سوال در مورد بخش نظرات

ameen

کاربر عضو
با عرض سلام و احترام

در کدهای قالب سایتم تعریف نشده که وقتی توو تنظیمات گفتگو ها در داخل پیشخوان وردپرس تنظیم کنیم نظرات جدیدتر رو بالاتر نمایش بده

نظرات جدیدتر رو بالاتر از قدیمیترها نمایش بده

حالا با چه کدی و از کجا میتونم نظرات جدیدتر رو بالاتر از همه در پست های سایتم نمایش بدم ؟

------------------------------------

بعد یه مشکل دیگه هم داره که خودش بصورت پیشفرض تو ساید بار بخش دسته بندی های سایت داره

دسته بندی هارو نمایش میده و حتی لینک هم دارن ولی وقتی روش کلیک می کنم هیج جایی نمیره

باید چیکار کنم؟

لینک سایتم:

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ameen

کاربر عضو
فایل comments.php قالبم رو ضمیمه کردم

کاریش میشه کرد ؟

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
فایل comments.php قالبم رو ضمیمه کردم

کاریش میشه کرد ؟

You must be registered for see images attach

پوسته شما بگونه خام دیدگاه ها را چاپ می کند که روش مناسبی نیست. شما می توانید از تابع زیر برای فراخوانی دیدگاه ها استفاده کنید:

<?php wp_list_comments( array( 'callback' => 'myweb_comment' , 'style' => 'div' ) ); ?>

حالا برای شخصی سازی دیدگاه، با توجه به کد زیر در فایل functions.php می توانید پیش بروید:

کد:
if ( ! function_exists( 'myweb_comment' ) ) :
function cpro_comment( $comment, $args, $depth ) {
	$GLOBALS['comment'] = $comment;
	switch ( $comment->comment_type ) :
		case '' :
	?>

<!-- start comment <?php comment_ID(); ?> -->
<div <?php comment_class(''); ?> id="comment-<?php comment_ID(); ?>">
<?php echo get_avatar( $comment, 80 ); ?><!-- Avatar -->
<?php echo get_comment_author_link() ?> <!-- author -->

<?php printf( '%1$s ، ساعت  %2$s', get_comment_date('j F'),  get_comment_time() ); ?> <!-- time -->
<?php edit_comment_link( ' [ویرایش] ', ' ' ); ?>
<?php comment_reply_link(array_merge( $args, array('depth' => $depth, 'max_depth' => $args['max_depth'], 'reply_text' => 'پاسخ به این دیدگاه'))) ?>
<?php if ( $comment->comment_approved == '0' ) : ?>
<em class="comment-awaiting">دیدگاه شما در حال بررسی می باشد.</em>	
<?php endif; ?>
<?php comment_text(); ?> <!-- content -->

</div>

<!-- end comment <?php comment_ID(); ?> -->
<?php
	endswitch;
}
endif;

Qalekhani

قلعه‌خانی
از اونجایی که قالب شما اختصاصی هست بهتره با نویسنده اش در ارتباط باشید تا سریعتر به نتیجه برسید.

ameen

کاربر عضو
ممنونم اما استایل بندی خودش خوبه فقط میخواستم نظرات جدیدتر بالاتر نمایش داده بشه

caduspro

کاربر عضو
ممنونم اما استایل بندی خودش خوبه فقط میخواستم نظرات جدیدتر بالاتر نمایش داده بشه

اینها کدهای php و برای وردپرس هستند، باید با توجه به استایل و کدهای html قالبتون داخل این کدها استفاده کنید. اگر آشنایی ندارید، با طراح قالب تماس بگیرید

بالا