سوال در مورد ساخت پخش زنده صوت از وبسایت

bestportal

تازه وارد
سلام، یک رومی ما داریم تو یکی از مسنجرها، میخوایم صدا رو از تو مسنجر بصورت زنده ببریم روی فضای اینترنت، میخواستم ببینم کسی از دوستان میدونه که چطور میتونیم این کار رو بکنیم؟؟

یه چیزی مثل پخش شبکه های تلویزیونی که بصورت آنلاین انجام میدن اما فقط صوتش رو میخوایم.

لینک های زیر یه چیزایی پیدا کردم اما سر در نیاوردم:

ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر

IAMIR

کاربر عضو

هاست مخصوص رادیو می خوای ...

به علاوه افزونه شات کست پرو وینمپ .

bestportal

تازه وارد
هاست مخصوص رادیو می خوای ...

به علاوه افزونه شات کست پرو وینمپ .

ما یک هاست دانلود داریم، روی این هاست امکان پیاده سازی این سیستم هست؟؟؟ در صورت عدم امکان، از کجا میشود هاست مخصوص رادیو خریداری کرد؟

farsadf

کاربر عضو
علاوه بر این که شما میتوانید از هاست مخصوص broadcast استفاده کنید میتوانید از اسکریپت موجود در سایت پرشین اسکریپت استفاده کنید

این اسکریپت Live Audio Announcer نام دارد که چندی پیش در پرشین اسکریپت منتشر شده است

-

نکته : من از صحت این اسکریپت خبری ندارم و فقط به منابع پرشین اسکریپت اطمینان کردم و برای کاهش هزینه ی شما معرفی کردم.

bestportal

تازه وارد
علاوه بر این که شما میتوانید از هاست مخصوص broadcast استفاده کنید میتوانید از اسکریپت موجود در سایت پرشین اسکریپت استفاده کنیداین اسکریپت Live Audio Announcer نام دارد که چندی پیش در پرشین اسکریپت منتشر شده است

-

نکته : من از صحت این اسکریپت خبری ندارم و فقط به منابع پرشین اسکریپت اطمینان کردم و برای کاهش هزینه ی شما معرفی کردم.
از مدیران کسی هست درباره این اسکریپت توضیح بده؟؟ این اسکریپت نیاز به دیتابیس داره یا نه؟ روی هاست دانلود نصب میشه؟؟؟ ممنون

farsadf

کاربر عضو
نیاز به دیتابیس : بله

نصب شدن روی هاست دانلود : (در صورت داشتن مای اس کیو ال و قابلیت پردازش Php) بله

توضیح :

این اسکریپت کاری میکند که شما با قرار دادن یک خط کد PHP در هدر قالبتان بتوانید یک صدا را روی سایت پخش کنید و کاربر امکان قطع و پلی مجدد را نیز ندارد و فقط از طریق پنل اسکریپت و مدیر میتواند فایل جدید اضافه و یا پخش و قطع کند.

bestportal

تازه وارد
نیاز به دیتابیس : بلهنصب شدن روی هاست دانلود : (در صورت داشتن مای اس کیو ال و قابلیت پردازش Php) بله

توضیح :

این اسکریپت کاری میکند که شما با قرار دادن یک خط کد PHP در هدر قالبتان بتوانید یک صدا را روی سایت پخش کنید و کاربر امکان قطع و پلی مجدد را نیز ندارد و فقط از طریق پنل اسکریپت و مدیر میتواند فایل جدید اضافه و یا پخش و قطع کند.
چون من میخوام برنامه های روم بره روی سایت، میتونم با این اسکریپت صدا رو همزمان ببرم روی سایت یا نه؟

بالا