سوال در مورد سئو وردپرس

sagebnegad

کاربر عضو
سلام

من از نرم افزار وردپرس استفاده میکنم از چهار افرونه حرفه ای سئو به اضافه قالب فوق العاده سئو و حرفه ای و رعایت نکات ریز سئو در هنگام ارسال مطالب

سوالی که از دوستان داشتم اینه که با همه این اوصاف آیا سایت وردپرسی من نیاز به یک سئوکار حرفه ای دارد یا نه و یا فقط باید منتظر باشم تا گذر زمان نتیجه را بمن نشان دهد

خلاصه آمار سایت من پس از حدود 7ماه کار:

Google Pagerank0
Google Indexed Pages51
Google Backlinks0
Keywords in GoogleNA
Keywords CostNA$
Organic TrafficNA
SemRush RankNA
Alexa Rank1693892
Alexa Backlink183
Dmoz ListingNo
Website Load time0 ms

یک مطلب دیگه آیا ضعف یک سابدامین میتونه رو اعتبار کل دامنه تاثیر منفی بزاره؟

hosein71

تازه وارد
آقا خب ساییتو مگه تازه راه ننداختی؟

صبر داشته باش یکم خب. اما صفحات ایندکس شدت واقعا کمه. webmastertools زدی؟

hamed12

کاربر عضو
دوست خوب من شما خودتون با دست خودتون سایتتون رو نابود کردین

مشکلات سایت :

1- استفاده از چند افزونه سئو باعث تداخل در کار یکدیگر میشه بهتر است فقط از یکی استفاده کنید اونم wordpress seo

2- شما وقتی افزونه ها تون برای سایت متا تگ و متا توضیحات رو داخل قالب قرار میدن چرا باید از دوباره توی هدر تکرار بشن؟

بین دو تگ head خیلی خراب کردین سایت رو مخصوصا وقتی که کلیدواژه های سایت رودر تگ h2 تکرار کردین

3- چرا تایتل رو تگ h1 قرار دایدن؟ موتور های جستجو هوشمند هستند و این مسائل رو خیلی خوب می فهمند

شاید در سایت های که برای آنالیز وب سایت هست سایتتون خوب نشون داده بشه ولی نتایج برای گوگل خیلی فرق می کنه

4-چرا اینقدر تگ های توضیحات و کلید واژه تعریف کردین؟ یک دونه هم کافیه

5- این چه متاتگی هست تعریف کردین ؟

کد:
<meta name="google_rank"content="/">
خلاصه سایتتون خیلی از لحاظ سئو خراب هست

شما بازدید روزانتون هم با توجه به 400 تا مطلبی که دارین خیلی پایینه

همچنین شاید توی پنالتی گوگل هم باشین باید چک بشه سایتتون

مشکلات رو رفع کنید و یا به بنده پیام خصوصی بدین تا براتون رفع کنم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagebnegad

کاربر عضو
دوست خوب من شما خودتون با دست خودتون سایتتون رو نابود کردینمشکلات سایت :

1- استفاده از چند افزونه سئو باعث تداخل در کار یکدیگر میشه بهتر است فقط از یکی استفاده کنید اونم wordpress seo

2- شما وقتی افزونه ها تون برای سایت متا تگ و متا توضیحات رو داخل قالب قرار میدن چرا باید از دوباره توی هدر تکرار بشن؟

بین دو تگ head خیلی خراب کردین سایت رو مخصوصا وقتی که کلیدواژه های سایت رودر تگ h2 تکرار کردین

3- چرا تایتل رو تگ h1 قرار دایدن؟ موتور های جستجو هوشمند هستند و این مسائل رو خیلی خوب می فهمند

شاید در سایت های که برای آنالیز وب سایت هست سایتتون خوب نشون داده بشه ولی نتایج برای گوگل خیلی فرق می کنه

4-چرا اینقدر تگ های توضیحات و کلید واژه تعریف کردین؟ یک دونه هم کافیه

5- این چه متاتگی هست تعریف کردین ؟

کد:
<meta name="google_rank"content="/">
خلاصه سایتتون خیلی از لحاظ سئو خراب هست

شما بازدید روزانتون هم با توجه به 400 تا مطلبی که دارین خیلی پایینه

همچنین شاید توی پنالتی گوگل هم باشین باید چک بشه سایتتون

مشکلات رو رفع کنید و یا به بنده پیام خصوصی بدین تا براتون رفع کنم

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون وبمستر تولز و افزونه های سئو اضافه را اکی کردم و امیدوارم مفید باشد

ضمنا میخواستم بپرسم برای سایت های روی ساب دامین ها هم نیاز به ثبت در وبمستر تولز هس یا دامنه اصلی کافیه؟

ممنونم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برای سئو وردپس :

رعایت موارد زیر ضروری است :

قالب استاندارد

yoast

تنظیم درست yoast

استفاده درست از yoast هنگام پست گذاشتن .

برچسب

xml google siteamps و معرفی آن در گوگل وبمستر

بازدید کننده هات بعد گذشت هفت ماه خیلی خیلی کم هستند . منم سایتمو از اسفند راه انداختم اما با موارد بالا بازدید خیلی خوبی داشتم . اما تجربه به من ثابت کرده پست هایی که برچسب غنی گذاشتم خیلی خیلی پربازدید تر بودند .

قالب استاندارد یعنی قالبی که هم سرعت خوبی داشته که گوگل خیلی بهش اهمیت میده هم اینکه تعداد تگ ها h1 تا h6 توی یک صفحه رو به درستی رعایت کرده باشه ؛ تصاویر دارای alt و title باشند .و لینک ها دارای title باشند و مواردی دیگر که از طریق سایت هایی نظیر woorank.com و chkme.com قابل بررسی هستند . حتی الامکان هم سایت ولید باشه .

hamed12

کاربر عضو
در تکمیل فرمایش دوست خوبم

چندتا نکته هم من بهت میگم رعایت کن

1- اکثریت آموزش های کانفینگ بندی افزونه ی yoast باعث نابودی سایت میشه بهترین کانفینگ بندی توی سایت زیر هست

2- بین دو تگ head خودت رو تمیز کن خیلی بدجور هستش

3- استفاده از تگ h1 فقط در هر صفحه یکبار مجاز هستش تعداد 2 تای که گذاشتی رو یکی کن و هیچوقت عنوان سایت رو تگ h1

قرار نده

4- به نظر من از خود نقشه ی سایت افزونه yoast استفاده کن و برای ساب دومین هاتم مثلا اگر فروم هست نقشه سایت بساز و ثبت کن

5- در نقشه ی سایتت برچسب ها رو نمایش نده

6- برای سایتت توی شبکه های اجتماعی لینک بگیر

7- از دو تگ title استفاده نکن خیلی سریع این رو اصلاح کن

موارد زیادی برای سئو هستش که با رعایت آنها راحت میاین بالا

برای بهینه کردن سایت هم از ابزار زیر استفاده کن

تعداد خطا و اخطارهای سایتت الان طبق آمار سایت بالا

521 Errors

177warning

البته گوگل خیلی به گزینه ی بالا اهمیت نمیده و معمولا زیر 30 تا خطا رو کلا مشکلی براش نمی گیره ولی شما

دیگه خیلی قالبتون غیر استاندارده

موفق باشید

بالا