سوال در مورد اشکال در بازشدن تصاویر وردپرس

mr.na3r

کاربر عضو
سلام. نمیدونم میتونم این سوال را اینجا بپرسم یا نه؟

در صفحه اصلی سایتم بعضی تصاویر لود نمیشه. با رفرش کردن صفحه همان تصاویر لود میشه و بعضی دیگه لود نمیشه.

از افزونه w3 total catch استفاده میکنم.

آیا به خاطر کش است؟

اگر پاسخ دهید ممنون میشم. :53:

ho3e!n

تازه وارد
به احتمال زیاد بله! کش رو غیر فعال کنید تست کنید.

mr.na3r

کاربر عضو
به احتمال زیاد بله! کش رو غیر فعال کنید تست کنید.
ممنون از شما دوست گرامی.غیر فعال کردم ولی بازهم نشد.

سوالی دیگر داشتم نمیدانم میتوانم بپرسم یا نه؟اینکه آیا افزونه seo click bump خوب است یا نه؟ غلظت کلیدواژه چیست و چگونه میتوانم آن را بهینه کنم؟

ho3e!n

تازه وارد
ببینید کلید واژه ها یا همون keywords باید مرتبط با موضوع سایتتون باشه نه اینکه هر چی رسیدین بزارید ! مفید و تعداد کم حدود 20-30 عدد، و در مورد افزونه این که اطلاعی از افزونه ندارم ،توجه داشته باشید در اطلاعیه جدیدی که گوگل داده گفته اگه از کلمات غیر مرتبط تو برچسب ها و کلید واژه ها استفاده کنید میرین تو لیست سیاه گوگل !

mr.na3r

کاربر عضو
نمیدانم چرا مدام سوالات ذهنم را درگیر کرده. سوالی دیگر هم دارم.اینکه در سایت tools.pingdom.com سایتم را تست میکنم ولی سرعت پایینی دارد. علت چه چیزی میتواند باشد؟

ho3e!n

تازه وارد
سرعت پایین سایت مربوط میشه به تعداد زیاد عکس های استفاده شده تو قالبتون و یا استفاده زیاد از فایل هایی مثل جاوا اسکریپت که قالبتون رو سنگین کرده ! آدرس وب سایتتون رو بزارید تا بگم از کدوم مورد است

ho3e!n

تازه وارد
جاوا اسکریپت! عامل اصلی هستش! اما خب از عکس هم زیاد استفاده شده

ho3e!n

تازه وارد
با به حداقل رسوندن جاوا اسکریپت ها و جایگزینی عکس ها با css

ltf

کاربر عضو
سلام. نمیدونم میتونم این سوال را اینجا بپرسم یا نه؟در صفحه اصلی سایتم بعضی تصاویر لود نمیشه. با رفرش کردن صفحه همان تصاویر لود میشه و بعضی دیگه لود نمیشه.

از افزونه w3 total catch استفاده میکنم.

آیا به خاطر کش است؟

اگر پاسخ دهید ممنون میشم. :53:
سلام

مشکل شما با لود نشدن عکس ها ممکنه به خاطر فرمت اون عکس ها باشه

سعی کنید از فرمت jpeg استفاده کنید

بالا