کاربر عضو
آقا میگم بی زحمت یه قیمت هم روی این دامنها بزارید230.ir

toranj.ir
230 كد كجاست؟ بگو تا بگم.

ولي جدي ترنج خوبه. به شرط اينكه: اسم خيلي از آموزشگاه ها و كانون ها ترنجه. بگرد پيداشون كن. حضوري يا تلفني باهاشون در ميان بزار: اگه يه جاي حسابي باشه خوب قيمتي ميتوني بفروشي.

MAYRAN

کاربر عضو
درود

برای دامنه

toranj.ir حدود 6 هزار تومان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ترنج رو براحتی میتونی با قیمت بالایی بفروشی... برند خفنی هستش

persia

تازه وارد
230 كد كجاست؟ بگو تا بگم.ولي جدي ترنج خوبه. به شرط اينكه: اسم خيلي از آموزشگاه ها و كانون ها ترنجه. بگرد پيداشون كن. حضوري يا تلفني باهاشون در ميان بزار: اگه يه جاي حسابي باشه خوب قيمتي ميتوني بفروشي.
کد هیجا نیست--

اون دامنه هم tooranj می باشد

بالا